Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja

poruka: 12
|
čitano: 1.756
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja".
16 godina
moderator
offline
Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja

Volem Vivaldi i koristim ga kao glavni browser. Jedini problem je što još uvijek nemaju cloud sinkronizaciju bookmarkova. Sve ostalo mi je extra. 

 

Doduše, isprva sam imao problema s pokretanjem browsera umjesto Chromea. Na kraju sam to riješio lakonski - jednostavno sam maknuo Chromeov shorcut s taskbara i radne površine. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja

Evo još jedne stvari zbog koje mi je Vivaldi defaultni browser. Koristim ga već godinu dana i nemam nikakvih zamjerki

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja

koristio ga prije godinu, rušio se često, neke stvari nisu radile kao u chromeu (u to vrijeme je bilo neko prvenstvo i sjećam se da mi je stream s hrti radio usporeno) no zasluzio je još jedan test :)

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja

Baš sam danas nadogradila Vivaldi na 1.8 i novi history je stvarno odličan. Od pregleda mjesečne aktivnosti do dnevne sa točnim grafovima vremena u kojima se najviše koristio. Sve mi došlo žao što sam obrisala povijest prije dva dana pa nemam više podataka za proučavanje.  

Svejedno čini mi se da je za prosječnog korisnika mnogo funkcionalniji history panel gdje se može doći do podataka i obrisati određene stavke u hodu, brže i bez posebnog otvaranja history prozora. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfa
Mislim da je došlo vrijeme da ga isprobam. Jel' ima ad blocker?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfa
Hrco kaže...
Mislim da je došlo vrijeme da ga isprobam. Jel' ima ad blocker?

 Chromium based browser, rade gotovo sve ekstenzije koje rade i na Chromu. Ja koristim Adblock plus, ali sam sigurna da i svi ostali rade normalno.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Re: Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfa
Hrco kaže...
Mislim da je došlo vrijeme da ga isprobam. Jel' ima ad blocker?

Ublock Origin koristim nemam ni jednu zamjerku 

15 godina
offline
Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja

Koristio sam ga par mjeseci kao glavni browser, ali nakon par problema (nemogućnost otvaranja neki attachmenta u outlook-u 365, i još par sitnica, prešao na Waterfox, iako moram prizntai, na prvu mi se Vivaldi svidio, i radio bolje od Chrome-a.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja

Također duže već koristim Vivaldi kao main browswer....Baš je danas nudio neku nadogradnju, al' nikad da stignem od drugih obaveza...

Well, nego sviđa mi se ovaj način prikaza history posjete, izgleda sa slike vezano za ovaj članak kao neki BI okruženje. Lajkam grafikone i pite....

Još da može Vivaldi raditi sa MBAM, to bi bilo to. Al' to niije do Vivladija.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfanja

Ja već duže ne mogu zamisliti rad u niti jednom drugom browseru...

Sinoć sam lega jutros...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfa
BlackMoon kaže...

Ja već duže ne mogu zamisliti rad u niti jednom drugom browseru...

 Koliko zauzima rama sa 4-5 otvorenih tabova?

15 godina
offline
Re: Vivaldi dobio grafičku analizu povijesti surfa

Evo trenutno OS i Vivaldi s 3 otvorena tab-a 3gb ...

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 2:37 (BlackMoon).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice