WhatsApp dobiva glasovne pozive

poruka: 11
|
čitano: 2.454
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp dobiva glasovne pozive".
11 godina
neaktivan
offline
WhatsApp dobiva glasovne pozive

Drago mi je što se pojavila jedna kvalitetna alternativa Viberu.

- HTC 8S -
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
WhatsApp dobiva glasovne pozive

Ovo bi bilo dobro da se konacno sutne viber i njegov retardirani nacin razmjene poruka.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
WhatsApp dobiva glasovne pozive

Nije Viber lose zamisljen, samo je dosta nepouzdan.

- HTC 8S -
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp dobiva glasovne pozive
Vrlo nepouzdan nažalost. Za razliku od WhatsAppa. Možda se i popravi otkad su ga preuzeli Japanci.
16 godina
offline
Re: WhatsApp dobiva glasovne pozive
Ja sam bil veliki zagovornik Whatsappa, ali bas ta nepouzdanost me naterala na Viber. Poruke kasnile po nekoliko sati, razne obavijesti da imaju probleme i slicno. Evo, na viberu par mjeseci, jos ni jedno kasnjenje, moze se i zvati, a i video. Siguran sam da se problemi desavaju i jednima i drugima, ali mislim da je u zadnje vrijeme puno ljudi preslo na Viber (i zbog toga jer radi na wifi tabletima bez kemijanja).
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
15 godina
odjavljen
offline
WhatsApp dobiva glasovne pozive

Neam pojma, meni poruke na Viber stižu sa astronomskim zakašnjenjem od 5 do 15 sekundi.

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: WhatsApp dobiva glasovne pozive
Sad kad se javi obaj bolid i kaze da ste svi vi glupi, jer on koristi najstariji IM - email
16 godina
odjavljen
offline
WhatsApp dobiva glasovne pozive

Koristim viber cca dva mjeseca i nisam primjetio nikakve probleme...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
WhatsApp dobiva glasovne pozive

Meni Whatsapp služi za poruke a Viber za pozive. Viber mi se ogadio od kada su ubacili one dodatne stickere i jednostavno su ugušili aplikaciju, mislim da bi se to moglo desiti i sa pozivima na whatsappu, upravo ga je ta jednostvnost dovela ovde gdje je, a onda malo pomalo dodaj ovo-dodaj ono....

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
4 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp dobiva glasovne pozive
Skoro od samih pocetaka koristim ove aplikacije. Odlicna vijest za whatsapp. Mislim da ce imati odlican algoritam za pozive.
Premda je u kvaliteti glasovnog poziva skype nedohvatljiv. Viber ima jako losu kvalitetu razgovora,no koristio sam ga za pozive sve do prije par dana,kada su izdali v.5. Na sva 4 android uredjaja hrpa bugova. I na svakom razliciti. Veza je bila prije jako stabilna,a sada puca nakon par sekundi..na tabletu mi nakon izlaska iz aplikacije ostaje upaljen ekran beskonacno :)
Taj isti dan su izdali azuriranje i pojave se nove anomalije. Svi negoduju na komentarima.
Naljutim se i krenem u istragu za slicnim rjesenjem. Biram izmedju Line i KakaoTalk...isprobam prvo Kakao i evo on mi mijenja Viber vec tjedan dana. DOSTA bolji audio kod poziva. Niti jedna greskica do sada. Osim toga aplikacija radi sve sto i Viber. Iznenadila me kvaliteta rada na desktop racunalu..apsolutna preporuka za KakaoTalk kojeg koristi cijela azija,a kod nas nitko.
Sad cekam whatsapp pozive.
12 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp dobiva glasovne pozive
Svi rade iste greške. Počnu dobro, sa alatom koji ima značajke sasvim dovoljne za ugodan rad. Onda svi polude. Ubace ovo, ono, stvari koje jesu korisne, ali koje mnogi koriste vrlo rijetko i na kraju alat postane preopterečen i bugovit jer sad imamo problem usklađivanja svih tih značajki.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice