Topless XD, samo koncept

poruka: 81
|
čitano: 9.176
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Topless XD, samo koncept".
14 godina
neaktivan
offline
Topless XD, samo koncept

zlatni ha ??

 

Recimo, metalic crna s manjim zelenim/plavim/pupurrnim ili crvenim dodatcima nije dovoljno cool ?

Stavili su zlatnu boju auta ? Metalic govno .

 

Inače, za ono što nudi auto je preskup. Zašto nisu išli u izradu "običnog" benzinca ? Recimo da ne dođe više od 50,000 kn, vjerojatno bi na našim područjima doživio uspjeh.

 

Ovako, možeš uzeti tog drekinga, a možeš i novog Golfa. Biraj.

:)
Moj PC  
0 42 hvala 0
14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept

Izbor boje je blagi uzas.

Ali auto je cakani... full zenski...

Cijena... e to je nesto sto se jos treba prilagoditi prilikama na trzistu i plateznoj moci kupaca.

 

No dok se ne populariziraju auti na struju trebali bi ugraditi benzinski motor i odmah krenuti u prodaju!

14 godina
neaktivan
offline
Topless XD, samo koncept

OVO JE AJME!!! Za Hrvatsku da glava boli!! Auto je STRAVA!!! Lenovo + XD... ovo je kombinacija snova!

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept

Daleko veći promašaj od boje su gume koje su prljave na izložbenom primjerku... 

Every hole is a goal!
14 godina
neaktivan
offline
Topless XD, samo koncept

Ne treba se pljuvat po ovom automobilu jer se u startu odmah svidio svima osim nama u Hrvatskoj, s tim da je meni mrak, a stim mislim na cijeli koncept. Zanimljiva je stvar da ovaj auto ima opelovu značku, svi bi pisali kak su Njemci poduzetni i kak to da se mi nismo snašli u ovom nedirnutom sektoru, a cijena, nisam 100% siguran, al mislim da niža nemože biti na da ga proizvodi KIA.

 

Za kraj moram reći da benzinski motor u ovom automobilu ne bi bilo riješenje nego propast jer bi u jednoj jedinoj sekundi postal samo jedan od 100 sličnih.

 

;)

 
9 0 hvala 0
15 godina
online
Topless XD, samo koncept

Ja sam ga vidio tamo, izgleda poprilicno glomazno i vjerojatno ga ne bi kupio, radije bi uzeo toyotu Aygo ili IQ. I pitanje je kako ce uopce taj auto proci na EuroNCAP testu. Jer sumnjam da ima anti-rollover zastitu ili tako nesto.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Topless XD, samo koncept

Pa auto ima takvu cijeu zbog baterija koje same koštaju 10 000 €.

Kiko
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Stvarno je ružan..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
 
5 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Topless XD, samo koncept

Meni izgleda ok, ali mi nije jasno zašto bi itko kupio varijantu bez krova... em troši više struje, em ako padne kiša ne samo da pokisneš, nego ako je igdje oslabila izolacija, i pogineš...

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Evo čisti hrvatski jal na djelu. A pretpostavljam da bi vas najviše obradovalo da likovi iza tog projekta padnu na prosjački štap.
If at first you don't succeed; call it version 1.0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Topless XD, samo koncept
DigiMagic kaže...

Meni izgleda ok, ali mi nije jasno zašto bi itko kupio varijantu bez krova... em troši više struje, em ako padne kiša ne samo da pokisneš, nego ako je igdje oslabila izolacija, i pogineš...

 

  Zato da ljeti možeš lakše uočavati Čehinje...

Ionako nećeš vidjeti topless po kiši... nego ljeti, kad je sučano i sunce prži...

 

 

 

Nek torrente kaže za što bi njemu služio...{#}

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
14 godina
protjeran
offline
RE: Topless XD, samo koncept
zoran123456 kaže...

 

Ovako, možeš uzeti tog drekinga, a možeš i novog Golfa. Biraj.

 

Ovo je nesto u poredjenju sa Golf-om... Golf je auto za ljude vojnike, ljude bez ideja...

 

 

Nije los.

15 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Stvarno sam zgrozen komentarima. Auto je bomba, nakon proslog prototipa vidi se ogromna razlika u unutrasnjosti. Sa nesto agresivnijom promocijom vani, postat ce definitivno svjetski hit. Japan, Malezija i nordijske zemlje ce ga jedva docekati, a sigorno nece biti jedini. Samo da se nadje jedna pametna osoba kod nas u vladi pa da predlozi subvencije za kupovinu NASEG auta, i godinu-dvije nakon izlaska na trziste cemo ga moc kupit i 20 ako ne i 30% jeftinije od prvobitne cijene. A predvidjena cijena u masovnoj proizvodnji je oko 20000€, tako da se aygo i iq mogu sakrit u misju rupu. XD na struju, ova 2 nisu, XD ce bit neznatno skuplji...i da, bit ce i cabrio...i da, nas je... i ljepsi...

 

 

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Renesis kaže...

Ja sam ga vidio tamo, izgleda poprilicno glomazno i vjerojatno ga ne bi kupio, radije bi uzeo toyotu Aygo ili IQ. I pitanje je kako ce uopce taj auto proci na EuroNCAP testu. Jer sumnjam da ima anti-rollover zastitu ili tako nesto.

Nije da omalovazavam hrvatski trud, ali napravit dizajn, sklepat limariju i spojit elektromotor nije 90% posla do gotovog proizvoda za serijsku proizvodnju.

Ovo je samo koncept i nista vise do toga, i pravi posao tek slijedi ako se uspiju naci milijunski sponzori.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
15 godina
neaktivan
offline
Topless XD, samo koncept

koja zvjerka, da mi je vidit kako izgleda u bojama: crvena, bijela, plava, crna :))) ... Doking rulzz ... drzim Vam fige da uspijete u naumu, auto ce bit HITT :DD

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Fascinantni komentari ljudi koji vjerojatno neznaju prmijeniti filter zraka na autu ili provjeriti ulje :))

Vec sada ima boljih i povoljnijih auta na struju. Ovaj projekt ce propasti ali ce prije toga vjerojatno uspjeti "posisati" dosta novca prije nego sto umre.

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Da imamo normalnu vladu, tvrtki bi dali dovoljno poticajnih sredstava da se izgradi tvornica, zaposle ljudi i stvori novi hrvatski brand. Ali hej, zašto poticati rast gospodarstva kada se jednostavno možemo zadužiti da prehranimo stotine tisuća nezaposlenih!? :P

 

Kupujmo hrvatsko!

Hrvatsko što?

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Topless XD, samo koncept

xD {#}

whisper jebeno te volim :*
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Pupi kaže...

Da imamo normalnu vladu, tvrtki bi dali dovoljno poticajnih sredstava da se izgradi tvornica, zaposle ljudi i stvori novi hrvatski brand. Ali hej, zašto poticati rast gospodarstva kada se jednostavno možemo zadužiti da prehranimo stotine tisuća nezaposlenih!? :P

 

Kupujmo hrvatsko!

Hrvatsko što?

Dakle ti bi dijelio novce na taj nacin??? Pa daj meni i ja bi otvorio tvornicu i proizvodio aute, mobitele, zvake itd.... omg...........

Poticaje svih vrsta treba zabraniti na globalnoj razini. Ako hoce potaknuti nesto neka smanje porez, neka olaksaju birokraciju itd. Poticaji su samo korupcija i nista vise. Ali treba malo citati da bi se to znalo.

15 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Dati poticaj od 17% i za 16k€ bi ovo bila isplativa kupnja.

Ali samo ona normalna verzija sa krovom, ali sa ovakvom unutrašnjošću, jer ovaj toples je čisto perverzno pro{#}eravanje.

Samo što to nije auto za naš mentalitet, mi bi odmah u auto benzinca od 150KS (plus onog jednog unutra) i naravno samo gas i gini što brže možeš jer jednom se živi{#}

Ja samo znam da kad bi ovaj auto izašao kao dvosjed sa krovom (jer je ona prijašnja verzija u biti bila trosjed) i to po cijeni jednog golfa, ja se ne bi dvoumio...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 15:27 (rooswelt1991).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Pupi kaže...

Da imamo normalnu vladu, tvrtki bi dali dovoljno poticajnih sredstava da se izgradi tvornica, zaposle ljudi i stvori novi hrvatski brand. Ali hej, zašto poticati rast gospodarstva kada se jednostavno možemo zadužiti da prehranimo stotine tisuća nezaposlenih!? :P

 

Kupujmo hrvatsko!

Hrvatsko što?

Ma gdje radit tvornicu? xD

Ima Hrvatska i previse tvornica, samo sto su zatvorene.

Treba samo obnovit i zaposlit ljude.

Razvijena autoindustrija bi nam moglo donijeti brdo i brdo love i brdo novih radnih mjesta.

Ali ne! Rvacka vlada ide po svome!

Kak to da Doking ne moze dobiti neki EU poticaj?

Oni bar uvijek bacaju miljone na svakakve projekte.

- Psiho246
15 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Igraju fer igru, a to u hrvatskoj ne prolazi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Ljudi, svaka čast na ideji, ali auto je katastrofalno ružan (još uvijek imam noćne more od onih Poljskih/Čeških/Madžarskih il' votever traktor-crtića). Pogotovo sa ovom kombinacijom boja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Topless XD, samo koncept

Ljudi u timu koji rade na tom autu razmišljaju globalno a ne lokalno. Projekt bi trebao uspijeti. Ako vec ne dobe poticaj od Hrv.vlade ili domacih poduzetnika, dobit ce od Kine s kojom se vec u pregovorima oko suradnje. Vani prepoznaju potencial projekta, dok ga kod nas ocekivano samo šikaniraju, cast izuzecima (navodno je vec Todoric narucio 50ak automobila za svoju grupaciju Agrokor). Bas sam razgovarao s jednim od autora automobila. Reko je covjek kako im nase trziste nije primarno, a nit im je u interesu pod svaku cijenu ponudit najjeftiniji auto. Ciljaju na vanjska bogatija trzista i zelja im je uc u premium segment malih automobila s elektricnim pogonom.

 

Svaka cast na ideji, trudu i ambicijama, zelim im puno srece. Da napokon i hrvatska ponudi svijetu nesto na polju tehnike {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Topless XD, samo koncept
zoran123456 kaže...
 

Inače, za ono što nudi auto je preskup. Zašto nisu išli u izradu "običnog" benzinca ? Recimo da ne dođe više od 50,000 kn, vjerojatno bi na našim područjima doživio uspjeh.

Zato sto mogu kupovati koncarove elekticne motore, koji su domaci proizvod za razliku od benzinskih motora koje uopce ni ne proizvodimo (nisam bas siguran za ovo neka me netko ispravi/nadopuni). Znam da ĐĐ proizvodi teza vozila, ali to su sve dizel motori i nisam bas siguran da su proizvedeni u Hrvatskoj. Opet, ako netko zna vise o ovome neka me ispravi.

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
16 godina
offline
Topless XD, samo koncept

 

Astra TD me sa svim sranjima (uključujući kredit) koštala 153.000 Kn. Prošao sam 60.000km i svi troškovi, osiguranja, servis, gume, benzin su iznosili 55.000 Kn.

 

219.000 je XD, ako uračunam gume i osiguranje i struju na 60.000 km troškovi (uzimao sam istu cijenu za kasko/osiguranje/servise) su oko 30.000 Kn. Računao sam 16Kn za 150Kn  iako oni reklamiraju 14.6 Kn na ~220km kako bih bio "realan".

 

Dakle, 208.000 Kn astra, a XD 249.000 Kn na 30.000 km tj. dvije godine.

Da recimo maknu 22% pri kupnji XD-a za hrvatske građane, prodao bih sutra Astru i kupio XD.

 

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 16:07 (zbuzanic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Napokon netko napravi nešto inovativno, zanimljivo i korisno u ovoj hebenoj hrvatskoj i onda ga popljuju...

 

Tko god želi uspjeti u životu i izumiti nešto jednostavno mora odseliti odavde, kad ga ni njegovi ne podržaju.

Sreća da je Tesla odselio, ovdje da je pokušao nešto napraviti vjerojatno bi završio u ludnici.

 

 

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Topless XD, samo koncept

Po čemu možete prepoznati veselog vozača Topless XD-a?

 

Po muhama među zubima XD

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Topless XD, samo koncept

jel se to meni čini ili je zbilja pogrješka u komentaru na prvoj slici.... {#}

whisper jebeno te volim :*
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Topless XD, samo koncept
rooswelt1991 kaže...

Dati poticaj od 17% i za 16k€ bi ovo bila isplativa kupnja.

Ali samo ona normalna verzija sa krovom, ali sa ovakvom unutrašnjošću, jer ovaj toples je čisto perverzno pro{#}eravanje.

Samo što to nije auto za naš mentalitet, mi bi odmah u auto benzinca od 150KS (plus onog jednog unutra) i naravno samo gas i gini što brže možeš jer jednom se živi{#}

Ja samo znam da kad bi ovaj auto izašao kao dvosjed sa krovom (jer je ona prijašnja verzija u biti bila trosjed) i to po cijeni jednog golfa, ja se ne bi dvoumio...

trosjed je imho bolje rjesenje

ali problem tebe je sto usporedjujes sa traktorom golfom.. to je lame :(

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice