Već se šuška o Xperiji Z4

poruka: 10
|
čitano: 2.757
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Već se šuška o Xperiji Z4".
15 godina
offline
Već se šuška o Xperiji Z4

Sony radi odličan posao, evo i vijesti da će cijelu liniju Z modela (ukljućujući i prvi Z i Z Ultra) nadograditi Andoidom 5.0. Živi bili pa vidjeli:

http://www.gsmarena.com/sony_plans_to_update_the_entire_xperia_z_line_to_android_lollipop-news-9960.php

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Već se šuška o Xperiji Z4
Nez kako bi ovoliko cesto izbacivanje kompletno nove serije(nece izac samo Z4, vec i compact, a i ostatak abecede),moglo biti dobro?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Već se šuška o Xperiji Z4

Svaka čast. Doxe šuška, nek Sony počne razmišljat o Z5 i Z6, ljeto 2015. je vrlo blizu.

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Već se šuška o Xperiji Z4

Sljedece godine ce svi flagshipi imat (barem) 4GB RAM-a. Lollipop je tu, 64-bitni SoC-vi takodjer.... Jos ds se netko baterijama pozabavi....

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Već se šuška o Xperiji Z4

Ovo je službeno sprdačina. Oni svaka 4 mjeseca novi model izdaju

GL&HF
15 godina
offline
Re: Već se šuška o Xperiji Z4
AmD kaže...

Ovo je službeno sprdačina. Oni svaka 4 mjeseca novi model izdaju

Mogu svi proizvođači svake sedmice izbacivati novi model, ja pare na to ne bacam olako i zato mijenjam mobitel jednom u 4-5 godina. ;)

Because anything Korea does, Japan does it better.
12 godina
protjeran
offline
Već se šuška o Xperiji Z4

nije to lose, neka svaki dan izbacuju novi model (who cares) ako ce taj novi biti bolji od starog, i stalno su u vrhu (po meni z3 trenutno iznad svih), samo neka ne zaborave podrsku za starije modele..

onaj tko kupuje kupit ce naravno najnoviji model koji je uvijek top, a jedino pate ovi koji MORAJU imati najnoviji pa ne stignu pratiti tempo {#}

kad budem vidio da je z5 ili z55 drasticno bolji i brzi od mog z1 onda cu mjenjati :)

za sada svaka cast sony-u na podrsci (cijela z serija dobija lolipop)

Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Već se šuška o Xperiji Z4
digitall1982 kaže...

nije to lose, neka svaki dan izbacuju novi model (who cares) ako ce taj novi biti bolji od starog, i stalno su u vrhu (po meni z3 trenutno iznad svih), samo neka ne zaborave podrsku za starije modele..

onaj tko kupuje kupit ce naravno najnoviji model koji je uvijek top, a jedino pate ovi koji MORAJU imati najnoviji pa ne stignu pratiti tempo {#}

kad budem vidio da je z5 ili z55 drasticno bolji i brzi od mog z1 onda cu mjenjati :)

za sada svaka cast sony-u na podrsci (cijela z serija dobija lolipop)

Ma meni je Z dizajnersko savršenstvo, pogotovo prve Z i ovaj Z Ultra, ono do prije 10-tak godina ni u SF filmovima nisu prikazivali. Ništa novog mi se ne sviđa, to je glavni razlog što ga kupujem + ekran od 6,44" (jer većeg nema) a tko zna, možda mi sledeći telefon bude i Z3 Tablet Compact, sa naravno adekvatnim Handsfree setom, ali mislim da je to i veliko i preskupo jer cijena Z Ultra se sada nov može naći ispod 2000 kuna.

Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
offline
Već se šuška o Xperiji Z4

Z serije su svakako ugodne oku, samo su im bezeli pretjerani.

 
1 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Re: Već se šuška o Xperiji Z4
Autor je u clanku zaboravio napisati da Sony prestaje sa izdavanjem novog modela svakih 6 mjeseci...al ipak je ovo BOL.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice