Više od polovice svjetske populacije nema pristup

poruka: 5
|
čitano: 1.109
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Više od polovice svjetske populacije nema pristup ".
13 godina
neaktivan
offline
Više od polovice svjetske populacije nema pristup
Šteta što Maslow nije postavio internet na dnu svoje piramide.
keepir.blogspot.com
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Više od polovice svjetske populacije nema pristup

blago njima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Više od polovice svjetske populacije nema pris
Internet se pocinje smatrati osnovnim ljudskim pravom. A sta je s krovom nad glavom, 3 obroka, poslom?!

Ak se mene pita struja bi trebala bit osnovno ljudsko pravo, uz ovo kaj sam nabrojao, a ne internet.

Bez neta se moze dok si bez struje u kamenom dobu.

Samo je lakse turit ljudima interet i rec evo, dali smo vam nesto nego im dat struju. Struju ipak treba proizvest ;)
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Više od polovice svjetske populacije nema pristup

Zaboravio si dodat ovdje u listu pitku vodu. Koliko danas ljudi diljem planeta nema pristup pitkoj vodi ili vodi uopće na bilo koji način svakodnevno je zastrašujući.

 

Ali to su prioriteti ljudske gluposti, npr. Indija, šalju satelite u svemir, a nisu riješili osnovni problem raspolaganjem i odlaganjem  smeća pa se guše u govnima i smeću diljem kontinenta.

 

Prvo voda, kanalizacija, hrana nebi škodilo,  pa onda lako za internet.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Više od polovice svjetske populacije nema pris
JokeKralj kaže...
Šteta što Maslow nije postavio internet na dnu svoje piramide.

 Riješeno!

 

BTW što misle kada kažu da je 4mlrd ljudi dostupna 4G mreža jer meni je dostupna kada odem u obližnji grad na posao, ali ovdje gdje živim nije. Uostalom, znam da većina RH nema 4G pokrivenost izuzev gradova, a nevjerojatno mi je da već 4mlrd ljudi ima 4G

Nakon Pokemon Go Nakon Pokemon Go
https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice