ViewSonic ima UHD monitor za manje od tisuću dolar

poruka: 3
|
čitano: 991
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ViewSonic ima UHD monitor za manje od tisuću dolar".
14 godina
offline
ViewSonic ima UHD monitor za manje od tisuću dolar

ovo mi se posebno sviđa:

 

MultiPicture Functionality 

This monitor features MultiPicture support for multitasking and simultaneous viewing of up to 4 video sources at Full HD 1080p resolution. Picture-in-Picture (PIP) and Picture-by-Picture (PBP) functionality is also available for increased productivity.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ViewSonic ima UHD monitor za manje od tisuću d
sina-k kaže...

ovo mi se posebno sviđa:

 

MultiPicture Functionality 

This monitor features MultiPicture support for multitasking and simultaneous viewing of up to 4 video sources at Full HD 1080p resolution. Picture-in-Picture (PIP) and Picture-by-Picture (PBP) functionality is also available for increased productivity.

 

 ja ne vidim svrhu nikako... jedno je imat 4 ekrana na 1 računalu, a drugo je imat 4 računala na 1 ekranu. osim ako su ostali ekrani pasivnog sadržaja.

13 godina
offline
ViewSonic ima UHD monitor za manje od tisuću dolar

Pa kako je dolar porasao, ovaj monitor nije ništa jeftiniji za eurpljane od dosadašnjih UHD modela, jedino što ga sada možeš spojiti i na laptope koji ne podržavaju UHD rezoluciju ali podržavaju dva vanjska monitora s pola UHD rezolucije ili stara računala sa 4 FHD izlaza...

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice