UltraHD monitori iz Samsunga dolaze u raznim dijag

poruka: 5
|
čitano: 954
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UltraHD monitori iz Samsunga dolaze u raznim dijag".
13 godina
neaktivan
offline
UltraHD monitori iz Samsunga dolaze u raznim dijag

cool,samo cijena za nas standard hmm...

~^iGoR~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: UltraHD monitori iz Samsunga dolaze u raznim d

Ne kuzim zakaj su rubovi ekrana jos uvijek tak siroki? Ako su napravili TV sa rubom od milimetar zakaj to isto nema fakin monitor? Kupis dva i stavis jedan kraj drugog a ono debeli plasticni rubovi izmedu!

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 9:23 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Re: UltraHD monitori iz Samsunga dolaze u raznim d
NEW_MAN kaže...

Ne kuzim zakaj su rubovi ekrana jos uvijek tak siroki? Ako su napravili TV sa rubom od milimetar zakaj to isto nema fakin monitor? Kupis dva i stavis jedan kraj drugog a ono debeli plasticni rubovi izmedu!

 Bas to...i jos pola skupljih monitora ima local dimming i osvjetljavanje prek cijelog panela na manjim dijagonalama a ne Edge LED pa je jos lakse srezati rub

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
16 godina
offline
UltraHD monitori iz Samsunga dolaze u raznim dijag

Od kad sam kupio 27'' monitor, više ne palim onog sa strane jer jednostavno nema potrebe. Sve stane na ovaj jedan veliki.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UltraHD monitori iz Samsunga dolaze u raznim dijag

kako sad to?! prije su uvijek dolazili u istima! samsung zbunjuje ovaj napaćen narod. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice