Uskoro stiže WhatSim

poruka: 16
|
čitano: 3.119
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro stiže WhatSim".
11 godina
neaktivan
offline
Uskoro stiže WhatSim

Hvala Bogu pa napokon mogu normalno komunicirati kad sam u BiH

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Uskoro stiže WhatSim

Lijepo zvuči ovako u teoriji, ali treba vidjeti kad dođe i ako dođe..

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uskoro stiže WhatSim

Možda će sad imati i smisla uzeti dualsim mobitel 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uskoro stiže WhatSim

Nekako predviđam da će i njima WhatsApp zabraniti rad.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Uskoro stiže WhatSim

Kolko ovo ima smisla u EU ako planiraju ukinut roaming.

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
Nekako bez veze. Odem u drugu zemlju kupim neki prepaid i peglam ali za razliku od ovog smeca mogu telefonirat, na internet te sve ostalo kaj mogu na maticnoj mrezi.
11 godina
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
NEW_MAN kaže...
Nekako bez veze. Odem u drugu zemlju kupim neki prepaid i peglam ali za razliku od ovog smeca mogu telefonirat, na internet te sve ostalo kaj mogu na maticnoj mrezi.

  najjednostavnije i najbolje

15 godina
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
NEW_MAN kaže...
Nekako bez veze. Odem u drugu zemlju kupim neki prepaid i peglam ali za razliku od ovog smeca mogu telefonirat, na internet te sve ostalo kaj mogu na maticnoj mrezi.

 Pa u teoriji možda i jest, ali u praksi zna biti problema gadnih s tim.

Ja sam ove godine za novu išao u Poljsku, i točno to mi je bio plan, međutim nakon što sam došao, kupio karticu, i trebalo mi je 2 sata da sve namjestim (trebam i napomunuti da sam radio s tim stvarima profesionalno neko vrijeme).

Slanje poruka, nove internet postavke, činjenica da nemaju službu za korisnike na engleskom, da nije bilo nekog majstora u dučanu s kompovima, nebi to za 10 dana namjestili sve.

 

Ako se stvarno ukine roaming u EU skoro, bez onih ograničenja *"sve besplatno osim što je promet ograničen na 250mb, i onda se plaća", onda kartica stvarno neće imati smisla.

ALi ako tih gluposti bude, onda ovako platiš 70kn godišnje i imaš poruke svugdje po europi besplatno. Odlično, pogotovo za one koji puno putuju...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
rooswelt1991 kaže...
NEW_MAN kaže...
Nekako bez veze. Odem u drugu zemlju kupim neki prepaid i peglam ali za razliku od ovog smeca mogu telefonirat, na internet te sve ostalo kaj mogu na maticnoj mrezi.

 Pa u teoriji možda i jest, ali u praksi zna biti problema gadnih s tim.

Ja sam ove godine za novu išao u Poljsku, i točno to mi je bio plan, međutim nakon što sam došao, kupio karticu, i trebalo mi je 2 sata da sve namjestim (trebam i napomunuti da sam radio s tim stvarima profesionalno neko vrijeme).

Slanje poruka, nove internet postavke, činjenica da nemaju službu za korisnike na engleskom, da nije bilo nekog majstora u dučanu s kompovima, nebi to za 10 dana namjestili sve.

 

Ako se stvarno ukine roaming u EU skoro, bez onih ograničenja *"sve besplatno osim što je promet ograničen na 250mb, i onda se plaća", onda kartica stvarno neće imati smisla.

ALi ako tih gluposti bude, onda ovako platiš 70kn godišnje i imaš poruke svugdje po europi besplatno. Odlično, pogotovo za one koji puno putuju...

 Koliko sam ja shvatio poruke i whatsup pozive ... jedino slanje sadrzaja nije moguce tj naplacuje se

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
15 godina
offline
Uskoro stiže WhatSim

U Njemačkoj ih ima već ima dosta dugo, gotovo na svakoj pumpi se može kupit.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
Krivo si shvatio:
"Sve gore navedeno vrijedi isključivo za tekstualno tipkanje." Pise lijepo u tekstu..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
Brk kaže...
Krivo si shvatio:
"Sve gore navedeno vrijedi isključivo za tekstualno tipkanje." Pise lijepo u tekstu..

 Vidim sada i sam ...

 

"For EUR 10, users will get a SIM card with unlimited text messaging for a year. While sending and receiving text messages, location updates, and contacts via WhatsApp is free, users will have to buy credits for sharing multimedia messages such as photos, videos, and voice messages. How much you get for your credits depends on where you are travelling."

 

I odmah mi pada na pamet npr base64 dekoder/enkoder koji bi slike i video uratke cijepao na teks, slao ih preko whatsup-a dok bi isti software na drugoj strani to slagao u provotni oblik ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
Bastardo kaže...
Brk kaže...
Krivo si shvatio:
"Sve gore navedeno vrijedi isključivo za tekstualno tipkanje." Pise lijepo u tekstu..

 Vidim sada i sam ...

 

"For EUR 10, users will get a SIM card with unlimited text messaging for a year. While sending and receiving text messages, location updates, and contacts via WhatsApp is free, users will have to buy credits for sharing multimedia messages such as photos, videos, and voice messages. How much you get for your credits depends on where you are travelling."

 

I odmah mi pada na pamet npr base64 dekoder/enkoder koji bi slike i video uratke cijepao na teks, slao ih preko whatsup-a dok bi isti software na drugoj strani to slagao u provotni oblik ...

 Da, i meni je to palo na pamet. Dapače, ne samo to nego da cijeli browser provučeš kroz WhatsApp tako da otvoriš neki serverčić na Amazonu i on služi kao proxy. S jedne strane WhatsApp klijent, a s druge pristup internetu.

14 godina
offline
Uskoro stiže WhatSim

Ova ideja za slike i video sadrzaj je super, samo koliki bi to tekst bio?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
Fake_Alert kaže...

Ova ideja za slike i video sadrzaj je super, samo koliki bi to tekst bio?

Kakve ima veze koliki bi bio ako su poruke besple i salje/primas ih relativno brzo ...

Ideju sam vidio na jednom hacking seminaru ... frajer je tako podesio activeX u word dokumentu da uzme wordovih zadnjih 5 datoteka, enkodira ih u base64 i uzima po 8 znakova i salje ih na svoj server kao DNS upit. Server presrece sve, dekodira ih nazad u fajlove i frajer tako krade dokumente :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro stiže WhatSim
Bastardo kaže...
Fake_Alert kaže...

Ova ideja za slike i video sadrzaj je super, samo koliki bi to tekst bio?

Kakve ima veze koliki bi bio ako su poruke besple i salje/primas ih relativno brzo ...

Ideju sam vidio na jednom hacking seminaru ... frajer je tako podesio activeX u word dokumentu da uzme wordovih zadnjih 5 datoteka, enkodira ih u base64 i uzima po 8 znakova i salje ih na svoj server kao DNS upit. Server presrece sve, dekodira ih nazad u fajlove i frajer tako krade dokumente :)

 Jebeno :))))

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice