Tko administrira administratore?

poruka: 19
|
čitano: 6.292
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko administrira administratore?".
16 godina
offline
Tko administrira administratore?

A tko administrira administratore administratora? Čekam razvoj situacije...

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tko administrira administratore?

Svi znamo da su bugovci platili Chuck Norissu,on je prekinuo svoju glumačku karijeru kako bi administrirao administratore zato jer je ON jedini sposoban za to!

Kralju Dmitre Zvonimire, u tamnici tvoji su vojnici!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 21:23 (zgsolja).
 
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tko administrira administratore?

Quis custodiet ipsos custodes....

 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tko administrira administratore?

nebu mene nitko jeministriral {#}

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tko administrira administratore?
cekpi kaže...

nebu mene nitko jeministriral {#}

...V mojoj kuruzi.

alrighty then
15 godina
neaktivan
offline
Tko administrira administratore?
Komentari :(
People like talking about people. Makes us feel superior. Makes us feel in control. And sometimes, for some people, knowing some things makes them care
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko administrira administratore?

Administratori i sistemci ionako nista ne rade. Uvik kad nesto crkne oni su krivi. Em ti zabrane da ides na fejs, em ti nedaju instalirat program koji hoces pa ovo pa ono. Svima minimalac.

Mentalist je moj idol...
 
12 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Tko administrira administratore?

Hahahaah ovdje kod mene u Osijeku neko je ovo naslikao na zid-heheheeh umro sam od smijeha kad sam ovo vidio danas{#}!

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 1:50 (dragec0).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tko administrira administratore?
Bugsy kaže...

Quis custodiet ipsos custodes....

Ili, administratore, administriraj samog sebe. Medice, cura te ipsum.

 

@tnakir je u pravu, ako se sve fino posloži, administrator može slobodno dignuti noge u zrak... Samo što su uvijek neke promjene...

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
offline
Re: Tko administrira administratore?
Smooth Operator kaže...

 

@tnakir je u pravu, ako se sve fino posloži, administrator može slobodno dignuti noge u zrak... Samo što su uvijek neke promjene...

Je ti sipak. Uvik problemi, koliko god to bilo savrseno. A ako je tehnika stvarno savrsena, onda stefice savrseno zaebaju :)

Mentalist je moj idol...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tko administrira administratore?
tnakir kaže...
Smooth Operator kaže...

 

@tnakir je u pravu, ako se sve fino posloži, administrator može slobodno dignuti noge u zrak... Samo što su uvijek neke promjene...

Je ti sipak. Uvik problemi, koliko god to bilo savrseno. A ako je tehnika stvarno savrsena, onda stefice savrseno zaebaju :)

 

 

{#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
16 godina
offline
Tko administrira administratore?

Ajde ajde, nije tako loše bit admin :) možeš na fejs kad nitko drugi ne može :)

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tko administrira administratore?
Father_Dougal kaže...

Ajde ajde, nije tako loše bit admin :) možeš na fejs kad nitko drugi ne može :)

Je ti ga i razlog ;)

Mentalist je moj idol...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tko administrira administratore?
tnakir kaže...

Administratori i sistemci ionako nista ne rade. Uvik kad nesto crkne oni su krivi. Em ti zabrane da ides na fejs, em ti nedaju instalirat program koji hoces pa ovo pa ono. Svima minimalac.

 takoe, to su lijene mrcine koje muče ovaj napaćeni narod, mučka đubrad

Father_Dougal kaže...

Ajde ajde, nije tako loše bit admin :) možeš na fejs kad nitko drugi ne može :)

 istina, od kad sam zabrano youtube, fejsi, rapid i mega,  torrenti mi puno bolje rade {#}

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Tko administrira administratore?

Implementiraš OpenDNS i staviš zabrane i gg. No, lako je ako si admin u jednoj firmi. Al ako radiš za firmu koja administrira 100+ firmi kao moja, onda nema predaha... od štefica, do ridikula, do inf. majstora koji si sami "poštelaju" i duplo sjebu stvar pa firma duplo plaća njihovo "znanje". Al bez obzira na sve, ovaj mjesec je katastrofa, ne znam zašto, ali posla ni u tragovima :/

Back na temu, takve stvari trebaju firme koje imaju nekoliko tisuća korisnika i nekoliko stotina admina tipa Ericsson, Siemens pa da imaš kontrolu nad njima. Nas par lako nadzire šef, ali ako imaš desetak admina, to je druga priča.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tko administrira administratore?
zbuzanic kaže...

do inf. majstora koji si sami "poštelaju" i duplo sjebu stvar pa firma duplo plaća njihovo "znanje".

Ovakvima treba ruke sjec. Iznad lakta.

Mentalist je moj idol...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tko administrira administratore?

I opet bi nešto zabrljali -.-

 

Gdje god situacija to dozvoljava, deep freeze i ofris su adminovi najbolji prijatelji...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 11:38 (Sum_of_all_fears).
15 godina
offline
Re: Tko administrira administratore?
tnakir kaže...
zbuzanic kaže...

do inf. majstora koji si sami "poštelaju" i duplo sjebu stvar pa firma duplo plaća njihovo "znanje".

Ovakvima treba ruke sjec. Iznad lakta.

 -privlačna ideja ... ipak nebi dala (željenog) rezutata, samo bi ih malčice usporila... {#}

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
protjeran
offline
Tko administrira administratore?

...dosadne su mi više te šale s tim Čak Norisom

Du bist eine meine kleine Schweine !
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice