Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

poruka: 34
|
čitano: 25.797
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2".
9 godina
neaktivan
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Super.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Super ponuda, nadam se da će ostali konkurenti slijediti.

 

No ja bih još nadodao ono što piše sitnim slovima: 

* Naknada za uspostavu poziva iznosi 0,29 kn po pozivu i naplaćuje se s osnovnog računa.

 

Ako dnevno napravimo oko 5 poziva, mjesečni trošak je u biti cijena tarife ×2.

 

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

zapravo je skupa tarifa akose ima više sitnih poziva, držim se bonbona, nema uspostave poziva 50min za 10kn

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2015 16:06 (danmega).
9 godina
neaktivan
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Da, tarifa nije loša ali nije ni neko ludilo, tomato ostaje najjeftiniji.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Ja se ipak još držim bonbona, za 80kn mjesečno(od čega potrošim 65, ali treba mi bon od 80 zbog popusta) imam 5GB prometa, 50min poziva i 150SMSova, što mi je taman, a tako neujednačenu tarifu ne mogu nigdje dobiti.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
Imam od prije Smart 35 (1000 min i 3.gb+ uspostava)
...biće bolje...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
kowach kaže...

Super ponuda, nadam se da će ostali konkurenti slijediti.

 

No ja bih još nadodao ono što piše sitnim slovima: 

* Naknada za uspostavu poziva iznosi 0,29 kn po pozivu i naplaćuje se s osnovnog računa.

 

Ako dnevno napravimo oko 5 poziva, mjesečni trošak je u biti cijena tarife ×2.

 

 

danmega kaže...

zapravo je skupa tarifa akose ima više sitnih poziva, držim se bonbona, nema uspostave poziva 50min za 10kn

 Niti jedna ovakva tarifa s uspostavom poziva nije za one koji imaju puno kratkih poziva. Ta uspostava poziva je općenito loš potez operatora, ali ne razumijem zašto netko tko zna da često naziva uopće gleda ovakve tarife? Imate Savršenu tarifu na VIP-u, Revoluciju na Tele2, mislim da i Žestoka na Tomatu nema uspostavu poziva...

12 godina
neaktivan
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

A jel ima koja tarifa za bolju pokrivenost? 

If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed. - Mark Twain
Moj PC  
17 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
Trubilo4 kaže...

A jel ima koja tarifa za bolju pokrivenost? 

14 godina
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
Trubilo4 kaže...

A jel ima koja tarifa za bolju pokrivenost? 

Tele2 ima roming ugovor sa T-Comom, slobodno pod operaterom mozes odabrati T-Com.

 

Vezano uz topic, ove tarife su u svemu lošije od starih (Smart 35 kn isto to u Totalnoj 50 kn itd.)

Povoljnija je bila tarifa na INA akciji, no čini mi se da su je krili ko zmija noge.

Za 35 kn -> 1000 min i  3GB te 50 kn bonusa za uspostavu poziva i SMS-ove mjesečno uz nadoplatu 50 kn svakog mjeseca (S time da se bonus ne poništava u novom mjesecu - akumulira se).

9 godina
neaktivan
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
rmiculini kaže...
 

Vezano uz topic, ove tarife su u svemu lošije od starih (Smart 35 kn isto to u Totalnoj 50 kn itd.)

Povoljnija je bila tarifa na INA akciji, no čini mi se da su je krili ko zmija noge.

Za 35 kn -> 1000 min i  3GB te 50 kn bonusa za uspostavu poziva i SMS-ove mjesečno uz nadoplatu 50 kn svakog mjeseca (S time da se bonus ne poništava u novom mjesecu - akumulira se).

 Nisu lošije, samo pokrivaju drugačije potrebe od dosadašnjih tarifa. Tele2 sada ima 5-6 tarifa na bonove koje pokrivaju različite kombinacije razgovora / poruka / prometa podataka. Koja druga mreža ima tako nešto?

 

Tele2 ima (može se još uvijek aktivirati): Smart u promociji Rukomet 2015 s 2GB, SIM karticu kupljenju kod INA-e na benzinskoj s 3GB i prijenos broja na Tele2 s 3GB. Nisam 100% siguran da je sve to tarifa Smart ali je to sasvim moguće.

 

Informacije o svim tim tarifama i promocijama potražite na stranicama Tele2 pod dokumentima o tarifama: http://www.tele2.hr/podrska-korisnicima/ostalo/opci-dokumenti-i-cjenik/cc40/ ili pod promocijama http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/promocije/

9 godina
protjeran
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
Imam tele2 3 gb i na par mjesta Internet radi dobro ali na puno lokacija u zagrebu radi tako da morate čekati po par minuta da samo Google otvori...
9 godina
protjeran
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
rmiculini: to nije istina da tcom možeš odabrati samo kad tele 2 uopće nema signala inače ne možeš
9 godina
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Smart za 35kn je najpovoljnija tarifa na tržištu. 3GB + 1000minuta

Ostalih 15kn ostaje za uspostavu poziva i na kraju ispadne 50kn mjesečno.

Nema prisilnih nadoplata radi popusta kao ni utrpavanja SMS-a koji se šalje rijetko, pogotovo kada su tu instant messaging servisi.

 

U novim tarifama tele2 pokušava utrpati SMS za skuplju cijenu što imaju i ostali operateri. Nekome to treba, ali realno sve manje će trebati u budućnosti.

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Napiši ljudima da više ne mogu tako lako doći do 3GB podataka, da ne bi bilo razočaranih. Do 3GB prometa možeš doći do opisane načine.

 

I ima prisilne nadoplate jer inače nemaš istu tarifu nakon isteka 30 dana.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Smanjenje mjesečne naknade je OK, ali benefiti nisu ništa inovativno

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
BudalastoStvorenje kaže...

Napiši ljudima da više ne mogu tako lako doći do 3GB podataka, da ne bi bilo razočaranih. Do 3GB prometa možeš doći do opisane načine.

 

I ima prisilne nadoplate jer inače nemaš istu tarifu nakon isteka 30 dana.

 

 ako imaš dovoljno na računu novaca imaš je i dalje.

na bonbonu moraš svaki mjesec kupovati bon od 40 ili 80 makar imao na računu 1000kn.

 

ovdje je dovoljno imati na računu, i ne moraš svaki mjesec kupiti bon.

ja imam tih 3GB odavno pa sad ne znam nove akcije ili restrikcije

9 godina
neaktivan
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
marsovac zemaljski kaže...

 

 ako imaš dovoljno na računu novaca imaš je i dalje.

na bonbonu moraš svaki mjesec kupovati bon od 40 ili 80 makar imao na računu 1000kn.

 

ovdje je dovoljno imati na računu, i ne moraš svaki mjesec kupiti bon.

ja imam tih 3GB odavno pa sad ne znam nove akcije ili restrikcije

 Na bonbonu moraš svaki mjesec platiti 40 kuna ako želiš razgovarati za 1 kunu unutar njihove mreže ("...  a ako postaneš korisnik od 5. lipnja 2014. do 13. lipnja 2015. opciju možeš aktivirati za 1 kn mjesečno sve do kraja 2020. u svakom mjesecu u kojem nadoplatiš bon 40 ili veći i to nakon što dobiješ poruku da ti je popust aktiviran."). I to vrijedi samo za određene korisnike (ovisi kad su postali korisnici bonbona) i ne vrijedi za pretplatnike bonbona. Takav odnos prema korisnicima me je ohladio od prelaska na bonbon. Bon od 80 ili 160 kuna moraš kupovati ako želiš popust na pojedine pakete. Za mene bonbon nije osobito povoljan.

 

Tele2: da bi imao na računu, moraš kupiti bon. Ako mjesečno kupuješ bon od 55 kuna, onda to moraš napraviti svaki mjesec kako bi obnovio tarifu Smart. Nije šija nego je vrat. :-)

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Trenutno sam na Simpa prejakoj + duple kune (zbog cega prakticki nemam uspostavu), signala uvijek ima, internet uvijek radi, na racunima imam love ko nikad, sve 5.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
marsovac zemaljski kaže...

 ako imaš dovoljno na računu novaca imaš je i dalje.

na bonbonu moraš svaki mjesec kupovati bon od 40 ili 80 makar imao na računu 1000kn.

 

Ne moraš, jedino što dobiješ kad kupiš bon od 80 ili 160kn je to da ti prvi paket koji aktiviraš bude u pola cijene. S obzirom da kupujem paket od 5GB koji inače košta 90kn to mi je isplativo, ali ako imaš 1000kn na računu možeš kupovati i po punoj cijeni. Nije najjeftinije onome kome je 1,5GB dosta, ja za sebe ne mogu naći jeftiniju opciju s obzirom da u prosjeku potrošim oko 4,5GB.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
9 godina
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
power_user kaže...
marsovac zemaljski kaže...

 ako imaš dovoljno na računu novaca imaš je i dalje.

na bonbonu moraš svaki mjesec kupovati bon od 40 ili 80 makar imao na računu 1000kn.

 

Ne moraš, jedino što dobiješ kad kupiš bon od 80 ili 160kn je to da ti prvi paket koji aktiviraš bude u pola cijene. S obzirom da kupujem paket od 5GB koji inače košta 90kn to mi je isplativo, ali ako imaš 1000kn na računu možeš kupovati i po punoj cijeni. Nije najjeftinije onome kome je 1,5GB dosta, ja za sebe ne mogu naći jeftiniju opciju s obzirom da u prosjeku potrošim oko 4,5GB.

 Poanta cijele priče je ako ne kupiš te bonove za popust da ćeš 3GB i 1000 minuta u bonbonu platiti skuplje.

 

točno 120kn paket od 2.5GB i 700minuta unutar mreže+ 500 minuta van mreže

sa popustom pri kupnji bona od 80kn taj isti paket košta 90kn.

o paketu od 5GB da ne pričam.

 

tko još na bonovima troši 120kn mjesečno, (ili 90 s popustom)??

čak su i vip i t-mobile i tomato povoljniji od bonbona.

ove priče za razgovore unutar mreže me ne zanimaju, jer se ne želim zamarat tko je na mojoj mreži, a još manje nagovarati druge da se prebacuju na moju mrežu

10 godina
neaktivan
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Ma Žestoka je zakon. Stvarno sam bezbrižan od kad sam na toj tarifi. 1,5 GB mi je dovoljno za sve, 1500 sms te oslobađa brige jesi li na viberu ili nisi, 1500 min prema svima bez uspostave.., ma zakon.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
NevjerovatnoPametan kaže...

Da, tarifa nije loša ali nije ni neko ludilo, tomato ostaje najjeftiniji.

Vec me 6 mjeseci nešto kopa.. tj jel toj nick sarkazam ili nije ? :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 1:19 (NSA).
9 godina
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
NSA kaže...

Ma Žestoka je zakon. Stvarno sam bezbrižan od kad sam na toj tarifi. 1,5 GB mi je dovoljno za sve, 1500 sms te oslobađa brige jesi li na viberu ili nisi, 1500 min prema svima bez uspostave.., ma zakon.

 da, ali je 99kn + 10kn jer si pretplatnik

ovdje je poanta dobiti što više za 50ak kn a ne za 100kn

10 godina
neaktivan
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
marsovac zemaljski kaže...
NSA kaže...

Ma Žestoka je zakon. Stvarno sam bezbrižan od kad sam na toj tarifi. 1,5 GB mi je dovoljno za sve, 1500 sms te oslobađa brige jesi li na viberu ili nisi, 1500 min prema svima bez uspostave.., ma zakon.

 da, ali je 99kn + 10kn jer si pretplatnik

ovdje je poanta dobiti što više za 50ak kn a ne za 100kn

 Ma kojih 50? Par poziva dnevno i na kraju mjeseca imaš veći račun nego tih 110. Ok ako si neki penzioner bez života. Ja npr upravo gradim kuću i tarem razgovore nemilo i ne možeš potrošiti. Evo danas sam barem 20ak poziva odradio bez hebemti. Sazvao par kolega na kavu, dogovarao se sa dragom oko potrepština za klopu, zvao na posao za promjenu termina godišnjeg, zvao kolege za zamjenu smjene, lik za knauf nije došao, zadnja desna čeljust na Vectri blokira (zoveš redom trgovine gdje je jeftinije i majstore).. Ne kužim kako neki ljudi žive sa dva poziva dnevno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 17:54 (NSA).
9 godina
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
NSA kaže...
marsovac zemaljski kaže...
NSA kaže...

Ma Žestoka je zakon. Stvarno sam bezbrižan od kad sam na toj tarifi. 1,5 GB mi je dovoljno za sve, 1500 sms te oslobađa brige jesi li na viberu ili nisi, 1500 min prema svima bez uspostave.., ma zakon.

 da, ali je 99kn + 10kn jer si pretplatnik

ovdje je poanta dobiti što više za 50ak kn a ne za 100kn

 Ma kojih 50? Par poziva dnevno i na kraju mjeseca imaš veći račun nego tih 110. Ok ako si neki penzioner bez života. Ja npr upravo gradim kuću i tarem razgovore nemilo i ne možeš potrošiti. Evo danas sam barem 20ak poziva odradio bez hebemti. Sazvao par kolega na kavu, dogovarao se sa dragom oko potrepština za klopu, zvao na posao za promjenu termina godišnjeg, zvao kolege za zamjenu smjene, lik za knauf nije došao, zadnja desna čeljust na Vectri blokira (zoveš redom trgovine gdje je jeftinije i majstore).. Ne kužim kako neki ljudi žive sa dva poziva dnevno.

 Koja je poanta tvoje priče oko gradnje kuće, majstora, žene i računa za telefon??

Ako ti imaš 10000 poziva dnevno drugi nemaju.

 

Također si apsolutno promašio tematiku, tvoja hvaljena tarifa košta preko 100kn, dok se ovdje priča o tarifama oko 50kn i gdje se može najviše dobiti za te novce.

Skuliraj se pa komentiraj opet, ali ovaj put nemoj ići van teme i nemoj trpati svoje navike drugima

9 godina
neaktivan
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
marsovac zemaljski kaže...
 

tko još na bonovima troši 120kn mjesečno, (ili 90 s popustom)??

čak su i vip i t-mobile i tomato povoljniji od bonbona.

ove priče za razgovore unutar mreže me ne zanimaju, jer se ne želim zamarat tko je na mojoj mreži, a još manje nagovarati druge da se prebacuju na moju mrežu

 Troše oni koji žele biti na bonovima i žele imati količinski puno razgovora ili prometa podataka (ne vjerujem da je netko veliki potrošač SMS-ova u današnje doba, ali sve je moguće).

 

Bonbon je dobar onima koji su bili među prvim korisnicima, pa sada imaju povlasticu razgovora unutar mreže 1000 minuta za 1 kunu mjesečno. Zgodno je biti na istoj mreži u familiji jer zbilja možete uštediti na telefoniranju, a to nije mala stvar. Bonbon za mene nije povoljan jer bih na toj mreži plaćao više no što sada plaćam. Kratko i jasno.

 

 

marsovac zemaljski kaže...
NSA kaže...

Ma Žestoka je zakon. Stvarno sam bezbrižan od kad sam na toj tarifi. 1,5 GB mi je dovoljno za sve, 1500 sms te oslobađa brige jesi li na viberu ili nisi, 1500 min prema svima bez uspostave.., ma zakon.

 da, ali je 99kn + 10kn jer si pretplatnik

ovdje je poanta dobiti što više za 50ak kn a ne za 100kn

Trenutno je do 50ak kuna ali operatori već neko vrijeme preusmjeravaju vodu na svoj mlin, pa te tjeraju na potrošnju 70-80 kuna, a onda 100 i više kuna. Za primjer uzmi Bonbon sa svojim popustima (minimu je bon od 80 kuna), VIP i njegovu tarifu Zakon, Tomato i Brutalnu tarifu, Simpu s Prejakom opcijom bez dodatnih kuna na bonus računu... Od jeftnijih tu su Zicer na Tomatu za 29 kuna, Smart na Tele2 za 35 kuna ili čak i 24mobi (mreža novina 24 sata sa svojim Ninja tarifama od 18, 24 i 48 kuna za one koji ne troše puno). 

 

 

NSA kaže...

 Ma kojih 50? Par poziva dnevno i na kraju mjeseca imaš veći račun nego tih 110. Ok ako si neki penzioner bez života. Ja npr upravo gradim kuću i tarem razgovore nemilo i ne možeš potrošiti. Evo danas sam barem 20ak poziva odradio bez hebemti. Sazvao par kolega na kavu, dogovarao se sa dragom oko potrepština za klopu, zvao na posao za promjenu termina godišnjeg, zvao kolege za zamjenu smjene, lik za knauf nije došao, zadnja desna čeljust na Vectri blokira (zoveš redom trgovine gdje je jeftinije i majstore).. Ne kužim kako neki ljudi žive sa dva poziva dnevno.

 Pnezioner bez života. He, he, he... Postoje izvanredne situacije kad se troši više, ali da bih visio na mobitelu, to mi ne pada na pamet. Sjećam se poruke jednog tipa iz gsm news grupe koji je napisao da mu žena troši 200 kuna samo na uspostave poziva. Pa to je 689 poziva mjesečno ili 23 poziva dnevno ("Moja zena bi samo na uspostave poziva mjesecno trosila 200 kn :-))" - http://hr.alt.cellular.gsm.narkive.com/yXuhgOiv/iskustva-bonbon-i-tomato-mreza).

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Pokušao sam prikazati da intenzivnije korištenje mobitela nije ništa čudno. Mislim glupo je uopće nekom sugerirati da tarife s naknadom za uspostavu poziva nešto vrijede. Ono, 50 kn?? Do kad? Na koliko završiš u konačnici? Kako vam uopce nije glupo napisati 50?? Nemojte zavaravati ni sebe ni druge glupavim opravdavanjem bezvezne tarife.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2

Daj da ti citiram poruku iz ove teme: "Trenutno sam na Simpa prejakoj + duple kune (zbog cega prakticki nemam uspostavu), signala uvijek ima, internet uvijek radi, na racunima imam love ko nikad, sve 5."

 

Treba znati izabrati mrežu i tarifu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Totalna i Klasika: nove tarife u Tele2
BudalastoStvorenje kaže...

Daj da ti citiram poruku iz ove teme: "Trenutno sam na Simpa prejakoj + duple kune (zbog cega prakticki nemam uspostavu), signala uvijek ima, internet uvijek radi, na racunima imam love ko nikad, sve 5."

 

Treba znati izabrati mrežu i tarifu.

 Simpa s prejakom štima :) Ali komentiramo u temi koja opisuje neku drugu tarifu gdje nema duplih (koje bdw isto nisu vječne).

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice