Verizon kupuje Yahoo za 5 milijardi dolara

poruka: 5
|
čitano: 1.439
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Verizon kupuje Yahoo za 5 milijardi dolara".
16 godina
moderator
offline
Verizon kupuje Yahoo za 5 milijardi dolara

Procijenjena vrijednost kompanije je 33,5 milijardi dolara, a od toga 24 milijarde vrijede Alibabine dionice u Yahoovom posjedu. A sad se kompanija prodaje za 5 milijardi dolara... Čini se da je netko precijenio vrijednost Yahooa za skoro pet milijardi dolara. Da stvar bude smiješnija, čini se kako je pred četiri mjeseca Microsoft razmatrao kupnju Yahooa (bez Alibabinih dionica) za 6-8 milijardi dolara, a Yahoo se nije htio dati ispod 10 milijardi. A sad će se ipak dati za 5. Jer ako se sad ne daju za 5, uskoro se neće moći prodati ni za dvije. Ta kompanija ima stvarno nesposobno vodstvo bogovoskog ega.

 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Verizon kupuje Yahoo za 5 milijardi dolara

Ono sto mi nije jasno je to da skroz trube kako nemaju novaca i kako su u minusu i onda odluce ugasiti yahoo messenger. Slabije poznata cinjenica je da CIJELA zajednica naftasa i svega sto ima ikakve veze sa naftom i naftnim derivatima koristi yahoo messenger za poslovne dogovore. I ekipa iz yahooa objavi kako se yahoo messenger serveri gase i kako vise nece biti podrske za desktop verziju messengera. Pa jbt ... tu im je lezala fina lova! Migrol, Socar, Coop, Vitol, Shell, BP, ... svi redom micu svoje tradere i logistiku na ice chat koji je bezobrazno skup. Kod nas u firmi koja je spram gorenavedenih neznatna ima 40-ak korisnika kojima smo kupili licence ... Ta je lova tako lagano mogla otici yahoo-u ali eto ... oni nisu vidjeli business model u tome ... a ICE trlja ruke :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Verizon kupuje Yahoo za 5 milijardi dolara
Phi.. Verizon.
Yahoo ce znači završiti kao nekakav anakroni, frankenštajnski AOL od prije 20 godina.
A u to vrijeme Yahoo je bio ono što je danas Google - prvak interneta.
Istina je što kažu: povijest se ponavlja dvaput, prvo kao tragedija, zatim kao farsa.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Verizon kupuje Yahoo za 5 milijardi dolara

Ono što je napravio Microsoft Nokiji sad je napravio Google Yahoou.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Verizon kupuje Yahoo za 5 milijardi dolara

Da li možda netko zna sto se sad događa sa Yahoo mailom? 

011000110010.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice