[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

poruka: 26
|
čitano: 4.061
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM".
14 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

prvi!

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Isuse Bože ovo izgleda kao moja bivša cura, umri Barbara!

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Moj PC  
14 0 hvala 1
14 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Dođi, dođi , dođi, umri, dobro je!

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
XXX-Man kaže...

Isuse Bože ovo izgleda kao moja bivša cura, umri Barbara!

 Jadan on ako je  tako "zgodna" bila :)

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 23:26 (peroko).
15 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

a ne znam. previše je crvene boje u igri. brzo će mi potrošiti magenta i žute tonere. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Pa cak I nije lose. Arkadno tipa Quake 3 iz proslih dana. Pretvaranje u demona je opako, pogotovo cupanje I kidanje protivnika. Jedini dislike je hardverska zahtjevnost. Da budemo iskreni, ovo ne pruza nekakve sulude krajolike ili radi leap u kvaliteti grafike. Imamo pecinu, par rampi I sl. Da za to sve treba nekakav V8 koji stuca na medium postavkama bas I ne treba.

Btw, umri Barbara big like!
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Gebirgs kaže...
 Jedini dislike je hardverska zahtjevnost. Da budemo iskreni, ovo ne pruza nekakve sulude krajolike ili radi leap u kvaliteti grafike.

 Cryengine je dobar za sulude krajolike. Id tech6 je za interijere. Mega texture, interaktivne texture te prikaz sjena je ono u ćemu ovaj engine briljira. Ovo definitivno radi leap u grafici.

14 godina
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Gebirgs kaže...
Pa cak I nije lose. Arkadno tipa Quake 3 iz proslih dana. Pretvaranje u demona je opako, pogotovo cupanje I kidanje protivnika. Jedini dislike je hardverska zahtjevnost. Da budemo iskreni, ovo ne pruza nekakve sulude krajolike ili radi leap u kvaliteti grafike. Imamo pecinu, par rampi I sl. Da za to sve treba nekakav V8 koji stuca na medium postavkama bas I ne treba.

Btw, umri Barbara big like!

Ovo prema Quake 3-4 izgleda kao pijana debela Berta na steroidima, izgleda moćno ali u izvedbi tetura. FOV i cijeli HUD izgleda kao direktan konzolitis port.

 

MP je postavljen više kao extra nego kao neki poseban dio igre.

 

Ako su ciljali da naprave novi Quake-Unreal like MP FPS sa debelim okusom 90tih, nije im baš pošlo za rukom. A s obzirom da izlazi Overwatch, ovo će brzo biti zaboravljeno, čak i od najzagriženijih Doom fanova.

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Pa hajde da probamo :D

 

Iskreno, ne izgleda mi toliko lijepo koliki su suludi zahtjevi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 15:10 (Stryder).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Colossus7 kaže...
Gebirgs kaže...
Pa cak I nije lose. Arkadno tipa Quake 3 iz proslih dana. Pretvaranje u demona je opako, pogotovo cupanje I kidanje protivnika. Jedini dislike je hardverska zahtjevnost. Da budemo iskreni, ovo ne pruza nekakve sulude krajolike ili radi leap u kvaliteti grafike. Imamo pecinu, par rampi I sl. Da za to sve treba nekakav V8 koji stuca na medium postavkama bas I ne treba.

Btw, umri Barbara big like!

Ovo prema Quake 3-4 izgleda kao pijana debela Berta na steroidima, izgleda moćno ali u izvedbi tetura. FOV i cijeli HUD izgleda kao direktan konzolitis port.

 

MP je postavljen više kao extra nego kao neki poseban dio igre.

 

Ako su ciljali da naprave novi Quake-Unreal like MP FPS sa debelim okusom 90tih, nije im baš pošlo za rukom. A s obzirom da izlazi Overwatch, ovo će brzo biti zaboravljeno, čak i od najzagriženijih Doom fanova.

 

 

 

 

 Baš gledam taj Overwatch, meni totalno bezveze više za djecu tam od 10 do 15 godina

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
14 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Ma bezveze su obe igre.

 

Ali dobro već duže vrijeme nema inovacija niti super kvalitetnih FPS MP naslova, od kako je počela *sure money* hiper produkcija Call of Duty serijala i slično.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Colossus7 kaže...

Ovo prema Quake 3-4 izgleda kao pijana debela Berta na steroidima, izgleda moćno ali u izvedbi tetura. FOV i cijeli HUD izgleda kao direktan konzolitis port.

 

MP je postavljen više kao extra nego kao neki poseban dio igre.

 

Ako su ciljali da naprave novi Quake-Unreal like MP FPS sa debelim okusom 90tih, nije im baš pošlo za rukom. A s obzirom da izlazi Overwatch, ovo će brzo biti zaboravljeno, čak i od najzagriženijih Doom fanova.

 

 

Koji je problem s FOVom? Ja igram na 120 i sasvim je ok. Da je zalokan na 65 nebi ništa rekao, ali ima slider i po defaultu mi je bio na 100.

 

A HUD je sasvim ok, ne doživljavam ga. radar, health ammo i ciljevi ako ih pozoveš.

 

Mislim da MP nije bio glavni fokus. MP je tako tako, da nema weapon loadouta nego da se moš' nakrcat bi meni bilo bolje.

 

Ali SP je taman zabavan.

13 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Mozda ce optimizirat MP kroz patcheve?!

Nije da se danas igre izbace ko izglancana go*na pa se poslje mjeri i kroji  po igracima.

Na pol me deprimira, na pol veseli.

 

Sjecam se dok je DOOM2 bio jedina igra u BUGu koja je dobila 100%(jedina igra ikad, ak se ne varam).

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Barbara je odradila posao.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Tko ce vise pratiti trend nabrijavanja grafike.. Bit cu sretan ak na low pokrenem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Ne shvacam cemo tako viski zahtjevi za tako prosjecnu grafiku.

Za ovakve zahtjeve bi grafika morala biti priblizna realnosti.

Ovo je cisti primjer gdje su zahtjevi napumpani u sprezi sa proizvođačima Hardwarea.

Ovakva grafika vec postoji i bolja od nje koja se jako dobro vrti i na slabijem hardwareu 

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

problem je u tome, bar sam ja primjetio. Da grafika prikazuje one djelove koje ne možeš vidjeti zbog toga jer ti smetaju neki objekti.

Recimo ona tebi hoće prikazat krug od 30 metara, a ti ne vidiš to sve jer je neki zid ispred tebe.

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2016 12:31 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Izgleda dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Glavas_ZG kaže...

Ovakva grafika vec postoji i bolja od nje koja se jako dobro vrti i na slabijem hardwareu 

 Upravo suprotno. Ovakva grafika je jedinstvena samo što na monitoru to ne dolazi toliko do izražaja.
Ovaj video to malo bolje objašnjava:

Ovaj engine će do punog izražaja doć u VR-u.

 

16 godina
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Video vam mrtav



Webpage not available

The webpage at https://www.youtube.com/embed/-qpFOSa52DQ?autoplay=0 could not be loaded because:

net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

duel mode: đurđa protiv barbare. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM
Angus_Young kaže...

 Upravo suprotno. Ovakva grafika je jedinstvena samo što na monitoru to ne dolazi toliko do izražaja.

 Koji je onda smisao grafike ako na monitoru ne dolazi do izražaja.

Ovo oko tehnikalija kranjeg korisnika ne zanima.

 

Činjenica je da je igra prezahtjevna a ne nudi vizuale koji bi zahtjevnosti išli u prilog.

 

BTW - odličan gameplay video + komentar

Battlelog: Glavas_ZG
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 13:18 (Glavas_ZG).
14 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Čim se kao najači adut ili marketing pitch igre spominje grafika, a priča se o Multiplayer segmentu i to jos FPS žanru, pod default u 80% slučajeva igra je fail, koji vrlo vjerovatno osim eye candy nema uopće kvalitetno razvijene-posložene ostale u stvari jedino bitne segmente koji čine dobru MP FPS igru.

 

Ta grafika im ne znači puno kada u većini slučajeva je dobro poznata praksa MP FPS gejmera, pogotovo Pro i wannabe pro ekipe pogasi sve žive detalje-eye candy  u roku od mjesec dana ,još to sve dodatno optimizira sa raznim prčkanjem po configu, sve u svrhu dobivanja što bolje preglednosti i smanjivanja distrakcije, više fps-a itd.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Single player -> zbog toga kupiti igru (osim ako želiš CoD, BF, štaveć realizam pew pew)

Snapmap -> simpatični DoomMarioMaker

...

...

...

...

Multiplayer -> eh ok. Bar nije još jedan CoD, BF, random spread headshot health regen. Iako mislim da ću ja trošiti i dalje vrijeme na TF2 i Overwatch sad kad krene <rucicetrlj>

13 godina
neaktivan
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

Jesu izašli rezultati izvlačenja?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
[VIDEO + NAGRADA] Igrali smo novi DOOM

bem im kupio sam 2 mjeseca pre rano maticnu sad necu dobit doom djabe :D :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2016 10:07 (sseennoonn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice