Tko će kome, ako ne svoj svome…

poruka: 7
|
čitano: 1.930
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko će kome, ako ne svoj svome…".
16 godina
offline
Tko će kome, ako ne svoj svome…
To samo govori da geekovi nisu nimalo pametniji od negeekova.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko će kome, ako ne svoj svome…

To samo govori da internet više nije šala i da ga ko takvog treba shvatiti ozboljno....ajde moji roditelji možete vi to:).

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Tko će kome, ako ne svoj svome…

Nekako imam dojam da je okupljanje velikog broja stručnjaka istog područja kontraproduktivno - osim mogućih sukoma ega, ovaj primjer izgleda kao ljudi koji čekaju zeleno na semaforu:

Par ljudi će rijetko prijeći cestu na crveno, iako nema auta, dok će veća grupa vrlo vjerojatno krenuti, a što je veća grupa manje će ljudi unutar grupe uopće gledati ide li auto!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko će kome, ako ne svoj svome…

Haha jako puno admina :D

 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tko će kome, ako ne svoj svome…

a ja taman posta njihov član ima tjedan dana :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko će kome, ako ne svoj svome…

Možda je distribucija ovih 123 passworda slična kao i kod "običnih, smrtnih korisnika", ali je procenat manji: 300 od 100.000 koristi 123456, što je 0,3%. Koliki je procenat kod običnih "smrtnika"? :D

这是我的个性签名
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tko će kome, ako ne svoj svome…

Te velike, mjerodavne IT organizacije me beskonacno plase. Vidio sam na sto RIPE izgleda izunutra - hrpa hipika koji bi se druzili. posjecivali seminare, djelili iskustva ... koma! I oni su neko mjerodavno tijelo ... fuj!

Ovi IEEE nisu nista bolji. Skoro pa jedini, ali definitivno najveci faktor pri probijanju sigurnosti je LJUDSKA GLUPOST/NEMAR. A i IEEE-u ocito toga ima napretek ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice