Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

poruka: 14
|
čitano: 2.878
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p".
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

zbog ovoga cu preći na windows

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

MIUI v5 još na Androidu 4.2.2 je imao taj feauture...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 15:40 (Cromaki).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

To je nekad imo gotovo svaki dummy mob.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

Zadnji put kad sam to imao na svom telefonu, a da je bilo pravo snimanje (zvuk se kupio direktno - digitalno, a ne mikrofonom iz slušalice) je bilo na dobroj , staroj nokiji e71. E koja je to makina bila. Na svim androidima koje sam poslije imao (i još uvijek imam) je to uz pomoć dodatnih programa i, što se tiče kvaliteta zvuka i same izvedbe je traljavo.

morrisoN
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

jos kad bi ugradili mogucnost exportiranja kontakata na SD karticu ili barem popravili kontakte u online outlooku da rade export.... tada bi se lakse napustalo ovaj 'polu proizvod' od OSa :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 16:06 (LudaRajcica).
 
0 12 hvala 0
16 godina
online
Re: Windows 10 Mobile nativno će podržavati sniman
LudaRajcica kaže...

jos kad bi ugradili mogucnost exportiranja kontakata na SD karticu ili barem popravili kontakte u online outlooku da rade export.... tada bi se lakse napustalo ovaj 'polu proizvod' od OSa :D

Ne kontam sta fali opciji online opciji "Export for Outlook.com and other services", ili "Export for Outlook 2010 and Outlook 2013"? Kod prve opcije, dobijes csv fajl s kojim mozes bilo sta uraditi - izmedju ostalog uvesti u Gmail. Nakon toga se fino logiras na svoj Android.

Mozda kad jednom skontas kako to izvesti, WP community bude siromasnija za jednog "polu-korisnika". :D

14 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

nema tu nista

http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 16:53 (bur3k).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 Mobile nativno će podržavati sniman
LudaRajcica kaže...

jos kad bi ugradili mogucnost exportiranja kontakata na SD karticu ili barem popravili kontakte u online outlooku da rade export.... tada bi se lakse napustalo ovaj 'polu proizvod' od OSa :D

 Prijaviš se sa outlook računom i sve kontakte povežeš s njim koji će se nakon toga nalaziti "u oblaku" i nećeš ih nikada izgubiti.

A sa outlook.com ih možeš exportati u sve popularne formate za kontakte i prebaciti na koju god platformu želiš, pa i na android.

Swedish latin super funk.
9 godina
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

Androrec za android radi bez problema na gotovo svim uredjajima...

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

Meni je nejasno otkada su ovakvi minorni fičeri postali bitni (da bi bili smatrani vijesti)? Prije nekog vremena objavljeno da se u windowse uvodi podrška za FLAC. I shit you not! Pa jebote to su banalne stvari čovječe...

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

Jeli se može znati da duga strana snima?

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Mobile nativno će podržavati sniman
Bez1 kaže...

Androrec? za android radi bez problema na gotovo svim uredjajima...

 Baš ću probati, ja koristim Call Recorder, do sada nisam naišao na bolji program. Snima bez greške na mom Samsungu Galaxy S3 mini.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
16 godina
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

Na adroidu ima aplikacija automatic call recorder, na Sonyu Z3 savršeno snima (odlično dođe kad ideš razgovarat s telekom operatorima, pa im i ti kažeš da se poziv može snimat), dok npr. na LG G3 se čuješ samo dobro ti, dok sugovornika hvata preko mikrofona. Ovisi do proizvođača jesu dozvolili digitalno snimanje.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile nativno će podržavati snimanje p

Nisam siguran, ali mislim da je protuzakonito snimati bilo kakav razgovor (telefonski ili inače) ako se ne obavijesti sugovornika. Zato kad zovete npr t-com podršku dobijete ono "ovaj razgovor može biti sniman..." - najvjerojatnije ih zakon obavezuje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 22:51 (higgs).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice