Na vrh brda Doom mrda

poruka: 23
|
čitano: 2.775
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na vrh brda Doom mrda".
15 godina
suspendiran
offline
Na vrh brda Doom mrda

Ante je puknuo od ljubomore. Ante, nije ti to dobro, a nije ni zdravo, daj malo izađi iz sobe, kreći se malo pa ćeš se i ti popeti na nekakvo brdo, ako ne na tako visoko, barem na Sljeme. 

:)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 10:24 (rjakopec).
 
10 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Na vrh brda Doom mrda
rjakopec kaže...

Ante je puknuo od ljubomore. Ante, nije ti to dobro, a nije ni zdravo, daj malo izađi iz sobe, kreći se malo pa ćeš se i ti popeti na nekakvo brdo, ako ne na tako visoko, barem na Sljeme. 

:)

 

Staviš laptop u ruksak,uzmeš mobitel sa 3g ili 4g internetom,i kad se popneš,spojiš mob na laptop da imaš vezu sa netom i deri...

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
12 godina
odjavljen
offline
Na vrh brda Doom mrda

Jedna od glupljih vijesti na bugu, ako ne i najgluplja. 

1. To nisu nikakvi "gameri" nego jedni od najuglednijih tech Youtubera, Linus, Austin... 

2. Razlog tom videu je da se zaradi nešto para, malo rekreira i da se izreklamira Asus. 

3. Ne vidim potrebu objavljivati takve vijesti. 

 
7 7 hvala 0
15 godina
offline
Na vrh brda Doom mrda

da nema redakcijski dežurnoga Ante (prezime mu znate) te svakako kiselokrastavičave sezone, ostali bismo prikraćeni za šokantnu i vjeveričastu vijest o ovako epohalnom postignuću kao konačnom dokazu o inteligentnom životu na Zemlji. ergo, danke Bugland. još! {#}

Moj PC  
5 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Na vrh brda Doom mrda

e moj ante ni tebi lako.. {#}

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 11:22 (=xfact=).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Na vrh brda Doom mrda

Ante ajde pisat za gloriju ili glas koncila.

 

Ti koji se valjda baviš tehnologijom bi trebao prepoznat barem 2 - 3 lica s tog videa. Kako je kolega pije rekao, sve ugledni youtubaši.

 

Razlog je ulazak u knjigu guinisovih rekorda za lan održan na najvišoj nadmorskoj visini ( avioni se ne racunaju jer u trenutku leta nisu na zemlji :mindblown: ), malo reklame za njihove kanale, corsair, asus i intel, te da se zabave.

 

Pothvat je uspo, jer je prosli tjedan Ubisoft diobio ideju od ovog eventa, te napravio nagradnu igru u kojoj pobjednik ide igrat Far Cry 4 na jedan od summita Mount Everesta.

 

 

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Na vrh brda Doom mrda

Neću reć da su loši, al ekipa u La Pazu svako malo roka Doom na sličnim visinama. Nekad se čak uhvate i Dooma 2, a kada se osjećaju posebno opasno bome upale i prvi Quake.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Na vrh brda Doom mrda
Deawood kaže...

Jedna od glupljih vijesti na bugu, ako ne i najgluplja. 

1. To nisu nikakvi "gameri" nego jedni od najuglednijih tech Youtubera, Linus, Austin... 

2. Razlog tom videu je da se zaradi nešto para, malo rekreira i da se izreklamira Asus. 

3. Ne vidim potrebu objavljivati takve vijesti. 

Da ne kazem da je vijest stara vec podosta kao i vecina vijesti na ovom portalu.

13 godina
neaktivan
offline
Na vrh brda Doom mrda

ugledni youtubaši

 

to mora da je neki zesci oksimoron. ako mislite da ima bitne razlike izmedju PewDiePieja i ovih moronskih tech egotripera IE marketingasa sto prodaju muda pod bubrege posjetite obliznjeg okulistu. {#}

watch?v=Fl35QCbMi-c Killed You With A Wheel
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 13:30 (0.o_qwerty).
 
3 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Na vrh brda Doom mrda
Mount mckinley jr najvisi vrh SAD-a i opcenito najvisi vrh sjeverne amerike..
mount whitney je najvisi vrh, ajmo rec, "glavnog" dijela SAD-a, tj. onog dijela drzave koji se nalazi izmedju kanade i mexica
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Na vrh brda Doom mrda

Nije mi jasno zašto takva vijest o ovi dobri youtuberima. Bit će da je Bug ljubomoran, a Ante najviše. Na pitanje zašto se popeti na planinu s laptopima, pa valjda probat oborit ginisov rekord za najviši lan party.

I pa šta ako je sponzoriran Asusom, Bugove novine i stranice su prepune reklama.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Na vrh brda Doom mrda
ljudi su se išli zabaviti, malo rekreirati, a usput i oboriti rekord. ne znam zašto ne bi išli, ja bih drage volje
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Na vrh brda Doom mrda

Inače Tek Syndicate nije loš.

 

Pratim The Tek i mogu reći da su dosta dobro informirani i zanimljivi. 

Preporuka :)  (

)

 

 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 14:20 (Xanzzu).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Na vrh brda Doom mrda
0.o_qwerty kaže...

ugledni youtubaši

 

to mora da je neki zesci oksimoron. ako mislite da ima bitne razlike izmedju PewDiePieja i ovih moronskih tech egotripera IE marketingasa sto prodaju muda pod bubrege posjetite obliznjeg okulistu. {#}

Sorry faco.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Na vrh brda Doom mrda
rjakopec kaže...

Ante je puknuo od ljubomore. Ante, nije ti to dobro, a nije ni zdravo, daj malo izađi iz sobe, kreći se malo pa ćeš se i ti popeti na nekakvo brdo, ako ne na tako visoko, barem na Sljeme. 

:)

 

No.

16 godina
offline
Re: Na vrh brda Doom mrda
Xanzzu kaže...

Inače Tek Syndicate nije loš.

 

Pratim The Tek i mogu reći da su dosta dobro informirani i zanimljivi. 

Preporuka :)  (

)

 

 

Tek mi je odlican! Ima dobar nacin pripovijedanja, dobre sukomentatore, dobro sređen studio (gpu kao stalak za kavu je legendaran) i opcenito taj njihov alternativan look je dobar..

Linus je ok, al kako je netko rekao, vise mi lici na tv prodaju nego ozbiljnog recenzenta..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Na vrh brda Doom mrda

Od youtube IT emisija,nema ništa bolje od prvih 4 sezona hak5.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Na vrh brda Doom mrda

Inače pratim povremeno Linusov i Loganov channel kada ima meni zanimljiv tema, što jest jest bilo mi je smiješno gledat hrpu gikova i nerdova kako su napokon izašli u prirodu i sunce, u ovom slučaju šetnju na prekrasnu planinu, i onda se skoro cijela video montaža svela na priče : *Jebate došli smo u grad, napili se, jeli pizzu i taco za doručak i onda naivno sa 0 fizičke kondicije u kratkim hlačicama krenuli na planinu, koju je većina jedva preživjela i vidjela Boga jedno 3 puta do vrha*a ne na sam LAN party i druženje i zajebanciju.

 

Pola reportaže se svelo na *mislili smo da ćemo umrijeti od prirode* :)

 

Inače prirema i prehrana za ovakvo što s obzirom da su svi više manje bili fizički truli im je bila totalno loša.

 

@g12345 pazi šta propagiraš i pričaš, HAK5 je opće poznati ekstremistički i teroristički kanal, kojem čas samo što nije odzvonio :)

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Na vrh brda Doom mrda
Colossus7 kaže...

 

 

@g12345 pazi šta propagiraš i pričaš, HAK5 je opće poznati ekstremistički i teroristički kanal, kojem čas samo što nije odzvonio :)

 

 

NSA nemože srušit evilserver :P

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
13 godina
neaktivan
offline
Na vrh brda Doom mrda

Pratio sam ih. I da je Ante na novinarskoj razini kao što je inače, barem bi pogledao skraćenu verziju njihovog putovanja, gdje kažu "terrestrial" jedno 600 puta. Tako da... Ne, avioni se ne broje Ante moj ti.

The great thing about multitasking is that several things can go wrong at once.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Na vrh brda Doom mrda

Količina gluposti koje sam pročitao is to damn high...{#}

 

Mogao bi novinar i pogledat koji video od Tek Syndicate-a , možda nešto i nauči, umjesto da samo brblja.

 

 

 

 

 

----------Jesse,we need to cook 8)
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 0:05 (BobbyZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Na vrh brda Doom mrda

Evo objašnjenja zašto su išli na planinu

 

 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Na vrh brda Doom mrda
Diablo86 kaže...

Evo objašnjenja zašto su išli na planinu

 

Evo njihovog obnašnjenja {#}

 

----------Jesse,we need to cook 8)
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 0:17 (BobbyZ).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice