[VIDEO] Davor Tremac, Uber: "U još barem dva hrvat

poruka: 3
|
čitano: 1.525
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "[VIDEO] Davor Tremac, Uber: "U još barem dva hrvat".
16 godina
offline
[VIDEO] Davor Tremac, Uber: "U još barem dva hrvat

Petric je pustio bradu !!!

Hipster dude

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[VIDEO] Davor Tremac, Uber: "U još barem dva hrvat

Splitu pod hitno treba Uber!

lavanderman
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
[VIDEO] Davor Tremac, Uber: "U još barem dva hrvat

Uf, mnogo je onih kojima je Uber stao na žulj, dobro da je sustav poslao samo carinsku inspekciju na njih, a ne ATJ Lucko…


Svima su trn u oku, a oni samo žele raditi na novi nacin spajajuci preko tehnologije one koji žele druge voziti i one kojima je takva vožnja potrebna. Sjecam se kako su se samo bunili oni šahisti iz Udruge Radio Taxi Zagreb, kada im je došla konkurencija Taxi Cammeo i ostali…
Ovako preko tehnologije nadilazimo stare nacine razmišljanja i donosimo nešto drugaciji nacin vožnje. Korisnicima jeftinija i udobnija vožnja, a vozacima da ne moraju imati nekog svog šefa iznad sebe. E, da i nema više varanja korisnika, nema više krade novaca od mušterija…


Sustav bi trebao omoguciti lakše poslovanje Uberu, jer onda ce svi biti na dobitku, i vozaci i mušterije, al' nece biti birokrati, al' njih onako ova država ima i previše….
Dole birokracija, gore Uber!


Ah, kad bi barem postojao neki Uber tramvaj , da se uruši ZET monopol.
Inace, navijam car pooling preko Ubera, da što prije zaživi.
Uber je ober.

 

Eh, sada koja o Star Tech. Jako mi se svida ovaj nacin intervjua, kada se razgovora o konkretnoj temi, sa jednim ili više sugovornika. Kakvi Nedjeljom u 2, kakvi bakaraci, ovaj Star Tech rula..
Hm, možda neki prijedlog za nove goste...gejmerica Mateja Šop, netko iz Croteama, Lucijan Caric, netko iz 2x2 Gamesa, Mate Rimac, Hrvoje Prpic, netko od sudionika medunarodnih informatickih natjecanja, David Jakelic, Tomislav Car(iz Infinuma), neki informaticar što je otišao u inozemstvu…


Mada, koji god gost da bude ubuduće, znam da neću ostati uskraćen za zadovoljstvo gledanja Star Tech.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
4 1 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice