WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

poruka: 30
|
čitano: 4.630
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WikiLeaksu uskraćene DNS usluge".
13 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

I sad što? Trebali bismo biti iznenađeni?

 
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Land of a free, koja loša šala

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
KrEsHo1 kaže...

Land of a free, koja loša šala

Kao i sve ostalo na ovoj tužnoj kugli u svemiru...

13 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Ponovnoi su aktivni

 

http://213.251.145.96/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Naravno da su opet aktivni. Ovi će ih micati, oni će opet na neku drugu domenu...I tako do besvijesti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

A promijeniti se, nažalost, neće ama baš ništa, pogotovo za nas "amebe" ... Iskreno, nervira me cijela ta priča, jer se histerizira oko stvari koje su apsolutno nepromijenjive, što god mi mislili o američkim diplomatima {#}, osnivačima WL-a ili ne znam kome...

Publishing improves transparency, and this transparency creates a better society for all people.

Ovo recimo zvuči tako uzvišeno i moćno, a u biti je jedno najobičnije njesra. Kada to preraste u realnost, vjerojatno će ministar Šuker dovesti Hrvatsku do pozicije kakvu danas ima Švicarska ili još bolje Lihtenštajn... U gospodarskom smislu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 10:54 (SkipperRi).
13 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Naravno - najbolje je ostavit Status quo - sakrit se u svoju mišju rupu, i ponavljat kako je svijet zao i kako se nikad ništa ne može promijenit

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
KrEsHo1 kaže...

Naravno - najbolje je ostavit Status quo - sakrit se u svoju mišju rupu, i ponavljat kako je svijet zao i kako se nikad ništa ne može promijenit

Slušam prijedloge. Al' za početak na domaćoj platformi, kad riješimo taj dio, onda možemo i globalno...

16 godina
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
SkipperRi kaže...

A promijeniti se, nažalost, neće ama baš ništa, pogotovo za nas "amebe" ... Iskreno, nervira me cijela ta priča, jer se histerizira oko stvari koje su apsolutno nepromijenjive, što god mi mislili o američkim diplomatima {#}, osnivačima WL-a ili ne znam kome...

Publishing improves transparency, and this transparency creates a better society for all people.

Ovo recimo zvuči tako uzvišeno i moćno, a u biti je jedno najobičnije njesra. Kada to preraste u realnost, vjerojatno će ministar Šuker dovesti Hrvatsku do pozicije kakvu danas ima Švicarska ili još bolje Lihtenštajn... U gospodarskom smislu.

hoće hoće...

nažalost, ljudi su još glupi, treba im vremena da se osvjeste i prestanu biti inertni..

 

ovo je zapravo jedan od prvih koraka u kojem, oni koji nisu sumnjali u sve to što se događa, počinju sumnjati u sve, pa i u medije.

ni nama u hrv neće bit ništa bolje, guzit će nas sve dok se damo, tako je kod nas tako je i dalje, jbg...kad se svi skupa probudimo i kažemo

dosta, e onda će bit revolucija. do tad će nas ovakvi pozitivni likovi cimat da se probudimo iz našeg 'intertnog' stanja

13 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
mata kaže...
SkipperRi kaže...

A promijeniti se, nažalost, neće ama baš ništa, pogotovo za nas "amebe" ... Iskreno, nervira me cijela ta priča, jer se histerizira oko stvari koje su apsolutno nepromijenjive, što god mi mislili o američkim diplomatima {#}, osnivačima WL-a ili ne znam kome...

Publishing improves transparency, and this transparency creates a better society for all people.

Ovo recimo zvuči tako uzvišeno i moćno, a u biti je jedno najobičnije njesra. Kada to preraste u realnost, vjerojatno će ministar Šuker dovesti Hrvatsku do pozicije kakvu danas ima Švicarska ili još bolje Lihtenštajn... U gospodarskom smislu.

hoće hoće...

nažalost, ljudi su još glupi, treba im vremena da se osvjeste i prestanu biti inertni..

 

ovo je zapravo jedan od prvih koraka u kojem, oni koji nisu sumnjali u sve to što se događa, počinju sumnjati u sve, pa i u medije.

ni nama u hrv neće bit ništa bolje, guzit će nas sve dok se damo, tako je kod nas tako je i dalje, jbg...kad se svi skupa probudimo i kažemo

dosta, e onda će bit revolucija. do tad će nas ovakvi pozitivni likovi cimat da se probudimo iz našeg 'intertnog' stanja

U većini stvari se apsolutno slažem s tobom. Ali, WL, koliko god to sad izgledalo realno, neće promijeniti previše toga. Zašto? Po mom dubokom uvjerenju, nema te kritične mase koja će zakotrljati lavinu i sve licemjere ovog svijeta pošalju u rupčagu iz koje se neće iskobeljati nikad... E, sad, vjerojatno ćeš pitati zašto sam ja onda inertan ili glup, što je sasvim logičan upit. Zato jer osobno, ponavljam ti, ne vjerujem da postoji dovoljna većina koja razmišlja svojim glavama i percipira stvarnost, istinu, na pravi način.  Možda sam doista glup i nepovjerljiv, ali čini mi se da je tako. Sad, na stranu ova globalna natezanja, mene zanima u prvom redu domicilno stanje ili sranje. Zar ti zaista misliš da će nas prestati guziti? Neće. Jer, ovdje ima toliko retardiranih spodoba kojima je mahanje zastavom, crvenima i crnima, partizanima i ustašama, lijevima i desnima..., daleko važnije od nekakvih produktivnih stavova ili mogućnosti da kažu "e, sad je dosta, idemo na ulice" (ovo je samo primjer) i "probat ćemo nešto promijeniti". Stoga ova tvoja konstatacija "kad se svi skupa probudimo", premda je sasvim realna i stoji, nikad, ali baš nikad neće zaživjeti kod nas. U to sam uvjeren. Jer, ponavljam ti, dokle god se raspravlja o tome tko je veći 'Rvat, a to je ovdje najdraža disciplina (ne političara, nego naroda, što je najtragičnije), šanse za kolektivno buđenje su - nikakve.

16 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

 ova .ch domena lijepo radi. koja nekultura, pisati izvješća sa caps on. ovo bi moglo prerasti u bourneov identitet i srušiti gledanost šerezade i ezela.

STEVO:Učiteljice, uvijek pomokrim hlače kad idem na wc! UČITELJICA:Samo ga nemoj tako držat.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
SkipperRi kaže...
mata kaže...
SkipperRi kaže...

A promijeniti se, nažalost, neće ama baš ništa, pogotovo za nas "amebe" ... Iskreno, nervira me cijela ta priča, jer se histerizira oko stvari koje su apsolutno nepromijenjive, što god mi mislili o američkim diplomatima {#}, osnivačima WL-a ili ne znam kome...

Publishing improves transparency, and this transparency creates a better society for all people.

Ovo recimo zvuči tako uzvišeno i moćno, a u biti je jedno najobičnije njesra. Kada to preraste u realnost, vjerojatno će ministar Šuker dovesti Hrvatsku do pozicije kakvu danas ima Švicarska ili još bolje Lihtenštajn... U gospodarskom smislu.

hoće hoće...

nažalost, ljudi su još glupi, treba im vremena da se osvjeste i prestanu biti inertni..

 

ovo je zapravo jedan od prvih koraka u kojem, oni koji nisu sumnjali u sve to što se događa, počinju sumnjati u sve, pa i u medije.

ni nama u hrv neće bit ništa bolje, guzit će nas sve dok se damo, tako je kod nas tako je i dalje, jbg...kad se svi skupa probudimo i kažemo

dosta, e onda će bit revolucija. do tad će nas ovakvi pozitivni likovi cimat da se probudimo iz našeg 'intertnog' stanja

U većini stvari se apsolutno slažem s tobom. Ali, WL, koliko god to sad izgledalo realno, neće promijeniti previše toga. Zašto? Po mom dubokom uvjerenju, nema te kritične mase koja će zakotrljati lavinu i sve licemjere ovog svijeta pošalju u rupčagu iz koje se neće iskobeljati nikad... E, sad, vjerojatno ćeš pitati zašto sam ja onda inertan ili glup, što je sasvim logičan upit. Zato jer osobno, ponavljam ti, ne vjerujem da postoji dovoljna većina koja razmišlja svojim glavama i percipira stvarnost, istinu, na pravi način.  Možda sam doista glup i nepovjerljiv, ali čini mi se da je tako. Sad, na stranu ova globalna natezanja, mene zanima u prvom redu domicilno stanje ili sranje. Zar ti zaista misliš da će nas prestati guziti? Neće. Jer, ovdje ima toliko retardiranih spodoba kojima je mahanje zastavom, crvenima i crnima, partizanima i ustašama, lijevima i desnima..., daleko važnije od nekakvih produktivnih stavova ili mogućnosti da kažu "e, sad je dosta, idemo na ulice" (ovo je samo primjer) i "probat ćemo nešto promijeniti". Stoga ova tvoja konstatacija "kad se svi skupa probudimo", premda je sasvim realna i stoji, nikad, ali baš nikad neće zaživjeti kod nas. U to sam uvjeren. Jer, ponavljam ti, dokle god se raspravlja o tome tko je veći 'Rvat, a to je ovdje najdraža disciplina (ne političara, nego naroda, što je najtragičnije), šanse za kolektivno buđenje su - nikakve.

 

Eto međusobnog slaganja :) Iskreno, ovo što sam govorio je utopija jer kad gledam ljude vidim isto što i ti, zapališ crvenu zastavu i vikneš 'Imamo

Hrvatsku' i narod doslovno svršava. Žalosno, al istinito. I imaš pravo u tome da ne postoji kritična masa, barem neće još par desetljeća, jer ako uzmeš hrvatsku,

5-10% je svega intelektualnih ljudi koji razmišljaju svojom glavom. Al dobro, ne mogu reć da ne razumijem i političare zašt nas iskorištavaju, da sam na njihovom mjestu, vjerojatno bih isto radio.

No, nakon nekog vremena, prvenstveno radi probitka interneta te osvješćivanja ljudi, doći će i to vrijeme kada ćemo se svi probuditi..no kao što rekoh, za to će

nažalost trebati duže vremena, vremena kojeg toliko nemamo.

 

Što je još žalosnije, imam priliku vidjeti da i svi mladi rade kao i ovi u vladi, tako da od ovoga naroda barem, još ništa :P

U udrugama već počinju sa 'ne trebaju svi sve znati', određene info ostaju u uskim grupama ljudi kojima to paše itd itd..

I nisi glup, jer po tome sam i ja:P a to jednostavno ne prihvaćam hehe.

no zaozbiljno, nismo glupi, već gledajući po sebi, jednsotavno nemamo volju najebat radi drugih idiota.

 

Sve u svemu, evo, ti si mi primjer da ima nade u ovom narodu...možda jesi jedan al si i vrijedan :D

Sa vremenom će nas bit sve više i više, a ja ću pratiti sve to iz inozemstva :)

 

*thumbs up*

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Optuzbe sa silovanje su 99.9% fake, Assange se ponudio da dođe u Svedsku na razgovor , ali su rekli ne i i izdali tjeralicu za njim.

Go*na.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Assange mi se čini kao blago retardiran čovjek. Malo mi čak baca na kretena.

 

How about a nice game of chess?
Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Druže mata, glavno da se mi razumijemo {#} Jedino si u prednosti što ćeš sve to gledati "s pristojne udaljenosti", ja ne mogu, prestar sam i pustio sam korijenje...

16 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Sami smo si krivi što im dozvoljavamo da nas gaze, umjesto da smo organizirali stranku mladih hrvatske cca do 35-40

i da se pokrenemo mi podilazimo drugima, il si plavi ili si crveni :D ili crni :P

Primjer su vam umirovljenici, organizirali se dobro i ušli su u sabor dok mi valjamo da ništa ne valja umjesto da krenemo

sami od sebe. A najveći medij ala facebook je dostupan haha za regrutaciju.

 

Ne znam što im znači da ruše WikiLeaks, ionako je cd sa podacima vani i ne postoji više načina da se to spriječi,

mogu samo zahvaliti zdravom bogu da su ovi odlučili cenzurirati dokumente a ne ih pustiti vani u izvornom obliku pa

da nastane kaos.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

frajer to treba digitalno potpisat (da bagra ne modificira) i bacit na torrent kao 1 rar. šteta što je takav attention whore.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

SkipperRi, na dobrom si tragu, ali mislim da ti nedostaje optimizma. Grudva je počela da se kotrlja niz brdo, pa samo gledaj kako raste i raste. Kritične mase nema, što ne znači da neće biti.

 

I iluzija se neće skidati u Hrvatskoj odvojeno, nego simultano kako ide u svijetu, jer je iluzija i tiranija globalna i ima zajednički centar iz kojeg crpi moć (nazovi ga i ljudska glupost, ako ti odgovara, a to je samo jedan aspekt od mnogih).

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
Mad-Max-X kaže...

SkipperRi, na dobrom si tragu, ali mislim da ti nedostaje optimizma. Grudva je počela da se kotrlja niz brdo, pa samo gledaj kako raste i raste. Kritične mase nema, što ne znači da neće biti.

 

I iluzija se neće skidati u Hrvatskoj odvojeno, nego simultano kako ide u svijetu, jer je iluzija i tiranija globalna i ima zajednički centar iz kojeg crpi moć (nazovi ga i ljudska glupost, ako ti odgovara, a to je samo jedan aspekt od mnogih).

Dobro misliš. Nedostaje mi optimizma. Kronično. Što je samo logična posljedica svega što me "pere" zadnjih dva desetljeća, ali to je za neku drugu raspravu, ipak ja spadam u "sjebanu generaciju"... Zapravo, bolje bi bilo reći da mi nedostaje optimizma kada je u pitanju tema koje smo se uhvatili. Ne, iskreno, ne vjerujem u boljitak temeljen i produciran od strane cjelokupne hr-populacije ili njezinog dijela...  Iluzija i tiranija jesu globalne, to se slažem, ali opet je pitanje kakva je refleksija istih na određeni "mikro dio" globalne priče. A ja sam nekako uvjerenja da su na ovim prostorima, s 'proštenjem, ljudi malo više retardirani od ostalih i da se ne znaju, ne mogu, neće, fokusirati na bitno. Nego se samo bave glupostima. Irelevantnim za njihove (naše) živote...

16 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Ako frajer to nastavi izbacivati ovom brzinom prije će ga naguziti i razguziti nego bude išta od toga. Majko mila, već kolko, 10-ak dana to curi, a tek 667 cable dokumenata. Koji k? Dobro je funat reko, digitalno potpisati i šibaj na torrente. Nema kruha od ovoga...

Q: "a kako se to linux ponasa kad crkne hdd?" A: "zastekava svakih 60 sec,ali prezivi se"
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

ja mislim da bi wikileaks mogli da prebace u Srbiju.. ovde bre sve moze....nasim provajderima ti je uglavnom samo da platis, pa ti stavi sta oces{#}

bojan
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
1domagoj1 kaže...

Ako frajer to nastavi izbacivati ovom brzinom prije će ga naguziti i razguziti nego bude išta od toga. Majko mila, već kolko, 10-ak dana to curi, a tek 667 cable dokumenata. Koji k? Dobro je funat reko, digitalno potpisati i šibaj na torrente. Nema kruha od ovoga...

Mislim da je riječ više o pompi koje žele napraviti sporim izbacivanjem nego "cenzuriranjem" dokumenata jel onda Putin nebi bio Batman, a Medvedev Robin :D.

Ovako da izbace sve odjednom, tjedan dana prošlo, stara vijest. Ovako su oni vijest koliko oni to žele da budu i ime WikiLeaks je dio povijesti odjednom zar ne.

16 godina
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Zanimljivo da je everydns popustio, a hvalili se kako su mocni i da ce bit jos bolji kad ih je kupio dyndns... dakle, malo ddos-a i odmah panika ili im ameri zaprijetili da ih moraju maknuti...

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WikiLeaksu uskraćene DNS usluge

Malo previše forsiraju sa onim donacijama. Na svakoj njihovoj stranici odma iskače : Donate to make us strong. To bi trebalo bit nešto u tajnosti, samo pobacat na torrente pa neka se širi, a ne se ovako bahatit.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
mata kaže...
Al dobro, ne mogu reć da ne razumijem i političare zašt nas iskorištavaju, da sam na njihovom mjestu, vjerojatno bih isto radio.

Ova rečenica, koju čujem svaki dan i od koje mi se povraća, je najbolji pokazatelj zašto smo tu gdje jesmo.

 

Ti misliš da si dio rješenja a zapravo si dio problema.

16 godina
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
SkipperRi kaže...
Mad-Max-X kaže...

SkipperRi, na dobrom si tragu, ali mislim da ti nedostaje optimizma. Grudva je počela da se kotrlja niz brdo, pa samo gledaj kako raste i raste. Kritične mase nema, što ne znači da neće biti.

 

I iluzija se neće skidati u Hrvatskoj odvojeno, nego simultano kako ide u svijetu, jer je iluzija i tiranija globalna i ima zajednički centar iz kojeg crpi moć (nazovi ga i ljudska glupost, ako ti odgovara, a to je samo jedan aspekt od mnogih).

Dobro misliš. Nedostaje mi optimizma. Kronično. Što je samo logična posljedica svega što me "pere" zadnjih dva desetljeća, ali to je za neku drugu raspravu, ipak ja spadam u "sjebanu generaciju"... Zapravo, bolje bi bilo reći da mi nedostaje optimizma kada je u pitanju tema koje smo se uhvatili. Ne, iskreno, ne vjerujem u boljitak temeljen i produciran od strane cjelokupne hr-populacije ili njezinog dijela...  Iluzija i tiranija jesu globalne, to se slažem, ali opet je pitanje kakva je refleksija istih na određeni "mikro dio" globalne priče. A ja sam nekako uvjerenja da su na ovim prostorima, s 'proštenjem, ljudi malo više retardirani od ostalih i da se ne znaju, ne mogu, neće, fokusirati na bitno. Nego se samo bave glupostima. Irelevantnim za njihove (naše) živote...

 

"A ja sam nekako uvjerenja da su na ovim prostorima, s 'proštenjem, ljudi malo više retardirani od ostalih i da se ne znaju, ne mogu, neće, fokusirati na bitno. Nego se samo bave glupostima. Irelevantnim za njihove (naše) živote..."

 

Slažem se tu sa Skipperom. Je grudva krenula kao što ti kažeš madmax, ali gdje će se i napraviti razlika jest vani negdje, dok ovaj narod ni prstom neće maknuti, jer zaudara od svoje lijenosti za promjenom.

 

 

16 godina
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
Visak kaže...
mata kaže...
Al dobro, ne mogu reć da ne razumijem i političare zašt nas iskorištavaju, da sam na njihovom mjestu, vjerojatno bih isto radio.

Ova rečenica, koju čujem svaki dan i od koje mi se povraća, je najbolji pokazatelj zašto smo tu gdje jesmo.

 

Ti misliš da si dio rješenja a zapravo si dio problema.

 

Hehe, netočno...rješenje je još daleko, a dio problema smo svi, dok smo opet i dio rješenja...

Dok god ljudi ne postanu inteligentni, nema tu kruva, uvijek će postojat netko tko će to iskorištavat, ergo zato i moja izjava, pošto mislim

da se treuntno stanje treba iskoristit nauštrb glupavog naroda.

 

primjera radi,

 

ona vijest o referendumu, da je postignut dogovor oko ZORa, te da će iduće godine biti ref. o uvjetima referenduma i zaseban o ulasku u EU.

Ja čitam komentare i ne vjerujem, ljudi blate sindikate, jebu im majku izdajničku, oni su za ništa oni su ovo ono, vragovi iz pakla brate mili,

dok ijedan imalo inteligentan čovjek će shvatiti o čemu se tu radi i da su na kraju sindikati izborili nešto za nas.

U komentarima se ljudi kao "sprdali" neka oni slobodno naprave novi ref. o ref. o ref. referenduma i nek si jebu mater s time, neće nitko izlaziti više na referendum i podržat tu gamad od sindikata. I umjesto da je među 100 normalnih 1 glup komentar kako je i običaj, tu je bilo obrnuto.

Kad sam to vidio, sve mi bilo jasno, no hajde došlo mi kao da ja njima ukažem na problem pa ja iskomentiram, objasnim im sve da je dog.postignut za ZOR, a bit će jedan za EU i jedan o uvjetima za ref da bi se ubuduće lakše provodio. Malo je njih komentiralo, drugi posprdali da se ne razumijem hehe.

 

drugi primjer

 

struja, plin, ma bilo šta..kažu neće biti poskupljenja više, ako pređe ovu ili onu granicu reagirat će...narod popuši to. Ovi dignu, ljudi počnu izlazit

na kave, mlate praznu slamu, komentiraju stanje. Vladajući znaju da će tako biti, nitko neće stradati i naravno bez straha to i dižu.

nadalje čak i ako se narod pobuni il nečeg bude, vlada opet zna da je narod glup. Oni se međusobno dogovore recimo s HEPom, pa čuj zarada od 12%

bi nam dobro došla, ajmo mi malo to dić da ide nama u đepove, slože se svi i izađu u javnost. Kažu dižemo plin za 17% jer se trebaju pokriti neke fore,

narod gukne NE NE NE!, ulijeće vlada NE, NAROD JE SVOJE REKAO, to je previše za 17%, možete jedino za 12% kolika je granica. Na kraju kad se kamere

ugase, tapšaju se po ramenima, hvataju za bradu i smiju se...kome? narodu bez imalo mozga, koji nikad nije stvoren da vlada sam sobom, nego da bude vladan drugima (povijest to pokazuje da jedino u čem smo dobri jest slušanje zapovijedi i svakojakih sranja)

 

al evo još jedan primjer i tu stajem

 

ovo zadnje s plinom, izvozimo plin, bih ga od nas uvozi i tamo je opet jeftniji nego kod nas, u EU potiču plin naspram nafte, dok im plaćamo razno

razne trošarine...oni čekaju da dosta građana prijeđe na plin, a kad vide računicu da će zaraditi diži plin jer se nitko neće buniti...ali ne! narod se pobuni,

hahaha, koja pobuna moš si mislit... pobuni se tako da ĆE IZVADITI PLIN IZ AUTOMOBILA, znači neće se buniti radi dizanja i boriti se zbog neosnovanog

poskupljenja, već pogne glavu i ide vaditi plin koji je platio 12milja ugradnju il štoliveć (ne razmem se baš puno u cijene ugradnje plina pa neću pametovati, ovo sam odokativno rekao) hahaha pa ne znam gdje to ima...

 

zato, slažem se u potpunosti sa Skipperom koji je starija generacije, a meni iako su 23godine ne vidim skoro riješenje s ovakvom inteligencijom i

mentalitetom naroda...nažalost...

16 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
mata kaže...
Visak kaže...
mata kaže...
Al dobro, ne mogu reć da ne razumijem i političare zašt nas iskorištavaju, da sam na njihovom mjestu, vjerojatno bih isto radio.

Ova rečenica, koju čujem svaki dan i od koje mi se povraća, je najbolji pokazatelj zašto smo tu gdje jesmo.

 

Ti misliš da si dio rješenja a zapravo si dio problema.

 

Hehe, netočno...rješenje je još daleko, a dio problema smo svi, dok smo opet i dio rješenja...

Dok god ljudi ne postanu inteligentni, nema tu kruva, uvijek će postojat netko tko će to iskorištavat, ergo zato i moja izjava, pošto mislim

da se treuntno stanje treba iskoristit nauštrb glupavog naroda.

 

Pa taj stav da treba iskoristiti situaciju i je ono što nas upropaštava (dakle stav, ne ti osobno).  Po čemu se ti uopće razlikuješ od ovih na vlasti koji su isto tako zaključili da je narod glup i da ga zato treba odrati? Samo po tome što su oni u prilici to i napraviti.

 

'Glupost' našeg naroda je u tome što to smatra normalnim. Ljudi se ne bune jer većina misli da je normalno da onaj tko je u prilici napuni džepove. Dakle tek kad bi ljudi raščisitli sami sa sobom da to nije u redu i da oni ni u kojem slučaju to ne bi sami radili, smogli bi snage da prosvjeduju protiv lopova koji su trenutno na vlasti.

13 godina
neaktivan
offline
RE: WikiLeaksu uskraćene DNS usluge
Visak kaže...

Ljudi se ne bune jer većina misli da je normalno da onaj tko je u prilici napuni džepove. Dakle tek kad bi ljudi raščisitli sami sa sobom da to nije u redu i da oni ni u kojem slučaju to ne bi sami radili, smogli bi snage da prosvjeduju protiv lopova koji su trenutno na vlasti.

Mislim da se varaš. Ljudi se ne bune jer nisu u stanju prepoznati ono što je važno. Ukratko, "ljudi", odnosno, velika većina se bavi onime što je apsolutno nebitno. A onda političari mudro "bacaju kost", pa se "ljudi" međusobno "grizu" oko toga tko je, primjerice, manji ili veći 'Rvat, crven ili crn, ustaša ili partizan i tome slično... "Ljude" ne zanima prosperitet u istinskom smislu, nego glodanje ostataka... Dat ću ti osobni primjer. Igrom slučaja sam dragovoljac domovinskog rata. Ali, to je bilo prije - dva desetljeća! Halo, 20 godina! Nekad sam se "zabavljao" s pričama kako me nitko ne razumije, bla, bla..., ali sam onda shvatio da mi nitko ne može pomoći ako sam ne krenem. Danas mi je važno jedino da moja obitelj bude sretna, zadovoljna, da možemo normalno raditi i pristojno, koliko je to moguće, živjeti. Zašto ti ovo govorim. Zato jer u tom "segmentu" - ratnih veterana - ima "petsto udruga", ne znaš više tko pije, tko plaća i zašto se oni, zapravo, zalažu... E, sad, takvim likovima je nered pogodan, jer dok je nered, "ljudi" neće pitati što se tu, zapravo, događa i kamo odlaze novci, što tu tko radi i tome slično. Lakše je i svrsishodnije laprdati o onome što sam ti napisao u prvih par rečenica, a oni kojima je mozak nakupina koja im ispunjava lubanju u tome "uživaju", jer važno je biti veliki Hrvat, boriti se za Hrvatsku, voljeti domovinu i slične gluposti... Na tome opstaje vlast, uz ono "birajte nas samo da ne birate njih", a ne na benevolentnosti glede "trpanja u džepove". I zato sam, nažalost, uvjeren da ovdje neće biti nikakve "lavine", bez obzira na veličinu "grude"... Makar bih volio da se varam više od ičega.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice