[VIDEO] Overwatch – heroji koje biramo #1

poruka: 6
|
čitano: 975
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "[VIDEO] Overwatch – heroji koje biramo #1".
16 godina
moderator
offline
[VIDEO] Overwatch – heroji koje biramo #1
Dobro ovo izgleda, moglo bi se probati preko ljeta...

Danny kakve su cijene igre?
...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: [VIDEO] Overwatch – heroji koje biramo #1

Najjeftiniji je s US battle.net-a di dođe 40 USD.

"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
9 godina
neaktivan
offline
Re: [VIDEO] Overwatch – heroji koje biramo #1
Ovo je pegla.... obicna verzija 40$.. ima i verzija di dobijes svakakve gluposti od skinova za 55 ja mislim. To naravno ni slucajno kupit... ako nemas svoj tim s kojim igras velika je sansa da ces igrati sa dibidusima koji nece da budu tenkovi ili hileri ili obrana a ako nemas pravi raspored u timu sansa da pobjedite je ravna nuli... u scakon slucaju dobra ljetna razbibriga
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
[VIDEO] Overwatch – heroji koje biramo #1

na g2a se naleti za 35 do 40 baksa

 

igra je super zabavna, nebitno da li imas s kime igrati ili ne, kao i u svakoj pvp igri ako nemas ekipu za full team tu i tamo ces naletiti na igrace koji ne znaju igrati i ne zele slusati sugestije i onda doalzi do frustracija, sva srece nije uobicajena pojava, bar za sada

 

kada pocne sezona bit je jos bolje, jer ce MMR rjesiti problem tih koji ne znaju igrati na tvome nivou

 

ovo mi se cini kao jos jedna pametna kupnja kao i diablo, pri tome mislim na odnos ulozenog novca i vremena koje provedes igrajuci, igra koju ces igrati dugo godina za malo para, jer stvarno je zabavna

 

ali ne vidim se da cu je igrati non stop, svaku sezonu odigras par tjedana dok ne dosadi i tako svaka 3 mjeseca, tocno kao diablo, jos rotiras izmedu te dvije i super :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
[VIDEO] Overwatch – heroji koje biramo #1

Mene se igra uopce nije dojmila, ni najmanje! taj cartoon stil nemrem prozvakat, mozda da sam mladi 20g i slusam beksiće... u nekim trenucima(citaj jako cesto) nevidim ni gdje gađam i koga od silne koloracije na ekranu! dosada!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 2 hvala 1
11 godina
offline
Re: [VIDEO] Overwatch – heroji koje biramo #1
Stjepanj kaže...

Mene se igra uopce nije dojmila, ni najmanje! taj cartoon stil nemrem prozvakat, mozda da sam mladi 20g i slusam beksiće... u nekim trenucima(citaj jako cesto) nevidim ni gdje gađam i koga od silne koloracije na ekranu! dosada!lp

totalno nebitno za cometitive pvp igru kakva je grafika, gameplay je ono zbog cega se igra pvp, a ovaj overwatch ce biti sve bolji i bolji kako ce ga tweekati

 

dota, lol, starcraft, warcraft, wow, tf, pa donekle ut i quake svi su cartoonasti, manje vise, i sve su prejebene PVP igre s kojima se igre koje imaju "realnost" u grafickom smislu ne mogu mjeriti

 

americas army je bio jedina pvp igra koju sam igrao a da nije bila cartoonasta

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice