Twitter omogućio korisnicima objavu videa do 140 s

poruka: 4
|
čitano: 532
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter omogućio korisnicima objavu videa do 140 s".
16 godina
offline
Twitter omogućio korisnicima objavu videa do 140 s

Bojim se da Twitteru nema spasa. :( 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Twitter omogućio korisnicima objavu videa do 140 s

Već par godina sam tviteraš i došlo je vrijeme kad drugima nije čudno ćuti da si ti na tviteru. Prije su svi na to odgovarali ''kaj ti je to, zakaj si tamo'' bla bla..Dns je vrijeme kada tviter samo prati trendove u naravno želji za što većim brojem novih korisnika. Teško je dns bit svoj i uvelike odstupati o drugih kad smo kod medija, većina korisnika želi laki pristup svemu, da im se uvelike olakšaju stvari, a i ako nemaš ono kaj drugi imaju odmah se žale da kako to da ti to nemaš, a drugi imaju. Tviter je bio osmišljen da bude dostupan određenim korisnicima, a dns je ipak morao posustati u namjeri da drži korak sa ostalima

artuditu
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Twitter omogućio korisnicima objavu videa do 1
@flpmyslf
Jbt, ne znam kako da komentiram tvoj post, a da ne umrem od smijeha?!
9 godina
protjeran
offline
Re: Twitter omogućio korisnicima objavu videa do 1
flpmyslf kaže...

Već par godina sam tviteraš i došlo je vrijeme kad drugima nije čudno ćuti da si ti na tviteru. Prije su svi na to odgovarali ''kaj ti je to, zakaj si tamo'' bla bla..Dns je vrijeme kada tviter samo prati trendove u naravno želji za što većim brojem novih korisnika. Teško je dns bit svoj i uvelike odstupati o drugih kad smo kod medija, većina korisnika želi laki pristup svemu, da im se uvelike olakšaju stvari, a i ako nemaš ono kaj drugi imaju odmah se žale da kako to da ti to nemaš, a drugi imaju. Tviter je bio osmišljen da bude dostupan određenim korisnicima, a dns je ipak morao posustati u namjeri da drži korak sa ostalima

 Ne moras da pise Twiter/SMS slengom, ovdje nema ogranicenja znakova klinjo. Takodjer postoji i novi red funkcija kad pritsnes Enter tipku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 18:43 (kapetan_ajkula).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice