Trillenium dobio prvog investitora

poruka: 13
|
čitano: 2.004
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trillenium dobio prvog investitora".
15 godina
offline
Trillenium dobio prvog investitora

Trillenium 3D shopping mall se radi vec zadnih 10 godina i jos nije gotov. Mislim da im je projekt "ostario", sad nek pocnu ispocetka i u projekt ukljuce Oculus ili ove Microsoftove holo cvike. Pa nek na tome rade jos 10 godina. Dok ne dodje nesto trece. Valjda ce zavrsit s projekom prije nego ja odem u penziju. Ili bar na drugi svijet.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2015 15:32 (tnakir).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trillenium dobio prvog investitora
tnakir kaže...

Trillenium 3D shopping ..

 -problem je u ideji, tj nazvali su ga shopping. Da su ga nazvali npr Minecraft (igre, onlinegaming) sve bi bilo OK. (više itemsa pokupuju klinci u takvim igrama nego u HGS i sl trgovinama, a većina igara je free..). Renajmanje/rebrandanje u npr 3DShopGame i uspjeh je tu, svaka barbika bi se osjećala k'o doma (bez čitanja RTFMa i upotrebe WASD-a), a mužjaci bi lajkali, jer napokon ne moraju tegliti vrečice po bezbrojnim shopovima tržnih centara.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
odjavljen
offline
Trillenium dobio prvog investitora

Gospodine Prpić se predstavlja kao investitor i podupire projekte-zašto onda njemu treba investitor za njegov projekt?

 

I mislim da je zaboravio na vlastitu izjavu: http://www.vecernji.hr/hrvatska/prestajem-s-radom-u-hrvatskoj-hvala-linicu-na-otvaranju-ociju-921143

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Trillenium dobio prvog investitora

Gospodinu Prpicu zelim puno srece, ali, nekako sam skeptican u uspjeh tog projekta.

 

S obzirom koliko game engine-a vec postoji i koliko se brzo igre stancaju, zar je toliko komplicirano napraviti "igru" u kojoj ce glavni lik ici po e-Mall-u i kupovati stvari pravim novcem? I za to treba toliko vremena? Mozda bi bilo bolje da je g. Prpic dao deckima iz Cro-Teama da mu odrade projekt. Ovi njegovi programeri mi se cine poprilicno neucinkovitima.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trillenium dobio prvog investitora
Pranja kaže...

Gospodine Prpić se predstavlja kao investitor i podupire projekte-zašto onda njemu treba investitor za njegov projekt?

 

I mislim da je zaboravio na vlastitu izjavu: http://www.vecernji.hr/hrvatska/prestajem-s-radom-u-hrvatskoj-hvala-linicu-na-otvaranju-ociju-921143

 Mislim da mu nužno ne treba investitor jer u Trillenium ulaže sam svoj novac već godinama. O tome govori i činjenica da je prodao navodno samo 10% kompanije ASOSu. On u novom partneru prije svega ima ono što svakom poduzetniku treba - kupca.

 

Što se tiče te njegove izjave - Trillenium je sada registriran u Londonu, tamo radi i plaća poreze. U Hrvatsku neće doći ni kuna, kaže sam Prpić, a i ljudi koji rade na projektu sele u London.

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
16 godina
offline
Trillenium dobio prvog investitora

Mislim da je sada samo napravio slijedeće: trillenium će samo biti jedna od opcija u ASOS-u, dakle
nema više virtualnog shopping centra nego samo mali unity izlog za ASOSove modne predmete.
No vjerojatno je sretan i sa time: da povrati potrošene novce i ide dalje. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Trillenium dobio prvog investitora
izith kaže...

 Mislim da mu nužno ne treba investitor jer u Trillenium ulaže sam svoj novac već godinama. O tome govori i činjenica da je prodao navodno samo 10% kompanije ASOSu. On u novom partneru prije svega ima ono što svakom poduzetniku treba - kupca.

 

Što se tiče te njegove izjave - Trillenium je sada registriran u Londonu, tamo radi i plaća poreze. U Hrvatsku neće doći ni kuna, kaže sam Prpić, a i ljudi koji rade na projektu sele u London.

 E, pa to je već skroz drukčiji info.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
9 godina
neaktivan
offline
Trillenium dobio prvog investitora

Prpa,

 

vrati se u 2002. godinu i napravi posao s HGspot- om kako treba. Ne ponovi iste greške (ali niti nove), ne otpuštaj ljude, ne dopusti "čudacima" da haraju tvojom firmom i vode je u propast te budi najbolji kao što si i bio...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Trillenium dobio prvog investitora

Svi neki njegovi frendovi pa ga zovu Prpa :)

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trillenium dobio prvog investitora
tnakir kaže...

Svi neki njegovi frendovi pa ga zovu Prpa :)

- pa to mu je borbeno ime.. i ok je guy.. čak ga i poštujem u stuci, jer zna (excelice je on razvio). No bankari/manageri i taj film su nešto drugo.

Problem je što su bankari zamislili da je dovoljno staviti Prpu u fotelju i biz ide..(jer su tako vidli u filmovima i tečaju za managere).

- iz podruma se nekad moglo, po PCeku strpat u džep 100maraka, sad zaradiš 100kn. Nije baš isto, jelda? .. a tome dodaj poreze, fiskalizaciju, plaćanje karticama.. (nema solarnog više). Kao da Clintonu kažeš da zaradi lovu kao onaj iz 1800te... tad se moglo, danas je drugačije.

Zato sad prodaje usluge, ne računala (ili pegle).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Trillenium dobio prvog investitora
Pranja kaže...
izith kaže...

 Mislim da mu nužno ne treba investitor jer u Trillenium ulaže sam svoj novac već godinama. O tome govori i činjenica da je prodao navodno samo 10% kompanije ASOSu. On u novom partneru prije svega ima ono što svakom poduzetniku treba - kupca.

 

Što se tiče te njegove izjave - Trillenium je sada registriran u Londonu, tamo radi i plaća poreze. U Hrvatsku neće doći ni kuna, kaže sam Prpić, a i ljudi koji rade na projektu sele u London.

 E, pa to je već skroz drukčiji info.

 A još drukčiji info je da se ne sele ljudi u london, nego se postojećima zahvaljuje i daje nogu,
samo kolega koji je s njim osnivao taj projekt se seli u london, a za projektiranje zapošljavaju se potpuno novi ljudi, iz srbije.
http://www.bizlife.rs/vesti/75846-prva-platforma-za-3d-trgovinu-u-svetu-razvijace-se-u-beogradu

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Trillenium dobio prvog investitora

Ja svakako mislim da je ideja fail.

 

Kome bi palo napamet setati kroz virtualni mall? Ako vec kupujem online, kupit cu preko nekog dobro napravljenog webshopa. Ako mi se seta po trgovackim centrima, onda cu prosetat po pravom, popit kavu, napravit spizu itd itd...

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trillenium dobio prvog investitora
tnakir kaže...

Ja svakako mislim da je ideja fail.

 

Kome bi palo napamet setati kroz virtualni mall? Ako vec kupujem online, kupit cu preko nekog dobro napravljenog webshopa. Ako mi se seta po trgovackim centrima, onda cu prosetat po pravom, popit kavu, napravit spizu itd itd...

 Da, posebno je problem sa odjećom i cipelama s kojima se ASOS kao investitor bavi. 
To se jednostavno mora isprobati na sebi. Posebno ženske, kojima je to glavni smisao shoppinga-izlazak i presvlačenja i mjerkanja.
No ako čovjek povrati uložene novce, super za njega. Nebi se štel mešat.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice