SAD je vodeće tržište za virtualnu stvarnost

poruka: 6
|
čitano: 1.029
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SAD je vodeće tržište za virtualnu stvarnost".
11 godina
offline
SAD je vodeće tržište za virtualnu stvarnost

Nebi si to turio na oci nema tih para...pogotovo one demo aparate iz trgovine..pod okom se vidi zavidan broj gljiva pecurki, vise nego na klisi jenne jameson u top danima

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
SAD je vodeće tržište za virtualnu stvarnost

Ovi računalni VR setovi su zasada još oke, ali oni u koje idu smartphoni su barem meni koma. Nakon 2-3 minute korištenja mi počinje biti zlo u trbuhu dok sa ovim računalnim setovima to nije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
SAD je vodeće tržište za virtualnu stvarnost

VR je samo novi 3D..

 

Previše je puno kablova i kojekakvih uređaja za postaviti. Čak i onih par ljudi koji ga kupe, jednom kada ga spreme u ormar, više ga neće vaditi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
SAD je vodeće tržište za virtualnu stvarnost

Ne bih se složio. Točno je da je tehnologija u povojima, ali svejedno je zanimljivo iskustvo. Računalne varijante poput Occulusa vrlo su dobre, osobito za neke stvari kao što su razne simulacije letenja (atmosferske i svemirske), a i mobitelske ako se u njih stavi mob sa super rezolucijom.

Jedino što je problem je iritantno velika količina podešavanja koja je potrebna da se podesi slika, kabeli i da ne dolazi do spomenutih glavobolja i mučnina koje je netko spomenuo.

 

Inače, normalno da je SAD vodeće tržište za VR kad je cijela zemlja kao takva virtualna stvarnost.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SAD je vodeće tržište za virtualnu stvarnost
AFARON kaže...

VR je samo novi 3D..

 

Previše je puno kablova i kojekakvih uređaja za postaviti. Čak i onih par ljudi koji ga kupe, jednom kada ga spreme u ormar, više ga neće vaditi.

 Same pojave mućnine ti govori da je puno više od 3D-a.
Problem je što se za sada uglavnom drže mehanike igranja na monitoru. Meni je fascinantno da je igra job simulator postala poster child VR-a.
Ako ćita neko iz Croteama. Daj te isprobajte mehaniku njihaljke za sistem kretanja u roomscale varijanti. Odnosno prije bi ga mogao opisati kao balansiranje štapa na prstu

14 godina
offline
Re: SAD je vodeće tržište za virtualnu stvarnost
Angus_Young kaže...
AFARON kaže...

VR je samo novi 3D..

 

Previše je puno kablova i kojekakvih uređaja za postaviti. Čak i onih par ljudi koji ga kupe, jednom kada ga spreme u ormar, više ga neće vaditi.

 Same pojave mućnine ti govori da je puno više od 3D-a.
Problem je što se za sada uglavnom drže mehanike igranja na monitoru. Meni je fascinantno da je igra job simulator postala poster child VR-a.
Ako ćita neko iz Croteama. Daj te isprobajte mehaniku njihaljke za sistem kretanja u roomscale varijanti. Odnosno prije bi ga mogao opisati kao balansiranje štapa na prstu

 Sami VR je odlično iskustvo koliko čujem i u tome miljama ispred 3D-a koji je više gimmick. Ali opet previše je naporan za postavljanje i korištenje i u smislu uspješnosti ga poredim sa 3D-om. Jedino možda kada bi sve bilo u naočalama koje bi bile potpuno wireless, možda da zaživi za šire mase. Ali još ćemo se načekati do toga..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice