Uhićen autor špijunske aplikacije

poruka: 6
|
čitano: 1.791
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uhićen autor špijunske aplikacije".
16 godina
odjavljen
offline
Uhićen autor špijunske aplikacije

Po meni nije kriv on nego oni koji su drugima instalirali tu aplikaciju. Uostalom, ovakve stvari mogu biti legit pod određenim uvjetima (ako si dao nekome službeni telefon i ne želiš da sere bezveze na njega)-

Freak Show Inc.
 
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Uhićen autor špijunske aplikacije

Američki represivni organi. {#}

 

Usput, kada privatni korisnici sami špijunijaju to je onda odvratan zločin, a dok to vlada radi to je sve uredu.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Uhićen autor špijunske aplikacije

"...Optužen je za urotu, te za oglašavanje i prodaju špijunskih uređaja..."

 

Ako je ovo gore napisano točno, onda bi po toj logici trebalo "locirati i uhititi"  sve proizvođači i prodavače smartfon uređaja u Americi, jer oni oglašavaju i prodavaju 'špijunske uređaje'.

 

IMHO Ovakva optužnica bi na normalnom sudu u normalnoj državi glatko pala, jer niti se čovjek urotio s nekim (ako je sam napravio alikaciju) niti oglašava i prodaje špijunske uređaje jer program nije uređaj, a sam uređaj (smartfon) je već 'špijunski' zbog iste te države.

 

BTW Interesantno kako država agresivno napada građane koji pokušavaju napraviti nešto što ona svakodnevno i neometano radi.  

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uhićen autor špijunske aplikacije
Friday kaže...

Po meni nije kriv on ..

- već samo ime mu je putovnica za gunatanamski ljetnikovac.. KRIV je, ako i nije, sporedno što se tiče vlasti.. :)

-'zakon' (uz sudski nalog ili od 911 bez ovisi kog pitaš) može bez znanja i pristanka osobe... tako da kriv je (samo za omogućavanje, inicijalnu distribuciju, prikriveno jer bi moralo biti upozorenje-disclaimer itd..), al da, za konkretno djelo, krivi su oni koji tu app instaliraju-koriste protiv treće osobe.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.10.2014 0:24 (ihush).
16 godina
neaktivan
offline
Uhićen autor špijunske aplikacije

Lociranje korisnika ce biti jedna od najjacih mogucnosti za marketing...

Kad seces gradom pa te poziva u restoran, pa u shoping, pa si gladan, pa ti srce kuca ovako, pa ti piso dignut, sve ce to ulazit u marketing kroz lociranje, a to vec i sada rade po gps lokaciji, pa ti nude razne aplikacije "near you" ...

 

Tip da se drugacije zove ne bi bio kriv, i ne bi bio na nekom brutalnom ispitivanju federalaca ...

jadan,... radi nesto sto radi drzava ali ona to krije, krivo se zove, iz krive je drzave i napravio je nesto sto cijeli svijet radi ali na drzavnoj razini, a on budala to radi na privatnoj ... normalno da ce pop...

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Uhićen autor špijunske aplikacije

ovaj,vidim da to nije jedna takva aplikacija vec da ih ima mali milijun,kako saznati imam li to smeće na mobitelu?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice