Veliki interes za Windows 8.1 RTM

poruka: 28
|
čitano: 8.094
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki interes za Windows 8.1 RTM".
14 godina
offline
Veliki interes za Windows 8.1 RTM

Evo i mene za koji dan. Jel se može samo nadograditi ili se mora iznova instalirati?

HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM

moze i jedno i drugo

Samobor je lepa varoš
13 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
kratos091 kaže...

Evo i mene za koji dan. Jel se može samo nadograditi ili se mora iznova instalirati?

 

Bila bi stvarno banana da se treba reinstalirati, ali vjerujem da će se isplatiti u oba slučaja {#}

Say hello to my little friend
16 godina
offline
Veliki interes za Windows 8.1 RTM

kada ce ostalom ostatku korisnika bit dostupan ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
Krunoo7 kaže...
kratos091 kaže...

Evo i mene za koji dan. Jel se može samo nadograditi ili se mora iznova instalirati?

 

Bila bi stvarno banana da se treba reinstalirati, ali vjerujem da će se isplatiti u oba slučaja {#}

Ja sam updatovao windows 8 na win 8.1 na jednom "beta" računaru i radilo je.. Ostanu ti svi fajlovi i programi, kao obični windows update se ponaša, samo što je instalacija par GB kao da ćeš ga reinstalirati skroz.

15 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
4mal kaže...

kada ce ostalom ostatku korisnika bit dostupan ?

Sredinom 10. mj.

 

Ali imas po torr. vec za skinut.

 

http://imgur.com/a/gQSx8#0
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 20:35 (Rupy).
12 godina
offline
Veliki interes za Windows 8.1 RTM

Skinuo i instalirao na računalo, ima problema s Flashom (u svim preglednicima osim IE) i nikako ne želi instalirati desktop Skype. Probam na jednoj virtualci sutra da vidim jel to samo izolirani slučaj.

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM

do kada je otkljucano i koliko je stabilno od 8mice ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 20:46 (4mal).
14 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM

Da li netko zna hoće li to biti kao zasebni windowsi i kao takvi će se morati kupiti (vlasnicima orginal windowsa) ili će biti dostupni kao nadogradnja za postojeće vlasnike osmice ?

Samsung Galaxy SIII mini :)
16 godina
offline
Veliki interes za Windows 8.1 RTM

rekli su da legalni win 8, ide đabe tj free na 8.1

A za piratere win 8.1 če malo pričekat, jer KMS aktivacija trenutno ne radi, malo su taj dio "pojačano zaštitili".

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
Dostupni kao nadogradnja ali rade skini iso.
Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
goranbm kaže...

Da li netko zna hoće li to biti kao zasebni windowsi i kao takvi će se morati kupiti (vlasnicima orginal windowsa) ili će biti dostupni kao nadogradnja za postojeće vlasnike osmice ?

Biti će dostupni kao free nadogradnja.

 

Koristim ovu prvu 8.1 verziju (blue se zvala jeli) i sad je došla s novim updejtima do builda 9431. Sad se skida RTM pa ćemo viditi ima li ičeg novog. :)

14 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
dadoremix kaže...

rekli su da legalni win 8, ide đabe tj free na 8.1

A za piratere win 8.1 če malo pričekat, jer KMS aktivacija trenutno ne radi, malo su taj dio "pojačano zaštitili".

 

MSDNA studentska licenca bi trebala biti pod legalne jel ? hehe

Samsung Galaxy SIII mini :)
15 godina
odjavljen
offline
Veliki interes za Windows 8.1 RTM

Skype call i 100% aktiviran orginal Windows :D

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
Edge kaže...

Skype call i 100% aktiviran orginal Windows :D

 

Hehe, kako misliš ?

Samsung Galaxy SIII mini :)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
goranbm kaže...

 

MSDNA studentska licenca bi trebala biti pod legalne jel ? hehe

Da, ne znam koju nivo subskripcije ste dobili na fakultetu, ali obično daju najveći nivo - Visual Studio Ultimate with MSDN, tu su ti pored operativnih sistema još mnoge beneficije. Inače svaki nivo MSDN subskripcije uključuje Windows i Windows Server licence, tako da ide pod legalne. :)

15 godina
offline
Veliki interes za Windows 8.1 RTM

Kako živi bili, je li postoji procurena verzija Windows 8.1 Enterprise Evaluation?

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
goranbm kaže...
Edge kaže...

Skype call i 100% aktiviran orginal Windows :D

 

Hehe, kako misliš ?

 

Ima fora da preko Skype-a nazoves Microsoft u Velikoj Britaniji besplatno. Takodjer postoje kljucevi za Windowse koji se mjenjaju svakih tjedan dana i bas ti kljucevi se mogu vise puta aktivirati. 

 

Nakon sto se nazove MS u Velikoj Britaniji javi se automat koji ti kaze da pocnes citat neke brojeve (Neki ID koji je povezan s tvojim kompom i kljucem) i tu nekad zna zapet, nekad kaze "you are victim of....", ako to kaze stavis neki drugi key i trebalo bi proc. Onda automat cita nekih 50-ak brojeva koje ti upisujes i uopaaa, your windows 8 is activated 4ever. Doslovno nema razlika jel si kupio ili napravio ovu metodu koju sam naveo.

 

Za detalje PP

http://isvijet.com.hr
16 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
cSharp kaže...
goranbm kaže...

 

MSDNA studentska licenca bi trebala biti pod legalne jel ? hehe

Da, ne znam koju nivo subskripcije ste dobili na fakultetu, ali obično daju najveći nivo - Visual Studio Ultimate with MSDN, tu su ti pored operativnih sistema još mnoge beneficije. Inače svaki nivo MSDN subskripcije uključuje Windows i Windows Server licence, tako da ide pod legalne. :)

 Legalne za razvoj ali nelegalne za bilo kakavo drugacije koristenje ili za produkciju.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
13 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
Ja sam isto napravio reinstal osmice na 8.1 i preko Skype-a aktivirao for free :)
Maurer
10 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
mfrankovic kaže...

 Legalne za razvoj ali nelegalne za bilo kakavo drugacije koristenje ili za produkciju.

Naravno, sav software je dostupan samo u edukacijske svrhe.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
David87 kaže...
Ja sam isto napravio reinstal osmice na 8.1 i preko Skype-a aktivirao for free :)

Gdje si ključeve našao. Ove koje sam sad probavao svi su blokirani. Može na PP.

13 godina
neaktivan
offline
Veliki interes za Windows 8.1 RTM

ja imam windows 8.1 pro rtm final i odlican je.

napravio clean install sa windows 7 pro otprije

i ja mislim da ostajem na 8.1 do neznam win 9

i os je brz ko metak

instalacija sa dvd je trajala otprilike 10 ili 12min

~^iGoR~
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM

Gdje se može skinuti ovaj upgrade i koliko je težak ?

 

Samsung Galaxy SIII mini :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
goranbm kaže...

Gdje se može skinuti ovaj upgrade i koliko je težak ?

 

Za ''široke mase'' ,još nigdje. Ali ,ako si student i fakultet ti ima ugovor sa Microsoftom ,možeš ga naći na DreamSparku.

Ako nisi ,uvijek je tu torrent.

 

Težak je kao i instalacija - dolazi u .iso formatu. 64 bitni je 3.4 GB ,32 bitni je 2.8 GB.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 21:45 (kizo2703).
14 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
kizo2703 kaže...
goranbm kaže...

Gdje se može skinuti ovaj upgrade i koliko je težak ?

 

Za ''široke mase'' ,još nigdje. Ali ,ako si student i fakultet ti ima ugovor sa Microsoftom ,možeš ga naći na DreamSparku.

Ako nisi ,uvijek je tu torrent.

 

Težak je kao i instalacija - dolazi u .iso formatu. 64 bitni je 3.4 GB ,32 bitni je 2.8 GB.

 

I znači bootam ga kao normalnu instalaciju i samo ga nadogradim, ostaju podaci svi gore ?

Samsung Galaxy SIII mini :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
goranbm kaže...

 

I znači bootam ga kao normalnu instalaciju i samo ga nadogradim, ostaju podaci svi gore ?

Ako radiš upgrade sa Sedmice i Osmice 8.0 ,da ,ostaje ti sve ,uključujući i instalirane programe.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
offline
Re: Veliki interes za Windows 8.1 RTM
kizo2703 kaže...
goranbm kaže...

 

I znači bootam ga kao normalnu instalaciju i samo ga nadogradim, ostaju podaci svi gore ?

Ako radiš upgrade sa Sedmice i Osmice 8.0 ,da ,ostaje ti sve ,uključujući i instalirane programe.

Ma sa 8.0 ću radit update :D

Samsung Galaxy SIII mini :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice