Tim Cook kaže da Mac mini ima budućnost

poruka: 5
|
čitano: 996
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tim Cook kaže da Mac mini ima budućnost".
13 godina
neaktivan
offline
Tim Cook kaže da Mac mini ima budućnost
I dam se kladit da ce ga zasrat ko i novi mbp..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tim Cook kaže da Mac mini ima budućnost
Već su ga zeznuli kad su onemogućili da ga mozes sam dograditi. Sto se mene tiče form factor nema smisla ni potrebe mijenjati, dovoljno bi bilo samo ga osvježavati novim generacijama hardvera i poraditi malo na grafici
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tim Cook kaže da Mac mini ima budućnost

vjerojatno ce sve biti zalemljeno na maticnu , i dolazit ce u space gray!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Tim Cook kaže da Mac mini ima budućnost
brada09 kaže...
I dam se kladit da ce ga zasrat ko i novi mbp..

Za MBP uvijek ima nade da ga se može poboljšati, prije svega sa HW komponentama! 

Ostatak vezano za priključke, ostaje mi/ti/nam se samo nadati 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tim Cook kaže da Mac mini ima budućnost
ATJLučko kaže...
brada09 kaže...
I dam se kladit da ce ga zasrat ko i novi mbp..

Za MBP uvijek ima nade da ga se može poboljšati, prije svega sa HW komponentama! 

Ostatak vezano za priključke, ostaje mi/ti/nam se samo nadati 

 

 

nazalost nejdu oni vise u tom smjeru, sad smo na prekretnici da sve ono sto je ostalo od Jobsa se izgubilo a ljudi koji danas vode apple imam osjecaj ko da ne vole kompove vec to gledaju iskljucivo kroz brojke. i zato se i desava ios11 pun bugova, usb-c/lightning glupost itd...

 

jedini nacin da ne zaseru je da ostave koncept minija iz 2012 i updejtaju iznutrice. ali to se nece dogodit 

 

ja sam sebi uzeo 2014 samo zbog bolje podrske za vece rezolucije monitora i jer mi je 8gb rama dovoljno pa mi to sto je ram zalemljen nije bilo tolko deal breaker iako je to totalni bullshit, ne vidim apsolutno ni jedan razlog da se ram lemi maticnu na desktop kompu, to valjda samo njima moze past na pamet.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice