Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

poruka: 132
|
čitano: 18.740
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan".
16 godina
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Zna to tako...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Doslovno ti ga znači MS metne i nema ne, možeš samo plakati.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2016 12:51 (EZY-E).
Moj PC  
18 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Lik u videu navodi da je sve iskljucio,a Windowsi su ipak radili update,bez njegove volje.

Meni na laptopu je lokacija iskljucena,a opet povremeno upali sam lokaciju(ne,nemam program koji to zahtjeva)

 

Meni 10-tka je previše svojeglava i dosta radi protiv moje volje.

To mi se nikako ne sviđa.

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
23 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Hmm ako je sve isključio i maknuo KB3035583 ona ne bi trebao imati ovakvih problema. Ja mislim da je samo isključio update no windows je svjedno svojelavo uključio nazad i krenio stavljati update.

 

Sve u svemu gg Microsoft. No što se može kada i dalje Windows pokreće najviše igara.

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Ovo je samo jedan od razloga zašto ne volim Windows 10...

15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Za ovo nitko drugi nije kriv osim samih korisnika. Svi se žale na windowse a opet ih kupuju i podržavaju. Ovo je kapitalizam i jedini način da korisnici izraze svoje nezadovoljstvo je da prestanu kupovati određeni proizvod.

 
17 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
Dao sam ovom OS-u priliku dva puta. I to jer mi je izgledao uvjerljivo, te lijepo. Progurao sam neke idiotarije koje su se događale. U prošli petak ujutro mi je na radnoj konfiguraciji jednostavno prestala raditi mrežna komponenta OS-u. U petak ujutro! Posla preko glave.

Nisam od jučer, svašta sam pokušao. Čak sam natjerao mrežnu da radi, ali onda su počeli blue screenovi sa različitim greškama. U konačnici sam bio prisiljen sve reinstalirati na sedmici. Kakva greška. Prijeći na desetku i još na produkcijskom stroju. Nikad više.

Microsoft je na putu da postane sinonim za sprdnju. Neki skriveni plan koji imaju s forsiranjem te desetke će im se vrlo vjerojatno odbiti o glavu. Sa zadovoljstvom ću to promatrati.
......sine spe
 
19 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Neuki korisnik koji ne zna upravljati OS-om.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2016 13:28 (BudalastoStvorenje).
 
8 26 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
zeroname kaže...

Za ovo nitko drugi nije kriv osim samih korisnika. Svi se žale na windowse a opet ih kupuju i podržavaju. Ovo je kapitalizam i jedini način da korisnici izraze svoje nezadovoljstvo je da prestanu kupovati određeni proizvod.

 ili da prestanu uzimati sve ono sto im se ponudi besplatno  pa nece biti  razloga pizditi ! vecina korisnika win 10 je dobila besplatno taj OS , za sada, vidjecemo sto ce biti nakon sto istekne free upgrade ?

 

Sto se tice navedenog primjera i update-a , kriv je korisnik koji nije podesio update , meni se nikad racunalo nije samo restartovalo radi updatea jer sam podesio da to ne radi,  instalira updateove nakon paljenja racunala ili ako radi ceka da manuelno restartujem PC 

 

waaagh
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
warhammer kaže...
 

Sto se tice navedenog primjera i update-a , kriv je korisnik koji nije podesio update , meni se nikad racunalo nije samo restartovalo radi updatea jer sam podesio da to ne radi,  instalira updateove nakon paljenja racunala ili ako radi ceka da manuelno restartujem PC 

 

 Točno.

14 godina
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
BudalastoStvorenje kaže...

Neuki korisnik koji ne zna upravljati OS-om.

 

 

 

 

 Isto tako korisnik ne zna upravljati OS-om ako podesi neku opciju na OFF i onda to MS vrati na ON?

Ne samo da ti ga MS metne od iza nego i kad kažeš ne nečemu on ti lupi šamar i kaže da.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2016 13:39 (EZY-E).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
... kod mene je još zanimljivije. W10, ne samo da neće samostalno restartati računalo, nego li neće niti započeti download update-a bez moje suglasnosti. Sve to još i uz upozorenje na moguće troškove zbog internet prometa potrebnog za skidanje upadate-a.

Stvarno ne znam što bi još trebalo ....
16 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Ne znam što imate protiv do sada najboljih Windowsa. Ovo se naravno ne dešava kod strojeva kritičnih za misiju na Enterprise verziji. 

 

Izbor imate. Ako vam se ne sviđa eno vam Ubuntu. Daj se skompajlirajte 

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
 
14 2 hvala 0
16 godina
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Konzole za gaming, OS X za rad. Riješen problem..

He who is brave is free.
 
4 24 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

7-ica majka svih OS-ova eventualno sam razmišljao prijeći na 8-icu, ali to će pričekati još neko vrijeme :D

Why so serious?
 
14 2 hvala 4
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
Kod mene skine update ali mi dođe obavijest da je potrebno resetirati računalo zbog nadogradnje. Automatsko resetiranje mi je u tri ujutro. Ako je taj lik igrao 9 sati u komadu, mislim da onda ima neki ozbiljniji problem od izgubljene sesije.
 
9 6 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
EZY-E kaže...
BudalastoStvorenje kaže...

Neuki korisnik koji ne zna upravljati OS-om.

 

 

 

 

 Isto tako korisnik ne zna upravljati OS-om ako podesi neku opciju na OFF i onda to MS vrati na ON?

Ne samo da ti ga MS metne od iza nego i kad kažeš ne nečemu on ti lupi šamar i kaže da.

 Ne vrati baš sve opcije na ON. Za "Real time protection" ti lijepo napiše da će vratiti na ON ako primijeti da neko vrijeme ("for a while") držiš opciju na OFF. Zašto? Zato jer premalo ljudi vodi računa o sigurnosti PC-a, pa je MS umjesto njih odlučio forsirati zaštitu. Je li to u redu? Odluči sam.

 

Ovog korisnika nitko ga nije tjerao da instalira Win 10. Ja sam čekao 9 i pol mjeseci od službenog izlaska Win 10 u srpnju prošle godine dok nisam instalirao taj OS na svoj produkcijski kompjuter. Isto tako sam dugo prije toga bio insider i isprobavao sam Win 10. Meni je windows update na notify i OS mi samo pokaže obavijest da me čeka neki update, kojega potom ručno downloadan i instaliram (kroz Win 10). AFAIK, Win 10 Home nemaju tu mogućnost i njima se update instalira automatski.

 

Naslov ove vijesti je tipični clickbait.

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Igranje na 720p, ne hvala.

 

OS X za rad? Sta to OS X ima da Windows nema? OVako ti je lakse odgovoriti nego da pitamo obratno.

 

 

A vezano za temu, ko im je kriv ima opcija da se iskljuci i kraj. Sami su krivi.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
EZY-E kaže...

Doslovno ti ga znači MS metne i nema ne, možeš samo plakati.

 Gdje su druga četvorica? Kako ste organizirali dežurstvo za vikend?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
EZY-E kaže...

Doslovno ti ga znači MS metne i nema ne, možeš samo plakati.

Ko te sili na Windows 10 špijunčinu, dakle priznaj ja sam lukava zaostala seljačina pa guram "prastari Windows 7"

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
15 godina
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
threadNo245 kaže...
Dao sam ovom OS-u priliku dva puta. I to jer mi je izgledao uvjerljivo, te lijepo. Progurao sam neke idiotarije koje su se događale. U prošli petak ujutro mi je na radnoj konfiguraciji jednostavno prestala raditi mrežna komponenta OS-u. U petak ujutro! Posla preko glave.

Nisam od jučer, svašta sam pokušao. Čak sam natjerao mrežnu da radi, ali onda su počeli blue screenovi sa različitim greškama. U konačnici sam bio prisiljen sve reinstalirati na sedmici. Kakva greška. Prijeći na desetku i još na produkcijskom stroju. Nikad više.

Microsoft je na putu da postane sinonim za sprdnju. Neki skriveni plan koji imaju s forsiranjem te desetke će im se vrlo vjerojatno odbiti o glavu. Sa zadovoljstvom ću to promatrati.

 To ti je raspao Winsocks, ja sam doslovno sve probao i nema sanse da se to rijesi. Jedini nacin je bio downgrade na prosli major build i naravno reinstalacija programa koji su u meduvremenu instalirani. Downgrade na sedmicu nije bila opcija jer se to dogodilo na Dell XPS 13" i najsmijesnije je bilo da je ping radio, ali ostatak nula bodova.

9 godina
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

odrzavam dosta racunala u raznim firmama i najveci problem je win10 u zadnje vrijeme, jer non stop neki kurac azurira, pa ne uspije, pa office prestane raditi radi toga i sl. nebuloze, a nacesci problem je sa printerima i skenerima, instaliras i sve super radi jedno 2-3 dana, dok windowsi ne odluce da im se taj driver ne svida i krenu instalirati neki drugi (bez pitanja ili znanja korisnika), nakon cega naravno printer vise ne radi dok se ponovo ne vrati stari driver..

sad sam im svima prisilno iskljucio update i rade super, a ms neka mi popusi kitu

Moj PC  
17 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Ja sam primjetio da je meni više puta nadogradnje automatski vršio noču kada ne koristim komp. Jer ga ja uopče ne gasim.

 

Ali ono sto me je najviše zasmetalo kada komp naravno noču napravi restart i ujutro me doćeka lockscreen kao inače i kada ja utipkam pass on počne raditi završnu nadogradnju koja je obično nakon restarta. To me najviše smeta jer kada želim koristiti komp da nešto napravim a ne mogu jer se nadograđuje. 

Baš ujutro zna biti da moram negdje ići a htio sam to nabrzinu uraditi na kompu, razumijete.

Jednom  po danu je isto to bilo, tada mi je bilo rećeno da nesto pogledam brzo na usb stick i opet ne mogu, jer se nadograđuje. A meni je bilo hitno. 

 

 

 

 

15 godina
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

za one koji i dalje sjede na očima/ušima, radujući se svojem svijetu idiomskracije, malo ponavljanja gradiva: 

 

pouka: windows 10? ajte, prosimvas. kajgod. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
26 3 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
Cesc kaže...

7-ica majka svih OS-ova eventualno sam razmišljao prijeći na 8-icu, ali to će pričekati još neko vrijeme :D

 Osmica je najbolji OS, ako možeš prijeći preko toga da nema klasičan Start.

 

U svemu ostalome je razina iznad Windows 7.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
digitall kaže...

odrzavam dosta racunala u raznim firmama i najveci problem je win10 u zadnje vrijeme, jer non stop neki kurac azurira, pa ne uspije, pa office prestane raditi radi toga i sl. nebuloze, a nacesci problem je sa printerima i skenerima, instaliras i sve super radi jedno 2-3 dana, dok windowsi ne odluce da im se taj driver ne svida i krenu instalirati neki drugi (bez pitanja ili znanja korisnika), nakon cega naravno printer vise ne radi dok se ponovo ne vrati stari driver..

sad sam im svima prisilno iskljucio update i rade super, a ms neka mi popusi kitu

Enterprise verzija?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
windir_zg kaže...
Cesc kaže...

7-ica majka svih OS-ova eventualno sam razmišljao prijeći na 8-icu, ali to će pričekati još neko vrijeme :D

 Osmica je najbolji OS, ako možeš prijeći preko toga da nema klasičan Start.

 

U svemu ostalome je razina iznad Windows 7.

 Do prije par dana koristio sam 8.1 kao glavni OS. Nikakvih problema nisam imao. Start vratiš dodatnim besplatnim programom (koji nije MS-ov).

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
Milka30 kaže...

Lik u videu navodi da je sve iskljucio,a Windowsi su ipak radili update,bez njegove volje.

Meni na laptopu je lokacija iskljucena,a opet povremeno upali sam lokaciju(ne,nemam program koji to zahtjeva)

 

Meni 10-tka je previše svojeglava i dosta radi protiv moje volje.

To mi se nikako ne sviđa.

10-ka ti nema weather?

10 godina
offline
Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan

Win 10 daleko više narušava privatnost od svih prethodnih verzija.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
5 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - svaki tjedan eksces jedan
Čitam i smijem se.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice