Twitter se polako uključuje u borbu protiv lažnih

poruka: 5
|
čitano: 1.174
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter se polako uključuje u borbu protiv lažnih ".
7 godina
neaktivan
offline
Twitter se polako uključuje u borbu protiv lažnih

Dobro su se sjetili

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Twitter se polako uključuje u borbu protiv lažnih

Sve počne sa dobrim namjerama, npr. tamo moramo srušiti diktatora, tu moramo uvesti demokratiju, ovdje neko nepouzdan posjeduje oružje za masovno uništenje, a ovdje su se pojavili teroristi nakon naših prijašnjih intervencija i destabilizacije, a ovdje se država raspada nakon što smo srušili vlast pa i tu treba nešto učiniti.

Evo, npr. počne sa ukidanjem lažnih vijesti i onih koje potiču mržnju. Krenulo je nekoliko mjeseci, upoznali smo se sa problemima. Idemo dalje: ukinuti sve vijesti koje nisu u skladu sa našom agendom. Npr. teorija zavjere da je Trump ruski agent može proći, izjava Trumpa da su Obama i Hillary kreirali ISIS se blokira (to se stvarno desilo na kanalu ABC).

Jer želimo bolji svijet za sebe, po svojoj mjeri i želji. Tako počinje ova cenzura, jer želimo bolji svijet. Onda, ako ja za mene bolji svijet onaj oslobođen ruske propagande, a ispunjen američkom propagandom, zašto to ne bih pokušao postići? Korak po korak.

 
16 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter se polako uključuje u borbu protiv laž
Što će jadni Trump raditi kad mu Twitter počne brisati sve postove.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
16 godina
online
Twitter se polako uključuje u borbu protiv lažnih

ne kužim te ograde "duboko u fazi razvoja", "testna faza"... pa to ja faking gumb "prijavi". Valjda su im u fazi razvoja reakcije na prijavu nečijeg hoaxa? Nemaju zaposlenih dovoljno inteligentnih da
ustanove dali je istina da je tvit laž? To će uglavnom biti škakljivo. Neki veseljak tvita sa "bog je velik", drugi ateistički nastrojen to prijavi kao laž :) Pa sad ti procijeni. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter se polako uključuje u borbu protiv laž
Lol, ne znam zasto BUG prenosi ove gluposti, svakim sa 2 grama mozga jasno je da se radi o cenzuri svih koji nisu ljevicari, ali naravno ne mogu to reci otvoreno...
Inace tko nije vidio American Pravda na YT preporucam pa budete vidjeli tko je fake news.
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice