Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13

poruka: 7
|
čitano: 757
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13".
16 godina
online
Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13

Ovi dvaujedan uređaji toliko gube kad nemaju dodatnu bateriju u tipkovnici da su mi instant nezanimljivi.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13
Veliki Brat kaže...

Ovi dvaujedan uređaji toliko gube kad nemaju dodatnu bateriju u tipkovnici da su mi instant nezanimljivi.

U tekstu ima jedan ključna komponenta a koju si očigledno zaboravio. Zove se Intel Core M.

16 godina
online
Re: Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13

I dalje bi imao puno veću autonomiju s dodatnom baterijom.

Gledam te!
14 godina
odjavljen
offline
Re: Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13
Veliki Brat kaže...

I dalje bi imao puno veću autonomiju s dodatnom baterijom.

Bitno je da nije pretežak, a 8-10 sati autonomije je valjda dovoljno.

Svi smo mi Mentalist.
15 godina
offline
Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13

aha! hibridni ovdje ne znači "na benzin i struju"! no da ... {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13
Veliki Brat kaže...

I dalje bi imao puno veću autonomiju s dodatnom baterijom.

Slažem se, ali ne dobijaš je ni sa Bloutooth tipkovnicama koje se kače na tablete ili na one dodatke tkzv.

Tako da tko voli - nek izvoli, mislim ako traje 8-10 sati, pa ne mogu zamisliti da nešto radim kontinuirano u tom periodu a da sam full vani. Tako juče sam putovao 3h sata na jedan kongres, na kongresu mi je 10.1" Tablet trebao preko 5 sati korištenja, ali zvijezda dana bio je auto punjač. Tako kada smo se vraćali sa putovanja baterija je bila na 5% ali se napunila dok smo došli do kuće i onda mama nije morala praviti kompromis stavljati an sredinu sobe tablet kako bi isti priključila preko HDMI-a na TV i plus USB Punjač.

 

Ali generalno da ne skrećem sa tebe, ovakvi uređaji kao što je Dell latitude imaju (po meni) samo jednu manu, a to je - cijena.

16 godina
online
Re: Uskoro stiže hibridni Dell Latitude 13
Envy kaže...
Veliki Brat kaže...

I dalje bi imao puno veću autonomiju s dodatnom baterijom.

Slažem se, ali ne dobijaš je ni sa Bloutooth tipkovnicama koje se kače na tablete ili na one dodatke tkzv.

Ma znam, samo mi nije jasno - Asus izbaci transformera s dvije baterije i nitko ne iskopira tako dobru ideju (čak ni sam Asus na drugim svojim proizvodima).

Mogu ju napraviti i opcionalnom (naknadno ugradivom) ili onu u tablet dijelu napraviti nešto manju, a u laptopu veću, ili... Ma kužiš kaj hoćem reć'!

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice