Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji

poruka: 33
|
čitano: 5.616
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji".
8 godina
offline
Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji
Dragi Lastane,

Nisam nikad gledao Igru prijestolja. Jesam li ja malo čudan?
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
8 12 hvala 1
16 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Macumba kaže...
Dragi Lastane,

Nisam nikad gledao Igru prijestolja. Jesam li ja malo čudan?

 Jesi, jer imas potrebu isticat da nisi gledao i da bi ostale trebalo biti briga to kaj ti nisi gledao

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2017 21:42 (nixass).
9 godina
offline
Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji

Ja cu opet pricekat kraj sezone i onda maratonsko gledanje u par dana sa suprugom :-) jer mi je serija tolko napeta

da nemam strpljenja cekat snimanje slijedece epizode :-)

Battlenet - TheProdigy#2234
 
16 0 hvala 0
12 godina
offline
Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji

Epska sapunica....

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Zemljanin kaže...

Ja cu opet pricekat kraj sezone i onda maratonsko gledanje u par dana sa suprugom :-) jer mi je serija tolko napeta

da nemam strpljenja cekat snimanje slijedece epizode :-)

 da bar imam tvoje živce, ali ja sam nažalost pogledao prvu epizodu i sad treba docekati vikend hah

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
12 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
A ono, nije nis posebno bilo osim par minuta. Mislim da ce opet zbuksat akciju u zadnje 2 epke, ovo ostalo uvertira koja odrzava vatru...
What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
nixass kaže...
Macumba kaže...
Dragi Lastane,

Nisam nikad gledao Igru prijestolja. Jesam li ja malo čudan?

 Jesi, jer imas potrebu isticat da nisi gledao i da bi ostale trebalo biti briga to kaj ti nisi gledao

 A opet, možda je samo htio isprovocirati ovakvu reakciju, tko zna .. lovac postaje lovina :)

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Hornet_93 kaže...
A ono, nije nis posebno bilo osim par minuta. Mislim da ce opet zbuksat akciju u zadnje 2 epke, ovo ostalo uvertira koja odrzava vatru...

 meni je ova epizoda dosta dobra.. pogotovo početak i kraj isto..    sad ne znam jel mi je to zbog jednogodišnje pauze pa sam impresioniran ili je sama po sebi dosta dobra !? 

13 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Hornet_93 kaže...
A ono, nije nis posebno bilo osim par minuta. Mislim da ce opet zbuksat akciju u zadnje 2 epke, ovo ostalo uvertira koja odrzava vatru...

Slažem se. A inače je tako svaku sezonu. Uvijek se sve zakuha u 8. epizodi, onda i 9. i 10. uguraju hrpu toga i na kraju stave kraj da nemoš dočekat slj. god. od nestrpljenja. Stavivši sve to na stranu, oduvijek me živciro taj hype koji rade...al ajde, marketing je pola posla(zarade) 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
8 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Xe, xe, baš sam čekao tko će se prvi nakačit :)
Life is jazz. Play it cool.
8 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
U sridu! ;)
Life is jazz. Play it cool.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Macumba kaže...
Xe, xe, baš sam čekao tko će se prvi nakačit :)

Nisi, sada se samo izvlačiš iz blamaže.

15 godina
offline
Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji

hvala na obavijesti. ja se pogubio radeći pa zaboravio. eh, da: zli pirati. nije to lijepo od njih. prihodi trpe. 

 

nego, kak je ono išlo ...

 

(uan, tu, tri, for, end:)

mi, hrvati

mi, pirati

sve bismo badava

sve što trijeba platit

ou, je.

 

aj, k'o pirata rodila me nana

skinem pofilm svakoga si dana

aj, kad na vrata bane mi kontrola

prebit će me ko ukupusu vola.

ijuju.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 15:54 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Evo ga jos jedan Sheldon koji ne kuzi sarkazam :)
Life is jazz. Play it cool.
7 godina
neaktivan
offline
Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji

Vrijeme je da netko kaze "hvala pirati"... 

MA neee.. budemo mi naplatili prazne medije umjseto toga :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji

Ne znam šta mi je više napeto...Igra prijestolja ili turske sapunice.

 

 

 
6 1 hvala 4
16 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Macumba kaže...
Evo ga jos jedan Sheldon koji ne kuzi sarkazam :)

 Ako pratis big bang theory onda je mnogo toga jasno (nevezano sad za ovu temu..).

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 11:13 (nixass).
11 godina
offline
Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji

Nisam nikada gledao ovu seriju ali planiram pogledati kada se zavrsi (navodno je sezona 8 zadnja?) pa da i ja vidim zasto svi sv*savaju na tu seriju 

Inace takoder sam jedan od o ih koji kad prate neku seriju cekaju da izade cijela polusezona/sezona da pogledaju jer mi se neda cekat epizodu po epizodu

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Zemljanin kaže...

Ja cu opet pricekat kraj sezone i onda maratonsko gledanje u par dana sa suprugom :-) jer mi je serija tolko napeta

da nemam strpljenja cekat snimanje slijedece epizode :-)

 Ja iskreno nikad ne želim riskirati da mi netko ne spoila nešto. Počeo sam gledati kad je dolazila peta sezona i onda sam za dva tjedna pogledao prve četiri i na sreću nisam znao skoro nikakve spoilere.

Sickness kaže...

Slažem se. A inače je tako svaku sezonu. Uvijek se sve zakuha u 8. epizodi, onda i 9. i 10. uguraju hrpu toga i na kraju stave kraj da nemoš dočekat slj. god. od nestrpljenja. Stavivši sve to na stranu, oduvijek me živciro taj hype koji rade...al ajde, marketing je pola posla(zarade) 

 Nažalost ova sezona ima samo 7 epizoda 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc

Dobra je serija. Moja žena koja inače nije fan niti filmova, serija  -TV-a uopće je započela gledati seriju sa mnom početkom ove godine i pregledali smo vrlo brzo od 1-6 sezone. Čekala je da dođem kući sa posla, pripremi kaficu, kokice  i odmah 1-2 epizode ako su bile napete. 

 

Ima svega, ali ja sam umalo 2 puta odustajao od gledanja nakon epizode The Rains of Castamere i zahebanicja oko Jona Snowa (da ne spoilam tko nije gledao). Totalno pošizio i nisam htio gledati seriju  pa me žena nagovarala 3-4 dana da nastavimo. 

 

Ovu još nisam pogledao, ali dogovor je za vikend pa ćemo viditi, inače volim pustiti da se nakupi pa da odgledam par u komadu. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
ibme74 kaže...

Nisam nikada gledao ovu seriju ali planiram pogledati kada se zavrsi (navodno je sezona 8 zadnja?) pa da i ja vidim zasto svi sv*savaju na tu seriju 

Inace takoder sam jedan od o ih koji kad prate neku seriju cekaju da izade cijela polusezona/sezona da pogledaju jer mi se neda cekat epizodu po epizodu

 

 Isto tako čekam da se završi skroz da bi pogledao sve sezone.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akciji

Uz Netflix i HBO, ne znam tko još gleda normalnu TV danas...

A kome je Igra prijestolja jednaka španjolskim sapunicama, taj ima sapunicu u glavi :)

 
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Uz netflix i hbo još bi morao plaćati amazon, hulu i još par servisa i opet ne bi mogao gledati sve što gledam sada. Da ne govorim da bez vpna ne može vidjeti ni pola toga što nude.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc

Imaš pravo, španjolske sapunice su kud i kamo kvalitetnije. I smislenije.

 

Reda radi moram istaći da nisam fan istih. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 12:43 (moksha).
13 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
ibme74 kaže...

Nisam nikada gledao ovu seriju ali planiram pogledati kada se zavrsi (navodno je sezona 8 zadnja?) pa da i ja vidim zasto svi sv*savaju na tu seriju 

Inace takoder sam jedan od o ih koji kad prate neku seriju cekaju da izade cijela polusezona/sezona da pogledaju jer mi se neda cekat epizodu po epizodu

 

 

kak? ako se "winter is comming" proteže kroz 8 sezona, dakle trebale bi biti barem još dodatne 24 sezone da se pokriju sva godišnja doba?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
nixass kaže...
Macumba kaže...
Dragi Lastane,

Nisam nikad gledao Igru prijestolja. Jesam li ja malo čudan?

 Jesi, jer imas potrebu isticat da nisi gledao i da bi ostale trebalo biti briga to kaj ti nisi gledao

Čovjeka je naprosto sram kada vidi da nije dio avangarde. I mene je. Otuda i njegovo logično pitanje.

 

13 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
JozoBozo121 kaže...
Sickness kaže...

Slažem se. A inače je tako svaku sezonu. Uvijek se sve zakuha u 8. epizodi, onda i 9. i 10. uguraju hrpu toga i na kraju stave kraj da nemoš dočekat slj. god. od nestrpljenja. Stavivši sve to na stranu, oduvijek me živciro taj hype koji rade...al ajde, marketing je pola posla(zarade) 

 Nažalost ova sezona ima samo 7 epizoda 

 Znam, zato se kladim da će onda biti 5. ,6. i 7.  

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
ibme74 kaže...

Nisam nikada gledao ovu seriju ali planiram pogledati kada se zavrsi (navodno je sezona 8 zadnja?) pa da i ja vidim zasto svi sv*savaju na tu seriju 

Inace takoder sam jedan od o ih koji kad prate neku seriju cekaju da izade cijela polusezona/sezona da pogledaju jer mi se neda cekat epizodu po epizodu

 

Nisam niti ja fučkaj ga, ali bogami niti ne namjeravam gledat bezvezne serije sa nasiljem i golotinjom u prvom planu.Da nema ovog podebljanog, pa serija bi bila gledana ko HRT-ov dnevnik, i ne bi dogurala niti do četvrte sezone.

 

Gdje su nestali klasični kvalitetni scenariji, kao recimo stari vrlo gledani Northern Exposure gdje ne vidiš niti jedne cice i nikome ne leti glava itd.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 14:25 (rambox).
15 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
rambox kaže...

Nisam niti ja fučkaj ga, ali bogami niti ne namjeravam gledat bezvezne serije sa nasiljem i golotinjom u prvom planu.

 Evo pa gledaj 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
offline
Re: Vratila se Igra prijestolja, pirati opet u akc
Ne znam što je tebi jasno.
Naletio si nam minu i sad tražiš opravdanje. Cool down bro!
Ovo je samo lagana zezancija. NHF.

BTW, netko je spomenuo Northern Exposure. Meni je to najdraža serija koju uvijek i ponovno mogu gledati.
I što sad možeš zaključiti o meni?
Life is jazz. Play it cool.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice