UP3017, Dellov novi 30-inčni WQHD monitor

poruka: 6
|
čitano: 894
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UP3017, Dellov novi 30-inčni WQHD monitor".
15 godina
offline
UP3017, Dellov novi 30-inčni WQHD monitor

e, to tražim. fala na obavijesti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
UP3017, Dellov novi 30-inčni WQHD monitor

cime se bavis dati treba...ti si graficar ili 

 

ne trolam te bdw 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 12:50 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
UP3017, Dellov novi 30-inčni WQHD monitor

ne moraš se baviti nečim specijalnim da bi ti ovaj monitor bio prihvatljiviji od drugih. bitan je omjer stranica koji je meni još uvijek zanimljiviji od klasičnog 16:9 jer jer daje osjećaj dosta veće površine i vertikalne visine iako na papiru razlika nije velika

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
UP3017, Dellov novi 30-inčni WQHD monitor

takodjer 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UP3017, Dellov novi 30-inčni WQHD monitor
4mal kaže...

cime se bavis dati treba...ti si graficar ili 

 

ne trolam te bdw 

 prevodim i ponekad oblikujem stranice tako da budu što više nalik izvorniku. to znači brdo istodobno otvorenih programa i dokumenata i nikad dosta prostora, osobito po visini. imam dva 16:10 ali su "samo" 24 inča. ovakav od 30 bi ipak bio znatan napredak. pokušao sam s 16:9 ali je to bila muka kristušova. nikad više. čini se mala razlika ali ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 17:07 (Ajar).
12 godina
offline
UP3017, Dellov novi 30-inčni WQHD monitor

Odlican mon.,odlicna dijagonala,te odlican prikaz slike i boja radi 10-bit. panela..

Oduvijek sam sanjao ovu vrstu mon.,al me odvlacila cijena od "soma" evra..

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice