Tianhe-2 još uvijek najbrže superračunalo

poruka: 4
|
čitano: 1.414
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tianhe-2 još uvijek najbrže superračunalo".
15 godina
neaktivan
offline
Tianhe-2 još uvijek najbrže superračunalo

bla bla bla,bla   to super racunalo sigurno zna mjesit kruh i pec jaja na oko,,  hehe strasno  :).  sadit psenicu i cupat luk, hehe daj nesta bolje ,napisite .... sta imamo mi od toga racunala,ni vrijeme nezna prognozirat , toliko od mene  :).

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
4 13 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tianhe-2 još uvijek najbrže superračunalo

Da mu daš robotsku ruku moglo bi i kruh mjesit garant... :p

 

Nama izravno ono ništa ne služi ali znanstvenicima izračunava kompleksne proračune.Iako ako ima novaca može svatko od nas zakupiti procesno vrijeme na takvom računalu.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
12 godina
protjeran
offline
Tianhe-2 još uvijek najbrže superračunalo

...mislim da bi to super računalo znalo barem @sarmu napraviti. {#}

★OMG! 了不起 NISPE !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tianhe-2 još uvijek najbrže superračunalo
sarma kaže...

bla bla bla,bla   to super racunalo sigurno zna mjesit kruh i pec jaja na oko,,  hehe strasno  :).  sadit psenicu i cupat luk, hehe daj nesta bolje ,napisite .... sta imamo mi od toga racunala,ni vrijeme nezna prognozirat , toliko od mene  :).

Ponekad se pitam jel' ovo poljoprivredni ili računalni forum...
Za vremensku prognozu nije potrebno ovoliko procesne snage, a u današnje vrijeme je vremenska prognoza 95+% točna. Tih 5% otpada na loše modele, nedostatni input i ljudski faktor.
Da su superračunala znanosti i industriji beskorisna ne bi ulagali toliko u njihovu izgradnju. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice