UŽIVO: Stiže iPhone X

poruka: 205
|
čitano: 24.723
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UŽIVO: Stiže iPhone X".
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ridealong kaže...
cro_blue kaže...

 

 

Jedino što se ne mogu oteti dojmu da je ovo jako dosadan i predvidljiv Event, ni do koljena prethodnim Eventima. 

 Ako si gledao predstavljanje Samsungovog Notea 8, mogao si zaspati. Ovo je ipak za deset kopalja zanimljivije.

Gledao sam i to predstavljanje...

 

Naime, tamo sam ostao zapanjen veličinom guzice jedne od onih dama koje su predstavljale Note. 

 

Ovdje nema ni toga! 

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
online
UŽIVO: Stiže iPhone X

"Predstavljeni su i animirani 3D emotikoni koji korespondiraju s vašim izrazom lica pa možete izraziti daleko više emocija koje su do sada možda bile nedostupne. "
To sam oduvijek maštao. Konačno emotikoni govanceta s mojim izrazom lica koji su možda bili nedostupni!
Gdje da uplatim pare?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
35 0 hvala 4
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ridealong kaže...
cro_blue kaže...

 

 

Jedino što se ne mogu oteti dojmu da je ovo jako dosadan i predvidljiv Event, ni do koljena prethodnim Eventima. 

 Ako si gledao predstavljanje Samsungovog Notea 8, mogao si zaspati. Ovo je ipak za deset kopalja zanimljivije.

 Svako samsungovo predstavljanje je dosadno do bola ali barem donese nesto novo u svijet ehnologije za razliku od applea koji donese nesto nov u svijet applea. Za nas ostale je to zijev i cudjenje sta je tu novo. JEdino sto me interesuje je faceid kako radi. Koliko moze biti zanimljivo kad se prica u kojim bojama ce doci i kakvi emoji su novi. Boze....

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 20:47 (Torent).
15 godina
online
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Isto tako se može rec i za android fanatice... žalosni su jedni i drugi..iphone x želim ali neću moći imati
...potpis nije potreban...
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
DaNiTo kaže...
Isto tako se može rec i za android fanatice... žalosni su jedni i drugi..iphone x želim ali neću moći imati

 Naravno. Svaki fanatic je lujka svoje vrste ;) nema tu razlike ;) Ja ga mogu imati al ne zelim ;) U koje lujke ja i jos nas par ovdje spadamo ;)

13 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
D3lBoy kaže...

Ahahaha usred streama se cuo u pozadini zvuk od Windows 10 notifikacija na Apple Event streamu. 10/10 Apple

Ako i sam koristiš Windows 10, znaš zašto se to čulo u pozadini. Naime stigao je novi update. 

16 godina
online
UŽIVO: Stiže iPhone X
jaajaa kaže...
cro_blue kaže...
jaajaa kaže...
Kako hejteri pozorno gledaju Live prijenos.

Kolega, nisam ja nikakav hejter. Štoviše, imam iPhone 7. ...ali ako smatraš da su reakcije publike normalne, onda se zapitaj je li sve u redu s njihovim/tvojim mentalnim zdravljem?!

Svaka budala ima svoje veselje. Tu na forumu ima velikih Apple fanatica. 
A što misliš koliki su fanatici ta šaćica ljudi koja se nalazi na eventu?
Ne znam zašto bi to imalo veze sa mentalnim zdravljem.
Netko se veseli kao malo dijete kad vidi nove dizajnerske krpice,
netko kada vidi novi iPhone...

 Pljeskači su zaposlenici, na kraju i tako je predstavljanje sad u njihovom centru. Dakle 75% publike (tj svi u prvim redovima) je ekipa koja živi od apple plaće.
Naravno da woouwkaju, amazaju i plješću.
Zanima me, sad će iOS opet trebati posebni update svih appsa da se znaju nositi sa ovim odnosom stranica i rezom 
X modela?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
6 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

That is Iphone X!

$999

 

 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

Ovime je iPhone odletio na drugu planetu smart phonovea. Androidi ostaju na zemlji.

 
4 40 hvala 1
12 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
skoosha kaže...

jel ja to gledam predstavljanje nokie N9?

 

ma jok, apple je prvi sa swipe fazonom.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
6 godina
protjeran
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Torent kaže...
ridealong kaže...
cro_blue kaže...

 

 

Jedino što se ne mogu oteti dojmu da je ovo jako dosadan i predvidljiv Event, ni do koljena prethodnim Eventima. 

 Ako si gledao predstavljanje Samsungovog Notea 8, mogao si zaspati. Ovo je ipak za deset kopalja zanimljivije.

 Svako samsungovo predstavljanje je dosadno do bola ali barem donese nesto novo u svijet ehnologije za razliku od applea koji donese nesto nov u svijet applea. Za nas ostale je to zijev i cudjenje sta je tu novo. JEdino sto me interesuje je faceid kako radi. Koliko moze biti zanimljivo kad se prica u kojim bojama ce doci i kakvi emoji su novi. Boze....

 FaceID je novost. 

 

Ovaj event je manje namijenjen cijelom svijetu (osim obilježavanja godišnjice iphonea), a više fanovima. Ti i ja možda nećemo kupiti iphone x, ali vjerna sljedba hoće. I neka ga kupe. Život je jedan jedini.

15 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

Čekat ću da Huavei izbaci mobitel sa istim specifikacijama po 3 put manjoj cijeni, pa ću ga onda kupiti...

scientia est potentia
 
10 1 hvala 0
12 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

pola dvorane zaposlenici  a i ovi animirani emojii su žešća debilana, a oni to još uzimaju kao highlight modela?!

X je fora, ali da dajem tolike novce za mob - bez razmišljanja bi uzeo LG V30...

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 21:01 (Hornet_93).
 
9 1 hvala 1
16 godina
online
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
nalaj kaže...

Ovime je iPhone odletio na drugu planetu smart phonovea. Androidi ostaju na zemlji.

 wut? umad? Nisam primjetio nikakve letačke sposobnosti predstavljenih moptela.
btw. cijene su za X OD 999$. Cifre će se vjerojatno kretati bliže 1300. Kod nas je tečaj za ajfonove 1:10... pa eto. 
Da znaš pripremit novce, nalaje. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

v30 je trenutno najzaokruženiji fon, osim kaj mu možda fali IR blaster, ali i pitanje je koliko ljudi to još koristi... i još bi trebao biti 100 eura od desetke.

mislio sam da će desetka koštati i preko tisuću dolara/eura...

Ke?!
 
2 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
alien kaže...

Čekat ću da Huavei izbaci mobitel sa istim specifikacijama po 3 put manjoj cijeni, pa ću ga onda kupiti...

 Molim te, obavijesti me kad se to dogodi. Baš me zanima što će to Huawei ponuditi za 333 dolara.

10 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X

Ja bi Xiaomi mi mix2

8 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Ima li kakvih najava kad stize u hr?
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ridealong kaže...
Torent kaže...
ridealong kaže...
cro_blue kaže...

 

 

Jedino što se ne mogu oteti dojmu da je ovo jako dosadan i predvidljiv Event, ni do koljena prethodnim Eventima. 

 Ako si gledao predstavljanje Samsungovog Notea 8, mogao si zaspati. Ovo je ipak za deset kopalja zanimljivije.

 Svako samsungovo predstavljanje je dosadno do bola ali barem donese nesto novo u svijet ehnologije za razliku od applea koji donese nesto nov u svijet applea. Za nas ostale je to zijev i cudjenje sta je tu novo. JEdino sto me interesuje je faceid kako radi. Koliko moze biti zanimljivo kad se prica u kojim bojama ce doci i kakvi emoji su novi. Boze....

 FaceID je novost. 

 

Ovaj event je manje namijenjen cijelom svijetu (osim obilježavanja godišnjice iphonea), a više fanovima. Ti i ja možda nećemo kupiti iphone x, ali vjerna sljedba hoće. I neka ga kupe. Život je jedan jedini.

 Face id je jedino zanimljiivo vodje. Neka kupe nemam problem sa time svako sa svojim parama radi sta zeli.... 999 USD je cifra koju ne zelim platiti za smartphone bez obzira na mogucnosti...

13 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

A nitko ne pita gdje se je izgubio u prijevodu iOS11?! 

 

Kao trebao je i "ON" doći večeras?! 

 

Vjerojatno će naići potiho za koji dan, samo osvanut kao "TU SAM, STIGAO SAM VAM"!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Marko :D kaže...

Ako i sam koristiš Windows 10, znaš zašto se to čulo u pozadini. Naime stigao je novi update. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 21:41 (skoosha).
15 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

 

Dobar neki faceID 

 
14 1 hvala 3
13 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
skoosha kaže...
Marko :D kaže...

Ako i sam koristiš Windows 10, znaš zašto se to čulo u pozadini. Naime stigao je novi update. 

To si gledao preko streama s YouTube-a iz prvog linka? Ako da, nije ni čudo. To nije Apple-ov službeni stream.

 

Ja sam malo gledao Appleov stream u HD preko Chromea i to se nije pojavljivalo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 21:46 (Marko :D).
14 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ATJLučko kaže...

A nitko ne pita gdje se je izgubio u prijevodu iOS11?! 

 

Kao trebao je i "ON" doći večeras?! 

 

Vjerojatno će naići potiho za koji dan, samo osvanut kao "TU SAM, STIGAO SAM VAM"!!!! 

 Pa rekli su... sljedeći utorak 19.

 

ajd.. sad će android ekipa imati zanimacije da kopira face ID i izbaci touch ID :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 21:49 (bus).
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X

Pa srecom apple nista ne kopira od androida ;)

10 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

Moram priznat da novi imac ima odlican ekran 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ivan599 kaže...

 

Dobar neki faceID 

 Prije bi se reklo loša priprema, na ekranu je pisalo da treba unijeti passcode da omogući FaceId, isto što piše za TouchId nakon restartanja mobitela.

15 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X
odličan mobitel ali i paprene cijene. No ni to neće biti razlog da se sve zalihe odmah rasprodaju i da X model sruši sve rekorde prodaje!
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

sve je očekivano bilo tako da nema nekih iznenađenja. X je po svemu top model smartphonea trenutno, 8 je zapravo isti mobitel bez novog ekrana i face recognitiona. 200 $ je dakle doplata za novi ekran i novi form faktor. 1000 za 64Gb, 1150 za 256 Gb. Zgodne su dimenzije, nešto sitno veći od dosadašnjeg 4.7 modela uz 5.8 ekran ... sve u svemu dionice će skakati.

 

watch je napokon sazrio za prime time... sad ne treba nosit fon ni na trening ni na kavu ... 400$ 

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
grzzi kaže...

sve je očekivano bilo tako da nema nekih iznenađenja. X je po svemu top model smartphonea trenutno, 8 je zapravo isti mobitel bez novog ekrana i face recognitiona. 200 $ je dakle doplata za novi ekran i novi form faktor. 1000 za 64Gb, 1150 za 256 Gb. Zgodne su dimenzije, nešto sitno veći od dosadašnjeg 4.7 modela uz 5.8 ekran ... sve u svemu dionice će skakati.

 

watch je napokon sazrio za prime time... sad ne treba nosit fon ni na trening ni na kavu ... 400$ 

 Dionice su pale.

 

https://www.cnbc.com/2017/09/12/apple-stock-movement-during-iphone-x-event.html

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice