Za vrijeme najmučnijeg hrvatskog tjedna, tech ekip

poruka: 6
|
čitano: 1.749
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za vrijeme najmučnijeg hrvatskog tjedna, tech ekip".
16 godina
neaktivan
offline
Za vrijeme najmučnijeg hrvatskog tjedna, tech ekip

Lol 'najmučnijeg tjedna' ... pa to je normalna pojava, pogledaj Italiju, Belgiju ... Ali da, realan život protiv besplatnog piva nema šanse. Tako mi je svaki ponedjeljak

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Za vrijeme najmučnijeg hrvatskog tjedna, tech ekip

Čekaj, zar nisi pomalo i sam sudjelovao u tim igrama prijestolja dajući prostor Jokiću ali ne i njegovim oponentima.

 
2 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Za vrijeme najmučnijeg hrvatskog tjedna, tech
Floki kaže...

Čekaj, zar nisi pomalo i sam sudjelovao u tim igrama prijestolja dajući prostor Jokiću ali ne i njegovim oponentima.

 Nemoj molim te politku u moju (nasu) butigu. Ako hoces nesto konstruktivno napisati, barem objasni po kojem kriteriju HDZ dobro vodi ovu zemlju, sto su pozitivno napravili.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Za vrijeme najmučnijeg hrvatskog tjedna, tech
kapetan_ajkula kaže...
Floki kaže...

Čekaj, zar nisi pomalo i sam sudjelovao u tim igrama prijestolja dajući prostor Jokiću ali ne i njegovim oponentima.

 Nemoj molim te politku u moju (nasu) butigu. Ako hoces nesto konstruktivno napisati, barem objasni po kojem kriteriju HDZ dobro vodi ovu zemlju, sto su pozitivno napravili.

 Tko je govorio o HDZ-u, govorio sam o sudjelovanju u igrama prijestolja, danas sudjeluješ, a sutra se čudiš, da baš poput Meštra iz Velog mista, neću politiku u butigu pa raspali o politici,

 

Uostalom, čemu čuđenje, sami smo htjeli parlamentarni sustav, mogli smo ostaviti polupredsjednički ili uvesti kancelarski. Primjera ima koliko hoćeš da parlamentarni sustav baš proizvodi ovakve nestabilnosti i to smo znali ili morali znati, naknadna pamet je jeftina.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 21:01 (Floki).
10 godina
offline
Za vrijeme najmučnijeg hrvatskog tjedna, tech ekip

Eh, isto tako kao što se osjećao drPetric poslije lijepo provedenog tjedna, osobno sam se osjećao nakon BFS '17.

Lijepi je to osjećaj, kada sve crnilo koja nas okružuje, ostane po strani, a mi sami unutar sebe brijemo samo ispravnu briju, nabijeni snažnim tehnološki dojmovima, gdje uživamo konzumirati i biti dio jedne tehnolgije. Dio jednog boljeg svijeta, na strani Svjetlosti kontra vječnog Mraka koje nam žele nametnuti luzeri bilo koje vrste ..

 

Da, tehnolgija nas spašava od opasnosti koje nam žele nametnuti likovi sa kojima se čovjek nikada ne bi volio osbono upoznati, a kamoli družiti.

 

Ovaj tekst od našeg Dragana me podsjetio na tekst od I.Špigela iz aktulanog broja Mreže. Gospon Ivo tamo lijepo obrazlože da je tehnološka zajednica u našem tmurnom okruženju poput svjetlećih otoka.

 

Zato i volim pratiti tehnologiju samo kako ne bi negativizam, crnilo i ostale loši stvari koje dolaze iz društvene klime imale ikakvih utjecaja na mene.

Umjesto TV, rokam po netu na BOL, te umjesto čitanja politike rokam po BUGu i Mreži. Ako nisam on line, uvijek je sa mnom tiskano izdanje BUG ili Mreže, ali počesto i oboje.

Tako sam uvijek u doticaju sa boljim svijetom i kompjuterima.

 

Ah, kaj morem....kako narod veli...

S kim si, takav si!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za vrijeme najmučnijeg hrvatskog tjedna, tech
Bug reklamni BOT.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice