Toshibin smartbook u prodaji

poruka: 4
|
čitano: 1.819
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Toshibin smartbook u prodaji".
15 godina
protjeran
offline
Toshibin smartbook u prodaji
NApokon i prvi smartbook u prodaji, odlicno :)
a sada sljedi i horda drugih...


ugl. dobro za skeptike koji stano ponavljaju najava, najava a kad ce to u prodaju? pa kako su svi najavili, na jesen :)
dosla konkurencija ipadu a evo i konkurencije netbookovima.... :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Toshibin smartbook u prodaji

može li mi ntko objasniti razliku između smartbooka i netbooka

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Toshibin smartbook u prodaji
crovalentin kaže...

može li mi ntko objasniti razliku između smartbooka i netbooka

 

Dok je netbook zapravo klasican pc, samo do bola okljesten... sto ga u konacnici cini jako sporim racunalom sposobnim vrtiti klasican os. (Windows7 starter, Linux)

 

Smartbook je izgledom mozda identican netbooku ali hardware i os su zapravo isti (slicni) onima na danasnjim pametnim telefonima odnosno smartbook je spoj Pad racunala + kuciste netbook racunala...

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Toshibin smartbook u prodaji
TranceMight kaže...
crovalentin kaže...

može li mi ntko objasniti razliku između smartbooka i netbooka

 

Dok je netbook zapravo klasican pc, samo do bola okljesten... sto ga u konacnici cini jako sporim racunalom sposobnim vrtiti klasican os. (Windows7 starter, Linux)

 

Smartbook je izgledom mozda identican netbooku ali hardware i os su zapravo isti (slicni) onima na danasnjim pametnim telefonima odnosno smartbook je spoj Pad racunala + kuciste netbook racunala...

 

S time da kako si gore rekao vrti OS za mobitele, pa je i sa ovim procesorima koji trose mizerno malo struje super brz, a baterija traje toliko dugo da zaboravis da ga uopce moras puniti. Ovo je super uredjaj za teren i za drugo racunalo u kuci, odnosno za teren. Sve mozes napraviti, a kad zelis sjesti i nesto teze odraditi (analizirati tablice, programirati, obradjivati fotke ili video) za to imas desktop ili pravi laptop doma.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice