Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivljenim

poruka: 9
|
čitano: 1.445
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivljenim".
13 godina
offline
Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivljenim

zakrivljeni zaslon ispod 30" ma koliko blizu ti bio nema smisla - ajd da se netko i zaigra s 27" ali 21"?

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivlj
Ove budalastine ce se prodavat odlicno
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivljenim

Cekajte samo da izađe pascal da vidite onda cijene sve ide za 2000kn gore laptop sa 970m sada košta 11000kn a laptop sa gtx 1070 ce kostat 13000kn.A ovi sa zakrivljenim zaslonima ce biti iznad 20k kn...Ima budala koji ce i za to dati a za 1500€ slozis zvijer sa skylakeom koji se kloka i ne moze mi ovaj i7hq ni prismrdit sa svojih 2,6ghz iliti 3,4 turbo boost...Kladim se da ce se uskoro i desktop procesori nalazit u laptopima.Samo sumnjam da ce dozvolit overclock.

Zakljucak desktop polako izumire

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivlj
MGloc kaže...

Cekajte samo da izađe pascal da vidite onda cijene sve ide za 2000kn gore laptop sa 970m sada košta 11000kn a laptop sa gtx 1070 ce kostat 13000kn.A ovi sa zakrivljenim zaslonima ce biti iznad 20k kn...Ima budala koji ce i za to dati a za 1500€ slozis zvijer sa skylakeom koji se kloka i ne moze mi ovaj i7hq ni prismrdit sa svojih 2,6ghz iliti 3,4 turbo boost...Kladim se da ce se uskoro i desktop procesori nalazit u laptopima.Samo sumnjam da ce dozvolit overclock.

Zakljucak desktop polako izumire

 Zaključak: trebao bi ti malo ohanuti s igrica.

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
12 godina
offline
Re: Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivlj
MGloc kaže...

Cekajte samo da izađe pascal da vidite onda cijene sve ide za 2000kn gore laptop sa 970m sada košta 11000kn a laptop sa gtx 1070 ce kostat 13000kn.A ovi sa zakrivljenim zaslonima ce biti iznad 20k kn...Ima budala koji ce i za to dati a za 1500€ slozis zvijer sa skylakeom koji se kloka i ne moze mi ovaj i7hq ni prismrdit sa svojih 2,6ghz iliti 3,4 turbo boost...Kladim se da ce se uskoro i desktop procesori nalazit u laptopima.Samo sumnjam da ce dozvolit overclock.

Zakljucak desktop polako izumire

 

vicious
12 godina
offline
Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivljenim

Evo ga Acer 

 

 

 

vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivljenim

Aceru 21x sa dual gpu to im je top model , kasnije ce izaci modeli sa jednim GPU i sa 1070 gtx , ali svejedno mislim da nece biti ni jedan ispod 15 000kn posto ima mehanicku tipkovnicu i 21" zaskrivljeni dissplay...mozda sam i malo rekao cijenu .

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivljenim

Jedva čekam da izbace gaming PRIJENOSNIK sa desktop kučištem, printerom i 7.1 wireless zvučnicima

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro stižu gamerski prijenosnici sa zakrivlj
Hahaha, pa to je to.
Mogli su na 21" ekran zavidat pozadi komponente i dobili bi istu stvar :)
Sto se printera tice, ko je vidia laptop bez svannera, triba bit MFP inace nisu nista napravili :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice