Uhićeni napadači na PSN

poruka: 76
|
čitano: 8.670
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uhićeni napadači na PSN".
14 godina
offline
Uhićeni napadači na PSN

Smatram da svatko tko ugrožava sigurnsot korisnika i krade podatke mora biti zatvoren i uhićen.

Open Source!
 
33 12 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Uhićeni napadači na PSN

Nikad nisam volio ovakva uhicenja.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
21 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN

Jesu to oni koji rade za dobrobit čovječantva?{#}

14 godina
offline
Uhićeni napadači na PSN

Svi oni rade za "dobrobit" čovječanstva pa kradu podatke kreditnih kartica i sl. Ipak možemo im zahvaliti to što su svojim napadima povećali sigurnosne standarde za čuvanje podataka. Da nije bilo hakera danas ne bismo imali ovoliku razinu računalne sigurnosti. No ipak trebaju biti uhićeni i osuđeni za djela koja su učinili.

Open Source!
 
6 14 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Uhićeni napadači na PSN

Tretman prisilnog fizičkog rada im priuštit,dugotrajan.

Moj PC  
1 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN

Isto tako možemo zahvaliti teroristima koji su svojim napadima povećali razinu sigurnosti na aerodromima, autobusnim kolodvorima itd. Baš  šteta što su pritom morali stradati nevini ljudi. Ali to je cijena boljeg osiguranja, ne? Ne postoji apsolutno nikakvo opravdanje za napade hakera, apsolutno nikakvo. Da se mene tiče dobili bi najmanje 20 godina strogog zatvora.

14 godina
offline
Uhićeni napadači na PSN

Dobro je ako su to oni koji su to i učinili.

Makar mislim da je trenutno zanimljivije napadati američke vojne mrežne sustave. Lako Sony. Oni mogu poslati samo policiju na glavu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
captain_soap_McTawish kaže...

Svi oni rade za "dobrobit" čovječanstva pa kradu podatke kreditnih kartica i sl. Ipak možemo im zahvaliti to što su svojim napadima povećali sigurnosne standarde za čuvanje podataka. Da nije bilo hakera danas ne bismo imali ovoliku razinu računalne sigurnosti. No ipak trebaju biti uhićeni i osuđeni za djela koja su učinili.

 

Slažem se sa tobom, no samo da razjasnim neke stvari.

 

Ima ljudi koji vjeruju da oni to rade za dobrobit čovječanstva zbog svoje jel'te dobrote. Druga stvar je što nakon njihovih kriminalnih radnji, kompanija se ipak odluči poboljšati sustav.

 

A, da su pametni mogli su mnogo bolje napraviti, mogli su npr. umjesto da to objavljuju javno, sonyu objasniti propuste za neke novce ili kako to već ide pa bi možda čak i posao dobili. 

 

Sad će lijepo da se provedu po zatvoru, pa će im drugi crackirati guzice {#}.


EDIT: Uglavnom, kao što sam rekao u sličnoj temi 99% sustava se može probiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 20:27 (Camalus).
14 godina
neaktivan
offline
Uhićeni napadači na PSN

U stanu jednog od njih, kod 31-godišnjaka uhićenog u Almeriji, pronađen je server s kojeg su izvođeni napadi na PlayStation Network.

 

 

kaj samo meni ovo smrdi? znači osoba koja je iznadprosječno sposobna drži kod sebe doma server i s toga servera napada PSN........

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
42 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Uhićeni napadači na PSN

Treba ih spaliti a ne zatovoriti...

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
4 37 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
captain_soap_McTawish kaže...

Svi oni rade za "dobrobit" čovječanstva pa kradu podatke kreditnih kartica i sl. Ipak možemo im zahvaliti to što su svojim napadima povećali sigurnosne standarde za čuvanje podataka. Da nije bilo hakera danas ne bismo imali ovoliku razinu računalne sigurnosti. No ipak trebaju biti uhićeni i osuđeni za djela koja su učinili.

Ne bi ju ni trebali. 

Potpisao.
14 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
El_Nino_09 kaže...

Ne bi ju ni trebali.

  Ne bih se sa tim složio. Tada bi nam određene tajne službe, policija, FBI i sl. mogle neometano ući u računala. Danas se moraju malo potruditi da to učine.

Open Source!
14 godina
protjeran
offline
Uhićeni napadači na PSN

Zatočiti ih,davati im finu hranu i sokove i prisiliti da naprave idućih 20 nastavaka MODERN WARFARE-A I BATTLEFIELD-A,sve za besplatni download...{#}

 
30 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
captain_soap_McTawish kaže...
El_Nino_09 kaže...

Ne bi ju ni trebali.

  Ne bih se sa tim složio. Tada bi nam određene tajne službe, policija, FBI i sl. mogle neometano ući u računala. Danas se moraju malo potruditi da to učine.

puste cak kaplju znoja,a onako bi bez te kaplje :)

16 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
cekpi kaže...

U stanu jednog od njih, kod 31-godišnjaka uhićenog u Almeriji, pronađen je server s kojeg su izvođeni napadi na PlayStation Network.

 

 

kaj samo meni ovo smrdi? znači osoba koja je iznadprosječno sposobna drži kod sebe doma server i s toga servera napada PSN........

Smrdi više do krepane Krave na sred ceste, jako uvjerljivo moš mislit mogu oni ulovit neke sitne ribe ali iza toga stoje puno jaci igraci s ciljem to meni ne izgleda ko neka skupina osvetnika na prvu loptu nikak.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
cekpi kaže...

U stanu jednog od njih, kod 31-godišnjaka uhićenog u Almeriji, pronađen je server s kojeg su izvođeni napadi na PlayStation Network.

 

 

kaj samo meni ovo smrdi? znači osoba koja je iznadprosječno sposobna drži kod sebe doma server i s toga servera napada PSN........

Ne, frende...i meni smrdi. Štoviše, spaljuje mi dlake u nosu {#}


Ali dobro....dobro.

16 godina
neaktivan
offline
Uhićeni napadači na PSN

grom ih pogodio, nemojte nasijedati uvijek na stupidne izjave bilo cijih glasnogovornika,pa tako i spanjolskih murjaka.  oli niste vidili na domacim primjerima da se monitori plijene i nose na obradu i analizu.  bice covjek ima malo vece i bolje chieftec kuciste na tockicima i to je u staru njima server.

Eat Da Poo Poo
 
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Uhićeni napadači na PSN
Hapse kozmopolitene u ubojice za volanima BMW-a slobodno secu ulicama...
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Uhićeni napadači na PSN
Malo mi je čudno da su samo trojica ljudi iza svega toga ?
"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Uhićeni napadači na PSN

uhićeni?

Skype: antonio.andelic96
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Uhićeni napadači na PSN

Ajme majko mila, stvarno neznam kako ću nastaviti normalan život bez tih hakera.

Sram te bilo Sony i ostale službe koje rade svoj posao.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
Šteta, ja se nadao još nekom sličnom napadu na kompanije, no bez krađe podataka itd...
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
12 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
captain_soap_McTawish kaže...

Svi oni rade za "dobrobit" čovječanstva pa kradu podatke kreditnih kartica i sl. Ipak možemo im zahvaliti to što su svojim napadima povećali sigurnosne standarde za čuvanje podataka. Da nije bilo hakera danas ne bismo imali ovoliku razinu računalne sigurnosti. No ipak trebaju biti uhićeni i osuđeni za djela koja su učinili.

Jel ovo neka šala? Pišeš u temi koja je vezana za hakersku krađu stotina tisuća podataka i zahvaljuješ hakerima na današnjem nivou računalne sigurnosti?

16 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN

Može se rec ujeo Vuk Magare, ili Kud idu Divlje svinje tu se ne zna ko koga zapravo i ko se krije iza recimo "plasticnog" grmlja pravi čušpajz na kubik itekak.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
12 godina
offline
Uhićeni napadači na PSN

Svaka revolucija je imala svoje žrtve. Nek Sony kalkulira koliko je izgubio.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Uhićeni napadači na PSN

Svaka revolucija je imala svoje žrtve. Nek Sony kalkulira koliko je izgubio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uhićeni napadači na PSN

Anonymous you say? Not anymore. Up yours!

Mentalist je moj idol... I torrente isto
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
woodgamesfx kaže...
Malo mi je čudno da su samo trojica ljudi iza svega toga ?

I tisuce botova maybe?

Mentalist je moj idol... I torrente isto
15 godina
protjeran
offline
Re: Uhićeni napadači na PSN
BlueMax kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Svi oni rade za "dobrobit" čovječanstva pa kradu podatke kreditnih kartica i sl. Ipak možemo im zahvaliti to što su svojim napadima povećali sigurnosne standarde za čuvanje podataka. Da nije bilo hakera danas ne bismo imali ovoliku razinu računalne sigurnosti. No ipak trebaju biti uhićeni i osuđeni za djela koja su učinili.

Jel ovo neka šala? Pišeš u temi koja je vezana za hakersku krađu stotina tisuća podataka i zahvaljuješ hakerima na današnjem nivou računalne sigurnosti?

anonymous ne stoji iza kradje kartica....

 

uostalom, kakve su to kartice ak ih se moze samo tako zloupotrebljavati? pitam se pitam se...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice