Unificirano sučelje za Facebook

poruka: 11
|
čitano: 3.169
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Unificirano sučelje za Facebook".
13 godina
neaktivan
offline
Unificirano sučelje za Facebook

Zar ne bi bilo bolje da za starije modele mobitela koji nisu na touch bude jednostavnije sučelje, prilagođeno njihovim mogućnostima, a za smartphonove malo bogatije i kompliciranije? ne razumijem zašto tražit sredinu pa da na "običnim" mobitelima ispadne prenatrpano, a na smartphonovima da fli mogućnosti? Mislim, svaka čast ako uspiju, nije uzalud ona uzrečica "najbolje je nači zlatnu sredinu", a i ovako će njima bit lakše, imat će upola manje posla s updateima {#}

Budite dobri prema štreberima jer ćete možda jednog dana raditi za jednog od njih - Bill Gates / Avatar: http://crysa.deviantart.com/#/d27uod7
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Unificirano sučelje za Facebook

nemam facebook tako da mi ne treba ništa!

http://bfbc2.statsverse.com/getsigs/pc/4one7
 
2 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Unificirano sučelje za Facebook

Naslov a i članak su potpuno nelogični. Prvo se piše o jednom mobilnom sučelju a onda "prilikom posjeta m.facebook.com adresi, Facebook bi vam automatski trebao odabrati najbolje sučelje za uređaj kojim mu pristupate". Iz toga i ostatka članka se može zaključiti da se uvodi unificirana adresa za mobilni pristup Facebook-u.

 

Malo više razumijevanja novinara prilikom prevođenja vijesti.

 

Disclaimer:

Ne koristim Facebook, pogotovo ne mobilno. Iako može biti koristan, smatram da cjelodnevno visenje na njemu više šteti.

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unificirano sučelje za Facebook

baš krasno a na bugove, spamove i ostala trolanja po faceu nitko ne namjerava uklonit?

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Unificirano sučelje za Facebook

Pari da sam na jutarnjem...

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Unificirano sučelje za Facebook
Zeljko1 kaže...

Naslov a i članak su potpuno nelogični. Prvo se piše o jednom mobilnom sučelju a onda "prilikom posjeta m.facebook.com adresi, Facebook bi vam automatski trebao odabrati najbolje sučelje za uređaj kojim mu pristupate". Iz toga i ostatka članka se može zaključiti da se uvodi unificirana adresa za mobilni pristup Facebook-u.

 

Malo više razumijevanja novinara prilikom prevođenja vijesti.

 

Disclaimer:

Ne koristim Facebook, pogotovo ne mobilno. Iako može biti koristan, smatram da cjelodnevno visenje na njemu više šteti.

Moraš probati prije komentara. Unificiranosti se teži, ali je i uvjetovana mogućnostima. Sučelje bi za većinu korisnika trebalo biti isto i razlike koja je postojala između m. i touch. više nema, jer se sada radi o jednom jedinom mobilnom webu. Tek na mobilnim uređajima koji ne mogu ispravno prikazati neke elemente sučelja (HTML5/CSS3), ti elementi će biti uklonjeni ili zamijenjeni jednostavnijim rješenjem. Novi mobilni framework sada se zasniva na istom kodu, podržava isti set mogućnosti i jednako izgleda, a nadogradnje se vrše jednom.

 

Dakle, sučelje će uistinu biti isto, ali će također biti unazad kompatibilno sa starijim uređajima, kako bi se pristup važnijim mogućnostima omogućio svima unatoč bugovitim preglednicima.

 

13 godina
protjeran
offline
Unificirano sučelje za Facebook

Do sad sam izbjegavao touch.facebook jer mu fali previše toga, informacije nedostaju... A sada su touch.facebook premjestili na m.facebook.. i kako da sad posjetim stari m.facebook, jel ima neki način?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Unificirano sučelje za Facebook
Zeljko1 kaže...

Naslov a i članak su potpuno nelogični. Prvo se piše o jednom mobilnom sučelju a onda "prilikom posjeta m.facebook.com adresi, Facebook bi vam automatski trebao odabrati najbolje sučelje za uređaj kojim mu pristupate".

To sam i ja pomislila, pa sam poslije shvatila da se ta rečenica odnosi na ono što je bilo prije. Slažem se da je cijela vijest napisana pomalo... zbrčkano (da se tako izrazim u nedostatku riječi XD)

Budite dobri prema štreberima jer ćete možda jednog dana raditi za jednog od njih - Bill Gates / Avatar: http://crysa.deviantart.com/#/d27uod7
14 godina
offline
Re: Unificirano sučelje za Facebook
Glupo su poruke rijesili, dobijem od nekog poruku i kad mu hocu odg idem na ikonu odgovoriti, napisem i posaljem, medjutim poruka uopce nije poslana.
inox
13 godina
neaktivan
offline
Re: Unificirano sučelje za Facebook

Ajde, daj im malo vremena, tek su počeli sa tim unificiranjem, možeš im oprostit par bugova {#} sigurno će to brzo riješit, s obzirom na broj korisnika (sigurno će ih puno prijavit problem).

Ah, kad bolje razmislim, uvik s tim facebookom neki problemi, sjećam se kad su krivim ljudima stizali SMSovi na androidu zbog sinkroniziranja s faceom...

Budite dobri prema štreberima jer ćete možda jednog dana raditi za jednog od njih - Bill Gates / Avatar: http://crysa.deviantart.com/#/d27uod7
15 godina
neaktivan
offline
Re: Unificirano sučelje za Facebook
x18x05x kaže...
Glupo su poruke rijesili, dobijem od nekog poruku i kad mu hocu odg idem na ikonu odgovoriti, napisem i posaljem, medjutim poruka uopce nije poslana.

yup, tak je i meni, pošaljem inbox ali drugi ne primaju, a i ona glupost sa brisanjem pojedinih notificationa im nije trebala...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice