Tinta skuplja od krvi

poruka: 30
|
čitano: 7.290
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tinta skuplja od krvi".
15 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

E sada sve one banke krvi mogu prodavati tonere s crvenom tintom.

Moj PC  
18 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
de_jean_7777 kaže...

E sada sve one banke krvi mogu prodavati tonere s crvenom tintom.

hahahah potpisujem xD

xFire: rebelsy
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

je*es krv ak imas tintu...Namigiva

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

To su svinjarije...imao sam i ja hp, i nije puno trošio, ali kad je potrošio, trebao sam skupljati novac mjesec dana da kupim novu tintu.. Smijeh

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

to sam još davno vidio...

gledao sam i za cannon printer u americi

cijene printera gdje se u paketu dobije boja i sve košta 30 dolara

cijena tinte same je oko 32 dolara...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
Riker kaže...

To su svinjarije...imao sam i ja hp, i nije puno trošio, ali kad je potrošio, trebao sam skupljati novac mjesec dana da kupim novu tintu.. Smijeh

Ja sam svoju sad potrošio, i sad tek nastupa recesija kod mene xD

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

A apple dere kao ... lol

A.
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
rooswelt1991 kaže...
Riker kaže...

To su svinjarije...imao sam i ja hp, i nije puno trošio, ali kad je potrošio, trebao sam skupljati novac mjesec dana da kupim novu tintu.. Smijeh

Ja sam svoju sad potrošio, i sad tek nastupa recesija kod mene xD

Ja sam ga zamijenio s višefunkcionalnim epsonom sx205, koji lijepo radi, ali sto mu gromova, troši ko' avion...Svakih mjesec dana novu crnu tintu moram kupiti...sva sreća što je samo 40kn..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
dantex kaže...

to sam još davno vidio...

gledao sam i za cannon printer u americi

cijene printera gdje se u paketu dobije boja i sve košta 30 dolara

cijena tinte same je oko 32 dolara...

Kupi novi printer :D....prodaj ga....i tinta je taman jeftinija od krvi :D

15 godina
offline
Tinta skuplja od krvi

Zato ja koristim laserski. Pošto ne printam puno, toner mi traje već skoro godinu dana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
Hrco kaže...

Zato ja koristim laserski. Pošto ne printam puno, toner mi traje već skoro godinu dana.

 

I kao bonus nece se osusiti, ili zastopati mlaznice ako ga ne palis barem jednom tjedno.

15 godina
offline
Tinta skuplja od krvi

kakvi lopovi :)

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

A od Cannon-a je najskuplja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HP imaju dobre cijene.

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Tinta skuplja od krvi
Današnja politika proizvođača i prodavača jesu veće cijene tonera onosno boja. Printer ti daju gratisa a ti plati boju......
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

Ovo je tako stara informacija, da sam još ja bio mlad kad je "objavljeno" :D :D

Sumnjam da bi ovo bilo ikome novost.

 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
Lightning kaže...

Ovo je tako stara informacija, da sam još ja bio mlad kad je "objavljeno" :D :D

Sumnjam da bi ovo bilo ikome novost.

 Ne čitaju svi ono što i ti.

 

 

P.S. Uz novi printer, toner nije isto napunjen kao toner koji se kupi posebno.

14 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

hahaha ko se ovo sjetio napravit svaka mu čast....inače HP ima jako skupe tinte, puno skuplje od konkurenata, i još ih prodaje u više spremnika(radi bolje kvalitete kažu oni)

a onda sam se probudio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

Ako se dobro sjećam koliko 45-ica košta, kod nas je to skoro 8 kn za 1ml.. nema zamjenskih tinti, a punjenje uglavnom završava katastrofom (jako je malo firmi koje to naprave kako treba i ne podvaljuju isti kartridge po 20-ti put.

 

A s druge strane - ovi novi Epsoni imaju zamjenske tinte koje su vrlo dobre i dobiješ 1 ml za 2 kn, a original su 7 kn za 1 ml.....

 

...propast neće, pa svakih nekoliko mjeseci izlazi novi model, pa nova serija, nove - stare boje - kombinacija...

 

I što je najsmješnije - ljudi zbog garancije kupuju originalne tinte - u slučaju da se nešto pokvari.. a zapravo - printeri su prejeftini da bi se držali 5-6 godina kao nekad. Više ih zapravo niti ne rade da traju toliko. Samo što je u glavam ljudi još uvijek TV na 15 godina, frižider na 20 godina , mlinac za kavu - doživotno traje.. pa onda printeri i ostala informatička gadgeteria moraju trajati barem toliko.. Koje razočaranje kad dođu kupiti tintu za printer koja se više ne može nabaviti.. strahota.. a printer k'o nov... :)

 

Dakle ili svake 2- 3 godine novi printer ili - pametnije rješenje - laserac.. sad može i u boji, više nisu tako skupi...

 

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tinta skuplja od krvi

i bolje da je tinta skuplja od krvi nego da  je obratno :)

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tinta skuplja od krvi

Ma nebi se složio, na dobrovoljnom darivanju krvi se daruje oko 400ml krvi, po onoj listi 1ml krvi = 0,4$ (2kn) znači na svakom darivanju krvi darujem oko 800kn...a jebo boju, odem i kupim je u dućanu, samo pitanje po koliko novaca...bolje bi bilo da je krv skuplja a boja jeftinija Nevinašce

365 dana za kompom :)
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

Ovakve usporedbe mozes procitati samo u "Alan Ford-u" .

 

Super 98 je skuplji od sljezovog sirupa za kasalj..... eto tako nekako.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Tinta skuplja od krvi

da je krv skuplja pitanje je da li bi je dobili besplatno kad bi nam trebala tako da je ipak bolje da je ta tinta skuplja

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

slazem se s tim sto je tinta u HP-a skupa al ja kupim jeftinu neku za 40 kn i isto mi je ko originalNeodlučan

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

Zbog toga i postoji zamjenska tinta

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
Phobocaster kaže...

Ma nebi se složio, na dobrovoljnom darivanju krvi se daruje oko 400ml krvi, po onoj listi 1ml krvi = 0,4$ (2kn) znači na svakom darivanju krvi darujem oko 800kn...a jebo boju, odem i kupim je u dućanu, samo pitanje po koliko novaca...bolje bi bilo da je krv skuplja a boja jeftinija Nevinašce

 

Nema u USA dobrovoljnog darivanja krvi...nema u USA ništa besplatno :)

16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

koliko ja znam, ≤ pola litre krvi dođe ≈ burek i pola litre crnog vina, za crnu tintu dovoljno je ulovit sipu rukom u plićaku Smijeh

... vozio sam uvijek u petoj brzini...
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2010 13:50 ((s)izgoreo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
Solo761 kaže...
Hrco kaže...

Zato ja koristim laserski. Pošto ne printam puno, toner mi traje već skoro godinu dana.

 

I kao bonus nece se osusiti, ili zastopati mlaznice ako ga ne palis barem jednom tjedno.

ne bih se složio. Imam hp printer/skener/fotokopirni i original boju i nikad mi se nije zasušila (ponekad nisam i po mjesec dana, ak ne i više, ništa printao). Ali i da mi se zasuše, svejedno mi je, samo bacim cartridge i stavim drugi (glava mi je na njemu).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tinta skuplja od krvi
(s)izgoreo kaže...

koliko ja znam, ≤ pola litre krvi dođe ≈ burek i pola litre crnog vina, za crnu tintu dovoljno je ulovit sipu rukom u plićaku Smijeh

javi kak je proslo hvatanje sipe....Smijeh

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
offline
Tinta skuplja od krvi

Kad sam ja prije 7-8 godina govorio da je tinta skuplja od zlata (mjereno u gramima) ali me nitko nije slušao.. Ovo je orginal ovo je ono.. bla bla bla.. nadjem neku tajvansku zamjensku za oko 10 kuna po katridžu i na mom Epson Stylus 670 knjige i po 800 stranica sam štampao. I dan danas radi, ko doksa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tinta skuplja od krvi

HPova tinta 45 jos je najjeftinija od svih - u nju stane 42ml tinte...

tinta ostalih proizvodjaca (pogotovo Lexmark) je jos skuplja..

I am Locutus of Borg. Your life as it has been is over. From this time forward, you will service...us!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice