Trostruko veća dobit u ZTE-u

poruka: 7
|
čitano: 923
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trostruko veća dobit u ZTE-u".
15 godina
offline
Trostruko veća dobit u ZTE-u

ajde neka, jadnih Kineza. treba nahraniti tih 1,8 milijardi populacije i svaki novčić dobro dođe. {#}

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trostruko veća dobit u ZTE-u

Ja mislin da smo jadniji mi!!! I to puno više....

15 godina
offline
Trostruko veća dobit u ZTE-u

Dali su mi njihov router kad sam prešao na optiku i mislim da nikad bolji nisam imao...

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trostruko veća dobit u ZTE-u
BlackMoon kaže...

Dali su mi njihov router kad sam prešao na optiku i mislim da nikad bolji nisam imao...

Korisnici BHTelecoma se svi redom žale na njihov ZXV10 W300 Router. Svatko sroto tko ga je kupio morao je kupiti i drugi radi jačine signala. Ali moguće da su ovi nesposobnjakovići iz BHTelecoma (budući da je ruter) jednostavno smanjlili signal iz psotavki jer su ga u početku nudili svima.

Svi kažu "smeće" ali eto, meni radi kako treba. 2 Godine ga nisam ugasio, ali jednostavno ne mogu mu pristupiti.

15 godina
offline
Re: Trostruko veća dobit u ZTE-u
Envy kaže...
.. 2 Godine ga nisam ugasio, ali jednostavno ne mogu mu pristupiti.

- svi uređaji su jednaki (teoretski), razlike su samo firmware za svakog pojedinog ISPa i ograničenja koja on nametne. Ponekad je to samo izgovor 'kinesko smeće' (btw oni rade hitech komponente dok mi više ne radimo ni šibice, mi smo tad 'krapinjonci').

- snaga npr wifija je često namjerno ograničena, bar za grad to ima smisla... (kad se razmisli o razlozima dobije se odgovor 'zašto'.)

Da se isti uređaj kupi u trgovini ljudi bi ga više cijenili (pogotovo da plate, jer i to je jedna od 'ljudskih osobina').

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Trostruko veća dobit u ZTE-u

Kad je vec kolega spomenio BH telecom i taj W300 ZTE, poceli su u BH telecomu zakljucavati rutere i korisnik nema vise mogucnost pristupu istom ( 192.168.1.1 ) nego to morate njima na mail slati ukoliko zelite promjeniti wifi sifru i ime i morate navesti razlog. I onda se sjetim kako je to dobro sto kod nas toga nema ( t-com npr )...

A sto se tice samog rutera ne cini mi se nesto, po "pricama" voli se od preopterecenja resetirati i onda zovi SZK za pomoc...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trostruko veća dobit u ZTE-u
Fake_Alert kaže...

.. dobro sto kod nas toga nema ( t-com npr )...

..

-ima, ovisi.. o ISPu o nivou (tcom zapravno najviše postavki dozvoljava, ostali manje). Nigdje više nemaš pravi admin pristup, oni imaju sa svoje strane potpunu kontrolu. Tko želi može uzeti router s wan portom i tražiti bridge.

 

-to je i dobro i loše.. zapravo samo dobro, jer prosječni juzer ionako ne zna sve podesiti (oni koji znaju su manjina). Problem je samo ovisnost o helpdesku kad dođe do problema, ali prvo se proba klasičan paljenje-gašenje, pa reset, pa hardreset.. i pusti se uređaj par minuta (ako tad ne radi onda je svejedno kakav je pristup jer je nešto crklo). Nije ni BH ni Cro izmislila sistem, sve je to copy-paste samo s par godina razlike, tako da je to podjednako ostatku svijeta..

- zašto dobro? Pa postoji jedan scenarij, pravno.. hint torrent i sl. koji zbog ove činjenice postane 'dobar', tj pravno pokriće i 'isprika' tj svaki juzer može reči da nije on vršio inkriminirajuće djelo, nego netko preko njegovog wlana.. pošto user nema potpunu kontrolu, to je moguće i tako je to pravno 'dobro'. Naravno ne imati sve ISOe na desktopu uz upaljeno seedanje dok se to objašnjava antipiratističkoj jedinici.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 21:34 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice