Tri nova kanala na Iskon.TV-u

poruka: 20
|
čitano: 4.751
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri nova kanala na Iskon.TV-u".
15 godina
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

Ovo je propalo i prije nego što je krenulo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
To su dodali i na MaxTV
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
robimarko kaže...
To su dodali i na MaxTV

 

Na Max TV-u ne dodaju nista, samo skidaju. Gadovi!!!

 

Neki dan su mi ubili i 2 Disneyeva kanala, klincima nikako objasniti zasto ih vise nema.

Da ne spominjem da nema vise ni Motors TV, niti talijanskih programa, regionalnih iz "komsiluka"...

 

Nakon 5 godina mislim da cu otkazati Max TV

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

Samo nemoj se prebacivat na Iskon :P,nikad nisam mislio da cu ovo napisat ali zalim za t-shitkomom.

FOX je kao vise manje svi ostali,repriza za reprizom,ugodno iznenadjenje je za ovaj 24kitchen, to mi je ponajbolji od tih "kulinarskih" programa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

Na Iskonu sam već odavno i inače stvarno nemam primjedbe ali braćo mila, +90% programa je s engleskog govornog područja. Umjesto da sada stave i neke TV programe drugih zemalja, oni ubace šest podvarijanta propagandno-kapitalističko-zaglupljujućeg Fox-a. Imamo više Fox kanala od hebene Amerike..{#} Gdje su srpski kanali, makedonski, grčki, bugarski, ruski, švedski, portugalski..?

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
syncmaster245b kaže...
robimarko kaže...
To su dodali i na MaxTV

 

Na Max TV-u ne dodaju nista, samo skidaju. Gadovi!!!

 

Neki dan su mi ubili i 2 Disneyeva kanala, klincima nikako objasniti zasto ih vise nema.

Da ne spominjem da nema vise ni Motors TV, niti talijanskih programa, regionalnih iz "komsiluka"...

 

Nakon 5 godina mislim da cu otkazati Max TV

izbacili su nekoliko programa prije par dana i stavili Fox i Fox Movies.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

Ma ovi iz T-coma su neviđeni lopovi.
U Hrvatskoj samo vladaju lopovi pa mislim da se to nikada nece promjeniti. 

Wala ay kinuha kung walang mangyayari!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

dodano i na maxtv,valjda bug voli iskon pa mora reklamirat 

lopovi heh,niko se ne buni... ko nam kriv,samo kukat znamo ;)

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2012 19:32 (DaNiTo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

sry za off topic ali što je s h1 tv-om dali je on dobar i ljudi i ja sam isto korisnik maxtva i imate pravo samo miču sreča moja da ja sve to što se miže uopće negledam 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

Zbog ovakvih komplikacija sam se nedavno prebacio na satelit i cs ,za duplo manju pretplatu imam 10000 kanala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u
Hebeš TV kuće i kanale. Kad će kod nas krenuti nešto tipa Netflix. Imaš sve serije i filmove na jednom mjestu, plaćaš mjesečnu pretplatu i gledaš kad želiš što želiš. Pomalo mi dosađuje i skidanje serija i filmova jer opet moram čekati da se film/serija skine. Ovako bi legalno pogledao film kad se vratim s posla. Uff :-(
The bird of the Hermes is my name,eating my wings to make me tame
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
T-com je makno kanale iz osnovnog. Lopovi su napravili mali milion paketa. Pa ak os crtice moras uzet sad djeciji prog. paket, ak os regionalne, regionalni paket, ak os svabe isto itd..
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

Student sam i pod hitno mi treba internet. Kojeg operatera da uzmem, najjeftiniji po mogucnosti i donekle normalna veza. Znaci samo internet, bez TV iliti telefona. Hvala!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
strojek kaže...

Zbog ovakvih komplikacija sam se nedavno prebacio na satelit i cs ,za duplo manju pretplatu imam 10000 kanala

 

Mozes li malo poblize opisati taj satelit. Je li to DigiTV ili kako se vec zvao?

 

 

PC - stručnjak kaže...
T-com je makno kanale iz osnovnog. Lopovi su napravili mali milion paketa. Pa ak os crtice moras uzet sad djeciji prog. paket, ak os regionalne, regionalni paket, ak os svabe isto itd..

 

Upravo o tome pricam, a da ne spominjem da od njih imam sve u kuci ukljucujuci i ISDN.

Bez da dignem slusalicu mjesecno im ostavljam ~300tinjak kuna i sada me jos, s oprostenjem hebu sa kanalima.

 

Kako je krenulo, za par godina u osnovnom paketu ce biti 3 prosjecno dobra programa i hrpetina onih arapskih kanala sa pokojim "ruf mich an"  izmedju.

 

Da' bog da im dionice pale.{#}

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
syncmaster245b kaže...

Mozes li malo poblize opisati taj satelit. Je li to DigiTV ili kako se vec zvao?

Nije Digi, digi je odavno propao. Tko ga je legalno gledao, odustao je kad su počeli izbacivati normalne programe i ubacivati svoje rumunjske/bugarske i sl. sa njihovim i turskim sapunicama. A oni koji su ga gledali nelegalno, odustali su kad su svi kanali prešli na Nagravision 3... Ain't workin, bro.

 

Kolega ima pretplatu na neki card sharing servis - zgodna stvar. Lik kupi 10ak pretplata na najjače satelitske pakete (od digija do total, maxtv sat i sl.), spoji sve te kartice na čitače/recievere, spoji to sve na neki server i streama kodove sa tih kartica na net. Ti fino kupiš kakav reciever koji podržava card sharing i ovisno o njegovim mogućnostima, spojiš ga na komp sa upaljenim gboxom ili ako imaš DreamBox reciever sa linuxom spojiš ga na router, upišeš postavke CS servisa (ip, username i pass) i uživaš u tisućama kanala.

 

Cijene ovakvog setupa se kreću od 20ak € (sama pretplata na CS - podrazumijeva se da sve drugo imaš) pa do nekoliko desetaka tisuća kuna (dreambox, pretplata, tanjur od 190cm, 3-4 LNBa, nosači, kablovi, motor...). Jedino ograničenje ti je budžet.

 

Pronjuškaj satelitske forume sa ovog područja (ex Yu). Ovisno o tome sa koliko para i opreme raspolažeš, za pristojne novce možeš gledati daleko više kanala nego što će ikad ponuditi bilo koji IPTV provider.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
16 godina
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
toni42 kaže...

Ma ovi iz T-coma su neviđeni lopovi.
U Hrvatskoj samo vladaju lopovi pa mislim da se to nikada nece promjeniti. 

Ta izjava ti je totalno kriva fučkaj ga,{#} ko prvo živiš u banana državi  zakaj se ne bi T-COM ponašal kako hoče kad su im to dopustili kupoprodajnim ugovorom.Ko je prodal Hrvatski Telekom njemcima jel, pa to je bio HDZ dok su bili na vlasti i to su prodali tak da T-Šrot radi kaj oče ok danas su ih malo srezali ali je poanta jasna.{#}

 

T-COM sam po sebi nije lopovski nikak, ali zakaj ne bi radili kak mogu kad tak piše u ugovoru s kojim su kupovali Hrvatski Telekom.Bolji njih đon oni izvlače lovu iz hrvatske, dakle zarada jel a ostalo je manje više nebitno. Odi u njemačku pa vidi jel se matična T firma, ponaša kao kod nas pa normalno da ne nema šanse ti bokca.Tam vladaju sasvim druga pravila i zakoni, nije to kao kod nas ili u bosni ili crnoj gori to je ista haračka situacija ko u hrvatskoj normalno.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
16 godina
neaktivan
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u

Vidin da tu pored mene ima dosta Iskonovaca (ili Iskon-ovaca ? {#}), jel i vama isto skoro svaki put kad ovi krelci dodaju nešto u ponudu kanala (a to je svakih 3-4 miseca) cijeli raspored kanala resetira na njihov defaultni koji je totalno retardiran ? 20-ak kanala koje želim gledati bi bili razasuti preko 80 brojeva i to nelogičnim redom pa ne bi nikad mogao naći što želim gledati da ne sredim sam. I zato sam danas potrošio sat i po vremena ponovno sređujući taj raspored (interface je jako neefikasan a lista postaje sve duža i duža), i moram to ponoviti svaki put kad mi oni zaseru listu, a to je skoro svaki put kad nešto dodaju (jednom il dvaput su dodali na kraj liste uredno).

Majku im njihovu pa koliko glupi moraju biti oni šta tamo rade da shvate da korisnici ne žele svako malo uvijek iznova gubiti vrijeme na uređivanje iste liste ? Sigurno dosad znaju za taj problem jer morao se neko potužiti njima od toliko korisnika...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tri nova kanala na Iskon.TV-u
Ja sam se mislio maknuti s MaxTV-a, ali otkad su preuzeli Ligu Prvaka ne mogu niti pomisliti na to. Sad su me vezali da ne idem nikud.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
Sum_of_all_fears kaže...
syncmaster245b kaže...

Mozes li malo poblize opisati taj satelit. Je li to DigiTV ili kako se vec zvao?

Nije Digi, digi je odavno propao. Tko ga je legalno gledao, odustao je kad su počeli izbacivati normalne programe i ubacivati svoje rumunjske/bugarske i sl. sa njihovim i turskim sapunicama. A oni koji su ga gledali nelegalno, odustali su kad su svi kanali prešli na Nagravision 3... Ain't workin, bro.

 

Kolega ima pretplatu na neki card sharing servis - zgodna stvar. Lik kupi 10ak pretplata na najjače satelitske pakete (od digija do total, maxtv sat i sl.), spoji sve te kartice na čitače/recievere, spoji to sve na neki server i streama kodove sa tih kartica na net. Ti fino kupiš kakav reciever koji podržava card sharing i ovisno o njegovim mogućnostima, spojiš ga na komp sa upaljenim gboxom ili ako imaš DreamBox reciever sa linuxom spojiš ga na router, upišeš postavke CS servisa (ip, username i pass) i uživaš u tisućama kanala.

 

Cijene ovakvog setupa se kreću od 20ak € (sama pretplata na CS - podrazumijeva se da sve drugo imaš) pa do nekoliko desetaka tisuća kuna (dreambox, pretplata, tanjur od 190cm, 3-4 LNBa, nosači, kablovi, motor...). Jedino ograničenje ti je budžet.

 

Pronjuškaj satelitske forume sa ovog područja (ex Yu). Ovisno o tome sa koliko para i opreme raspolažeš, za pristojne novce možeš gledati daleko više kanala nego što će ikad ponuditi bilo koji IPTV provider.

Lijepo opisano, nadodao bi da me cijeli setup koštao 1.5 k kuna, antena,jedan LNB,motor i rec. Po mojoj racunici,a do sada sam imao amis iptv, investicija za opremu mi se vrati u manje od godine dana.  Neznam jel smijem napisati sta sve otljucavam ali cu reci da total tv i maxtv ne rade u cs-u zbog takozvanog harware pairinga,znaci kartica je uparena sa jednim recom samo,ali koliko pratim scenu vidim da je i to nedavno probijeno samo ga nitko ne nudi javno.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Tri nova kanala na Iskon.TV-u
strojek kaže...
...

{#}

 

Nekad davno (ne baš davno, u ona zlatna vremena ključeva, sat. foruma i digija) sam to svakodnevno pratio. Imam doma opreme u vrijednosti 1000 i nešto kuna (tanjuri, LNBovi, switchevi, recieveri.. you name it) i sad sve to stoji otkad je došla Nagra3. Imam sav softver, mali server za filanje sa ključevima, serijske kablove, jtag programator za victory...

 

MaxTV sat sam naveo samo kao neki općeniti primjer, da ljudi shvate o čem se radi.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice