Tim Cook o privatnosti

poruka: 12
|
čitano: 1.434
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tim Cook o privatnosti".
12 godina
odjavljen
offline
Tim Cook o privatnosti

A ja sam upravio skinuo The Fappening 2. {#}

 
7 2 hvala 0
15 godina
offline
Tim Cook o privatnosti

"Cook je objasnio kako Apple nikada nije surađivao niti s jednom vladinom agencijom, bilo u zemlji ili u svijetu"

 

... i onda je svizac zamotao čokoladu {#}

 

Ko povjeruje dobije na dar zlatnu mrkvu kao magarac godine {#}

 

 

 
11 1 hvala 0
15 godina
online
Tim Cook o privatnosti

Tim Cook kralju najveci

 

Prodat ovaj burek od telefona u 10 milijuna u 3 dana, i onda jos muljat ovako a da ga boli ona stvar {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
12 1 hvala 0
16 godina
offline
Tim Cook o privatnosti

Ako Cook ne shera informacije tajnim agencijama, onda ima dovoljan broj korumpiranih apple zaposlenika koji se mogu potkupiti, a koji imaju pristup kritičnim informacijama.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tim Cook o privatnosti
Dan repriza. I ova "vijest" je vec bilo dva dana nakon one prezentacije...

Bilo bi mozda dobro da ekipa bug web redakcije pocne ponovo razgovarati medjusobno,
cak mozda citati medjusobne uratke.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tim Cook o privatnosti

"Apple nikada nije surađivao niti s jednom vladinom agencijom, bilo u zemlji ili u svijetu, na stvaranju "stražnjih vrata" (backdoor) u svoje proizvode. Također Apple ne dopušta pristup svojim serverima niti to ima namjeru činiti u budućnosti." lažu sami sebe, sve Američke tvrtke surađuju i ovo može pričat koliko hoće, privatnost ne postoji.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Tim Cook o privatnosti
apple prodaje uređaje, google informacije. Ukoliko do curenja i dolazi, to im nije core bussines.
 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Tim Cook o privatnosti

Hmm, ova izjava mi se čini istinitom kao i ona od Obame da će prisluškivanje Amerikanaca biti ukinuto kada on dođe na vlast.

iclock2much
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 23:33 (zoharbizo).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Tim Cook o privatnosti

Ako si u SAD-u, surađivat ćeš sa vladom, uprotivnom nećeš biti u SAD-u!

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tim Cook o privatnosti
kowach kaže...

Ako Cook ne shera informacije tajnim agencijama, onda ima dovoljan broj korumpiranih apple zaposlenika koji se mogu potkupiti, a koji imaju pristup kritičnim informacijama.

Nije napisao da ne shera informacije, jer to mora ako dobije zahtjev, nego da ne suradjuje i ne ugradjuje backdoorove.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tim Cook o privatnosti
ivanv000 kaže...

"Cook je objasnio kako Apple nikada nije surađivao niti s jednom vladinom agencijom, bilo u zemlji ili u svijetu"

 

... i onda je svizac zamotao čokoladu {#}

 

Ko povjeruje dobije na dar zlatnu mrkvu kao magarac godine {#}

Postoji bitna semantička razlika. Surađuješ li dobrovoljno i samoinicijativno, ili pod prijetnjom tužbi, globama i kojekakvim sankcijama dijeliš podatke.

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
15 godina
offline
Tim Cook o privatnosti

aj ti, Time Cooku, tamo pogledat zašto ti se bezobrazno preskupi i tehnološki zastarjeli telefoni savijaju i pucaju a ne jedi govna o privatnosti sve dok ti se putar s glave cijedi na hektolitre. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice