Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula

poruka: 9
|
čitano: 1.531
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula".
16 godina
offline
Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula

issto tak mogu gledat utrke u Gran Turismu B spec, di se AI utrkuje sam sa sobom.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula
Zvuci uzasno glupo i uzasno zanimljivo u isto vrijeme. Apsolutna glupost je iskljuciti ljudski faktor iz utrke, a s druge strane moguce je da ce se iz bokseva davati naredbe bolidima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula

pretpostavljam kako je slljedeća faza - utrke i bez automobila, zatim bez staze i na koncu bez ičega. maštovito, nema što. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 1 hvala 0
8 godina
offline
Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula

ovo je ok ideja, u osnovi isto kao i dosad, opet se netko natječe protiv nekog, samo se fokus sada sa vozača (kojeg više nema) prebacuje na tim - i opet je to natjecanje između ljudi.

 

što se mene tiče ovako je i pravednije, jer u ovoj modernoj formuli 1 je vozač postao skoro nebitan, ionako tim koji ima najbolju kombinaciju motor/šasija/taktika pobjeđuje - vozači su postali samo majmunčići koji vrte volan i "usrećuju" nadobudne manekenke

 
1 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula

Ovo iskoriste za predsezonu utrke gdje se odluči tko ima najbolji bolid i onda se svim vozačima da isti pobjednički bolid da se odluči tko je najbolji vozač

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula
Ajar kaže...

pretpostavljam kako je slljedeća faza - utrke i bez automobila, zatim bez staze i na koncu bez ičega. maštovito, nema što. 

 Sljedeci korak je da roboti gledaju kako se utrkuju roboti

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
15 godina
neaktivan
offline
Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula

Ovo je poligon za usavršavanje tehnologije autonomnih vozila.

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula
just_dont kaže...

ovo je ok ideja, u osnovi isto kao i dosad, opet se netko natječe protiv nekog, samo se fokus sada sa vozača (kojeg više nema) prebacuje na tim - i opet je to natjecanje između ljudi.

 

što se mene tiče ovako je i pravednije, jer u ovoj modernoj formuli 1 je vozač postao skoro nebitan, ionako tim koji ima najbolju kombinaciju motor/šasija/taktika pobjeđuje - vozači su postali samo majmunčići koji vrte volan i "usrećuju" nadobudne manekenke

 just... don't!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 22:01 (nixass).
14 godina
offline
Re: Uskoro ćemo gledati utrke bespilotnih Formula
Jedino zanimljivo ovdje je sto ce biti tim koji je otvoren za javnost ,tak da ce svatko sa znanjem moci sudjelovati
McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice