WhatsApp testira davno najavljenu podršku za GIF

poruka: 6
|
čitano: 1.167
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp testira davno najavljenu podršku za GIF".
10 godina
neaktivan
offline
WhatsApp testira davno najavljenu podršku za GIF

Čim sam nedavno pročitao da planiraju na fb dijeliti brojeve za whatapp onda sam ga odlučio izbrisati. Za mene je dosta viber, a opčenito iako vidim da drugi koriste whatapp ali vidim da čak i viber koriste pa nisam ništa na gubitku :) 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WhatsApp testira davno najavljenu podršku za G
Dugo Bilic nije upotrijebio rijec šuškanje u svom clanku.
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
WhatsApp testira davno najavljenu podršku za GIF

Malo mi je to glupo da sada dijele broj s Facebookom. Što je slijedeće? Integracija WhatsAppa i Messengera?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 17:52 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp testira davno najavljenu podršku za G
Marko :D kaže...

Malo mi je to glupo da sada dijele broj s Facebookom. Što je slijedeće? Integracija WhatsAppa i Messengera?

 Ne bih rekao da će ovo tako skoro, al ionako je messenger dobio dio whatsappovih featurea otkad su napravili akviziciju.

 

Osim toga, jeste li znali da možete maknuti kvačicu kada vam ponudi da whatsapp dijeli brojeve s fejsom i problem riješen?

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
14 godina
offline
Re: WhatsApp testira davno najavljenu podršku za G
Da, možeš "makuti kvačicu", ali ovo i dalje ostaje problem jer kao i većina ne želim miješati WhatsApp i Facebook. Nije to samo stvar u broju, stvar je u tome da ne želim baš nikakvu integraciju i nikakve opcije vezane uz Facebook, a u skoroj budućnosti će uistinu biti teško izbjeći povezanost WhatsApp-a i Facebook-a.
Na moju sreću spadam među one koji čitaju prije nego kliknu "Next/Yes/Ok/You name it" pa sam tako za sada preskočio ovu glupost s WhatsApp-om.
Trenutno tražim alternativu toj aplikaciji, a alternative naravno postoje.
Viber ne koristim pošto imam na smartphone-u sve ne ograničeno (većina koju poznajem koristi ga za pozive), a uz WhatsApp sam koristio samo Hangouts.
Kako sada izgleda, zamijeniti ću WhatsApp s Viberom, a ostaje mi i Hangouts te za Facebook naravno njihov Messenger.
Tu je još npr. Line, WeChat, Telegram, BBM (kao mnogi, ovaj sam koristio godinama zbog BB i push maila)...lista alternativa je poduža, no sve je stvar navike te će baš zbog navike na kraju mnogi ostati na WhatsApp-u (nisam među njima).
WhatsApp je meni osobno odlična aplikacija, ali sve ovo smo mogli očekivati te će stvari biti samo sve gore (bar za nas koji ne želimo povezati sve moguće aplikacije sa socijalnim mrežama)
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
WhatsApp testira davno najavljenu podršku za GIF

win32 Telegram mi je u svemu bolji od Whatsappa tako da ih koristim paralelno, whatsapp samo jer to većina ljudi ima.

 

Provjeri ima li itko il nagovori nekoga da proba s tobom, bolji je.

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice