Windows 8 CP dostupan za skidanje zaključana tema

poruka: 854
|
čitano: 107.084
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 CP dostupan za skidanje".
14 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
donator_bubrega kaže...

@007 na PP imaš moj Skype ;)

 

Uglavnom željeni OS na jednu particiju, osmicu na drugu!

ja sam sada radio ali kod pocetka instalacije me trazi nekakve drivere

Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Svrzic kaže...
donator_bubrega kaže...

@007 na PP imaš moj Skype ;)

 

Uglavnom željeni OS na jednu particiju, osmicu na drugu!

ja sam sada radio ali kod pocetka instalacije me trazi nekakve drivere

Kad budeš an Skypeu nastavit će mo, što točno piše?

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
14 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Nisam siguran, rekao mi je da ubacim cd, dvd ili usb sa driverima
Mozda je problem u tome sta sam ja uzeo prostor sa 2. Hard diska, na kojem mi nije windows7?
Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Moram iznjet jedno zanimljivo zapazanje, naime vecina vec zna ali mi na metro aplikacijama izbaci da nemam interneta uvjek kad ih pokrenem, sinoc sam nesto razmisljao i nakacim se na wi-fi s moba na lapotop (cisto da vidim) i zanimljivo metro aplikacije rade... Znaci u sustini komp u metro fazonu ne prepoznaje moj net kad koristim usb net... Rjesenja opet naravno nemam, al eto mozda neko skonta o cemu je rijec.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
igortehno kaže...

Moram iznjet jedno zanimljivo zapazanje, naime vecina vec zna ali mi na metro aplikacijama izbaci da nemam interneta uvjek kad ih pokrenem, sinoc sam nesto razmisljao i nakacim se na wi-fi s moba na lapotop (cisto da vidim) i zanimljivo metro aplikacije rade... Znaci u sustini komp u metro fazonu ne prepoznaje moj net kad koristim usb net... Rjesenja opet naravno nemam, al eto mozda neko skonta o cemu je rijec.

 

Možda Windows nije uspio instalirati drivere za taj tvoj USB modem....Si gledao u Device Manageru?

13 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Kolko čitam o windowsima 8, kolko pratim ove teme po forumu, kolko kad ponekad koristim ipak mislim da se necu tako lako prebaciti s 7-mice :)

Pogotovo od kada sam danas procitao jedan clanak u bugu za travanj, te me se jedna recenica posebno dojmilo a glasi "Ako Steveu Sinofskyu koji radi na razvoju 8-mice a od njega se očekaju da izgladi probleme koji su sada vidljivi na 8-mici, ako to ne "sredi" do izlaska finalne verzije, a vremena je jako malo, Windowsi 8 mogli bi biti daleko veći fijasko od Viste"

Ova recenica me natjerala da promjenim misljenje o prelasku na 8-micu.

Stoga cu nastaviti pratiti razvoj ovog OS-a te naknadno odluciti o prelasku na nj.

A to tada sam na /-mici {#}

 
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

Vjeruj mi ja sam se navikao za dva dana. Inače primarni mi je W7.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Gale92 kaže...

Kolko čitam o windowsima 8, kolko pratim ove teme po forumu, kolko kad ponekad koristim ipak mislim da se necu tako lako prebaciti s 7-mice :)

Pogotovo od kada sam danas procitao jedan clanak u bugu za travanj, te me se jedna recenica posebno dojmilo a glasi "Ako Steveu Sinofskyu koji radi na razvoju 8-mice a od njega se očekaju da izgladi probleme koji su sada vidljivi na 8-mici, ako to ne "sredi" do izlaska finalne verzije, a vremena je jako malo, Windowsi 8 mogli bi biti daleko veći fijasko od Viste"

Ova recenica me natjerala da promjenim misljenje o prelasku na 8-micu.

Stoga cu nastaviti pratiti razvoj ovog OS-a te naknadno odluciti o prelasku na nj.

A to tada sam na /-mici {#}

I ja isto se naviko,a sedmica mio je primarni.
Tako da na 8 idem slabo.

Neznam se potpisat..xDD
13 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

I ja imam 7-micu kao primarni. Na 8-micu skoknem kadkad.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Jučer insalirao Win 8 CP zadovoljan sam skroz Metro je zakon(barem meni),radi čak brže od 7.Nema laggova niti freezanja.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Da li netko zna kako ugasiti Metro UI, tj. da kad se upali komp da se odmah prikaže desktop :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Na CP ne možeš.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
WrongType kaže...

Na CP ne možeš.

 Šteta :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
B3Arf00t kaže...

Da li netko zna kako ugasiti Metro UI, tj. da kad se upali komp da se odmah prikaže desktop :)

http://www.verboon.info/index.php/2011/09/windows-8-how-to-disable-the-metro-logon-screen/

 

evo pa se uči....

12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Koja je smisao skidanja i instalacije Windowsa 8, ako samo pitate kako napraviti da izgleda kao Windows 7 ?

Dafuq I just read?
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

Da ,ali samo u Developer Preview verziji! Na CP to više NE RADI!!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
13 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

7even primarni, 8-ica samo za divljenje i fliper:::)

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Instalirao sam jedan program i sada svaki puta kada palim komp pojavljuje mi se poruka: "Do you want the following program to allow changes to this computer?". Kako da maknem tu poruku, tj. da mi se više ne pojavljuje tijekom paljenja kompa ali ne isključujem UAC?

BMW Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Windows 8 neće imati NIKAkVU podršku za DVD playback, kaže Microsoft. Onaj isti DVD playback koji se hardwerski gledano i dalje ugrađuje u svaki laptop i desktop, jel.

 

Osim toga, uz Win 8 Pro moći će se kupiti ISTA verzija Windows Media Centra koja postoji u Windows 7. I podrška za DVD playback, u super extra paketu.

 

Ima li ičeg čega se nisu sjetili da ogade novi OS 95%tnom udjelu korisnika koji koriste njegovog prethodnika? Naravno, proizvođači strojeva ubacit će dodatne aplikacije za gledanje DVDa. A možda se sjete da sad, kad korisnik nema već unaprijed OSom plaćenu alternativu, to više ne budu free verzije nego isključivo trialware, đaci... Money money money..

Early adopter
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 20:20 (Teerex).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Evo da se i ja pohvalim, nisam stigao ranije. Koristio sam win 8 kao primarni OS, do prije par dana kad je jednostavno dozivio krah, srusio se i nije bilo lijeka, tako da sam sada na win 7. Ono sto cu iskreno rec, win 8 mi nedostaje, nekako mi je ipak prakticniji za rad i malo je brzi od win 7, barem tako izgleda. No igre i aplikacije mnogo bolje rade na win7 pa cemo vidjet hoce li se tu sta popravit posle zvanicnog izlaska, jer ovo je samo beta. Ako se ne popravi ostaje igor pri win7 :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Imam problem; zna mi se desiti da neki program (opera, soulseek) odbije poslušnost ili se ne želi zatvoriti. Odem u procese prek otask managera i ne mogu iskljuciti preko liste procesa. Na windows 7 mi je uspjevalo sa gašenjem servisa ali ovdje to ne prolazi.

 

Zna li netko kako iskljuciti servis koji je "zaključan"? Probao sam svašta, već sam pomislio da je MS namjerno isključio ovu mogućnost.

 

P.S. logiran sam kao administrator, UAC namješten na 0, koristim samo windows defender

 

P.P.S. probao sam i iz command promta (admin) sa taskkill ali opet javlja error: the process **** with PID 5592 could not be terminated Reason: Access is denied

 

Hel anyone???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

 

Probaj sa Process Explorer

http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Probaj sa desnim klikom na to i onda take ownership(tako nes) ako ti ponudi,

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Desetak dana isprobavam windows 8 bulid 8400.

Mogu reći da je to samo ušminkana WIN-7. Ništa posebno. napravili su uz klasični zaslon još i metro, pa sad se stalno prebacivate između dva, zaslona kao da imate dva os.

 

nije me se nešto posebno dojimjo, jer aplikacije u metro sučelju nisu ništa posebno jer vas iz njega u nekim aplikacijama vrača na klasični zaslon. Jednostavno su to pomješali. i onda imate realno gledano lošiju funkcijonalnost nego li to ima win-7.

 

win-8 je brži u podizanju samo zato što u stvari diže metro.

 

po meni je loše to što!ne možete iz klasičnog sučelja imati pristup svemu kao u win-7.

 

I zasigurno mi je glupo što ne mogu ugasiti  Metro. ili ja to neznam!

 

Mislim da i do konačne verzije se neče nešto puno promjeniti, te ču ja definitivno ostati na win-7. koji mi je idealan.

A trenutno ne vidim što to win-8 ima u prednosti od win-7. osim samog paljenja, koje uvelike ovisi o vašem hardweru.

 

Aplikacije poput nekih dučana, vjesti, vrjeme, i dr. ne donosi ništa revolucionalno u samim windowsima.

ovakav vindos je možda dobar za mobilne uređaje jer imaju male zaslone pa im onda odgovara dodirna tehnologija.

ali ovako pomješano dodirno s klasikom ništa dobro osim komplicirano.

 

Nadam se da če buduča windows-9 biti zaista novi OS. i da če biti čistokrvna 64bit. i ići dalje sa 128bit tehnologijom.

A za sada je sve ovo samo šminka, da bi se nešto staro prodalo pod novo.

 

u ovih deset dana windows-8 mi je radio bez nekih posebnih problema. jedino što vam trpa svoj preglednik PDF, Player, Video itd. u kojima nema nikakve funkcijonalnosti. pa to morate poštimati da vam otvara s vašim alatima koje ste instalirali, dodatno.

 

Toliko od mene.

Windows-8. ništa revolucionalno.

Windows-7. Odličan pregledan brz pristup i direktan svemu što ste instalirali. Za razliku od win-8 u kojem vam se prebaciva između metro i klasičnog zaslona. U sedmici brže pristupate bilo pokačenim programima ili iz starta. Svim svojim programima i aplikacijama. Brže i jednostavnije. 7-{#}

 

 
2 1 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
majstor.zlatko kaže...
...

Nadam se da če buduča windows-9 biti zaista novi OS. i da če biti čistokrvna 64bit. i ići dalje sa 128bit tehnologijom.

...

dafuq?

http://nighthawk-software.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
majstor.zlatko kaže...
Nadam se da če buduča windows-9 biti zaista novi OS. i da če biti čistokrvna 64bit. i ići dalje sa 128bit tehnologijom.

Čuj to.

Dafuq I just read?
14 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

jel mi neko moze preporucit starnicu di su kvalitetno odredjena recenzija windows 8-ice .. trebo bi usporedbu win 7 sa 8 --...hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 2:07 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

od kako sam napravio čistu instalaciju windows 8. često mi se desi da mi se računalo samo od sebe upali. Zašto????

 

isto tako sam zamjetio kad stisnem shut down da se računalo opet pokrene samo kao da je u slep modu, kad mrdnete miš.???

čudno.

 

još ču možda dan dva se zezati sa win-8 i onda prelazim nazad na win- 7. Napravio sam njen recoveri disk cijeloga hdd. tako da ništa nemoram ponovno iunstalirati.

 

Windows-8 je jednak win-7 malo su ga ušiminkali i biče zasigurno dobar za mobilne uređaje, zbog metro destopa. ali za klasična računala baš i ne, dodirna tehnologija je dobra za razne dodirne mobilne uređaje, te samo tu i vidim prednost ove 8. dok bih vam ruke sigurno otpale kad bih na stolnom zaslonu ili laptopu tipkali sa rukama u zraku odnosno ispred vas. Ta tehnologija je po mom za neke možda buduče uređaje koji če biti polegnuti, i imati če dodirni zaslon kao što danas imamo tipkovnicu ali zaslon u koji gledamo treba biti svejedno ispred nas.

 

Tako da bih znači trebali napraviti dva zaslona jedan polegnut za tipaknje a drugi normalan i uspravljen. gledao sam i isprobao nove zaslone sa dodirnom teh, kod kolege koji se sad kaje što je to uzeo a svejedno ne može bez tipkovnice jer ruke padaju od umora.

 

a win8 koristi isto kao win 7 32 i 64 bit arhitekturu. Zato sam i rekao da če biti revolucionalno tek kad budemo dobili čistokrvne arhitekture 64bit i koje če ići prema 128 bit arhitekturi kao i programi prilagođeni toj arhitekturi.

A s ovim što stalno dodaju dva pa tri četiri šest procesora bez dobre arhitekture neče ništa posebno postići.

 

Zato do tad ostajem na win 7. a tko što voli nek izvoli. Iako kod nas ljudi većonom, moraju imati neki OS samo zato što je on novi a ne zato što im je potreban. Ali to je Hrvatska stvarnost.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
psihoroba kaže...

jel mi neko moze preporucit starnicu di su kvalitetno odredjena recenzija windows 8-ice .. trebo bi usporedbu win 7 sa 8 --...hvala

 Evo pogledaj malo ovo: http://www.pcworld.com/article/252383/windows_8_preview_beats_windows_7_in_most_performance_tests.html

 

13 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

 Ma taj Metro je smeće za mobitele. Zašto se korisnici na osobnom računalu sa svom raskoši velikih monitora moraju prilagođavat mobitelima ?? Ako se taj metro šit nebude mogao trajno onesposobit ( odnosno da imam normalno desktop sučelje ) sigurno ostajem na trenutnom Windowsu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice