Windows Phone s notifikacijama

poruka: 61
|
čitano: 11.903
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone s notifikacijama".
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone s notifikacijama

Ajde neka, valja!!!

vlastoručni potpis
 
14 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Windows Phone s notifikacijama

Malo po malo, mislim da Apple može početi lagano hvatati panika. Još jedna iteracija WP i ovo će biti po mnogim elementima bolja opcija nego IPhone....

 
15 12 hvala 0
15 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

Sve to ok, fluidno, lijepo radi, sve više opcija, ali kako netko može reći da je ovo sučelje ljepše od iosa ili androida?

Hebeš to kaj je fluidno ako izgleda ko da je netko retardiran radio sučelje.

hobi:moj-android.net
 
16 49 hvala 2
14 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Cognitor kaže...

Malo po malo, mislim da Apple može početi lagano hvatati panika. Još jedna iteracija WP i ovo će biti po mnogim elementima bolja opcija nego IPhone....

istina, jos im samo fali bolja podrska devlopera aplikacija i igara i wp ce bit rame uz rame ios-u (mozda cak i iznad njega)

the sound of engine is cure for everything!
16 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

Za par godina ce WP os bit flagship svih os-ova !

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 11:24 (4mal).
Moj PC  
10 17 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone s notifikacijama

Naravno, to na WP7 uređajima ne može raditi, jer oni nisu dovoljno "jaki"... Ali da, nije nam potrebno...

 
16 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama

{#} samo se ti nadaj 4mal

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 11:33 (Aldo).
16 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

i to se javlja lik koji ima lumiu 920 vec par mj. o kojoj je napisao nebulozi osvrt(neda mi se trazit) koji nema veze sa mozgom  {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 11:36 (4mal).
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Cognitor kaže...

Malo po malo, mislim da Apple može početi lagano hvatati panika. Još jedna iteracija WP i ovo će biti po mnogim elementima bolja opcija nego IPhone....

pa ne mozes porediti OS i mobilni uredjaj, gdje je tu logika

 

i sto bi se Apple trebao bojati, oni sto su napravili u 5 godina, da to Microsoft prešiša za 2-3 godine

Microsoft mora jos uciti, i biti brzi i efikasniji sto se tice nadogradnje za vlastiti OS

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 11:37 (Indestructible).
15 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
4mal kaže...

Za par godina ce WP os bit flagship svih os-ova !

ne bih se bas tako zalecivao u zid brzinom od 200km/h :) rezultat nij bas povoljan po vozacu i suputnicima :)

16 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

aj mi reci jel to noramlno da jedan s4 koji ima heben hw laga i steka smrzava se od lumie koja je na kak vi kazete nedorechneom osu da istog ubija u svemu !

sa upola manjim hwom ;)

Moj PC  
12 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
aj nepricaj kad neznas - s4 laga zbog neoptimizaciji TouchWiz sistema od strane samsunga a i to su ispravili update zadnjim - uzmi nexus pa pricaj sto je android cisti - ako to nisi oprobao neznam sta se javljas - a svima bi preporucijo da tko voli android da ide na nexus - jer stvarno radi savrseno imam nexus 4 - prije toga sam imao note 2 i zivcirao me TouchWiz i bilo je laga
15 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
nsoul kaže...

Sve to ok, fluidno, lijepo radi, sve više opcija, ali kako netko može reći da je ovo sučelje ljepše od iosa ili androida?

Hebeš to kaj je fluidno ako izgleda ko da je netko retardiran radio sučelje.

 

Upravo sam to htio reći. Ne znam kome je ovo lijepo i praktično.

Odvratno je i neukusno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 12:04 (Bitanga).
16 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

mah sve je stvar navike !

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
nsoul kaže...

Sve to ok, fluidno, lijepo radi, sve više opcija, ali kako netko može reći da je ovo sučelje ljepše od iosa ili androida?

Hebeš to kaj je fluidno ako izgleda ko da je netko retardiran radio sučelje.

Potpis ko kuća, koliko god minusa da si dobio... Dizajn, a pogotovo prostorna iskoristivost WP-a na ekranu je užas naspram androida i ios-a, iako je stvarno jezgra sustava jako stabilna i fluidna, a i mobiteli su odlični i dizajnom i hardverski.

 

Metro je teški promašaj i na tabletu i telefonu, a na desktopu stvarno ne treba komentirat, nažalost MS to još uvijek ne shvaća. A najviše to možemo vidjet po postotku kupljenih Androida i iPhonea naspram WPa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 12:16 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

Ma lijepo izgleda, ali ono...

 

Baconit, 2 messages, 3 hours ago

Baconit, 3 messages, 2 hours ago

 

Seriously?!

 

Pretpostavljam da je prvu obavijest o poruci, prije 4 sata, u međuvremenu pročitao? {#}

Gledam te!
 
7 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
4mal kaže...

i to se javlja lik koji ima lumiu 920 vec par mj. o kojoj je napisao nebulozi osvrt(neda mi se trazit) koji nema veze sa mozgom  {#}

Imam je tocno od 1.11.2012. Otkad je imas ti? ili nemas, pa samo serres u prazno?

Buduci da ipak imam lumiu 920 od trenutka kad je dostupna, ne daje mi to pravo na misljenje o famoznom wp8? a sad mi izvoli lijepo reci koje sam to nebuloze napisao u osvrtu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
sistov1 kaže...
aj nepricaj kad neznas - s4 laga zbog neoptimizaciji TouchWiz sistema od strane samsunga a i to su ispravili update zadnjim - uzmi nexus pa pricaj sto je android cisti - ako to nisi oprobao neznam sta se javljas - a svima bi preporucijo da tko voli android da ide na nexus - jer stvarno radi savrseno imam nexus 4 - prije toga sam imao note 2 i zivcirao me TouchWiz i bilo je laga

a je ti rjesenje...

nesto kao jobsovo buy a new phone

 

inace wp je uvijek pri vrhu zadovoljstva kupaca

i postotak vracenih uredaja je vrlo mali

 

ima mana naravno, ali se ispravljaju

mogli bi i brze doduse...

recimo notifikacijski centar nije nova stvar

i bit ce smijesno ako ms bude dizao pompu oko toga

ali kad vidim kako drugi dizu pompu oko slicnih gluposti

i izmisljaju toplu vodu, ne bi me cudilo

16 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama

neam je ja (ali cu je uzet uskoro )  ima je kolega s posla par mjeseci i dobro sam upoznat sa istom , puno se toga popravilo od 1.11 i  sad radi ko vura ocito si je prerano bio kupio ... 

nesto u vezi dizajna nesjecam se tocno si reko ...

16 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
4mal kaže...

aj mi reci jel to noramlno da jedan s4 koji ima heben hw laga i steka smrzava se od lumie koja je na kak vi kazete nedorechneom osu da istog ubija u svemu !

sa upola manjim hwom ;)

inace s obzirom na "kompleksnost" sucelja na wp8, bila bi sramota da lagga glavni launcher, imao sam susret s par shitty-laggy aplikacija na wp8. sve je stvar kvalitete koda, jbga ako programer nije na "ti" s dretvama i konceptima asinkronog programiranja, ni jedna platforma bila ona mobilna ili pc, nija imuna na ljudsku debilnost...

16 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
4mal kaže...

neam je ja (ali cu je uzet uskoro )  ima je kolega s posla par mjeseci i dobro sam upoznat sa istom , puno se toga popravilo od 1.11 i  sad radi ko vura ocito si je prerano bio kupio ... 

nesto u vezi dizajna nesjecam se tocno si reko ...

moja je hw revizija 1. vjerojatno s puno mana, npr. jedna od najiritatnijih je da mi unutra baterija plese i zvecka...

 

btw. nije me briga, no svakak uzmi u obzir i htc 8x, manje se ljudi na njega zale..,

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 12:55 (Aldo).
16 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

vrlo vjerovatno bi i ja tak pricao da sam imao frist verz. al znas kak se kaze prvi se macici bacaju u vodu :) 

ne uzimam 920 jer je na akciji za 3k sto je dobra cijene tj jeftinija je od 820 {#}

Moj PC  
1 4 hvala 0
10 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

Šta sve nećemo preuzeti iz amerike pa smo sad počeli umjesto tisuća koristiti K :)

 
3 10 hvala 0
16 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

Aldo 

 

http://vizileaks.blogspot.co.uk/2013/06/first-hands-on-mini-review.html

 

zipa ovo najez  ! 12. mj dolazi..nadam se da ce i tad kod nas off doc a ne da se ceka dugo kao sa 920 lumiom

imat ce 8.1 WP {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 13:45 (4mal).
Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Onome kome je ljepsi iOS i Android,neka procitaju ovo:

http://m.bug.hr/vijesti/?id=124371
Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

Bilo je i vrijeme, stvarno fali centar za notifikacije, multitasking moraju poboljšat i IE sredit, ostalo sve fino radi, nadao sam se da je MS malo brži u izdavanju updejtova

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
Jedna od zanimljivih stvari WPa je osjetno slabiji hw nego na Androidu. WP je dual core i nisam vidio da je izisao quad. E sad, dal to znaci da WP ne podrzava quad, tj ima problema ili?
Mislim da nema smisla govorit da je dovoljan dual jer se tu radi o merketingu, a marketing je vec na "octa" corovima. A vrlo velika prednost WP, pa i Win8, je u daleko pojednostavljenoj grafici. WP niti nema wallpaper, niti nema krivulje, a oskudjeva i sa bojama. Ovdje govorim o OSu da ne mislite...
15 godina
offline
Windows Phone s notifikacijama

Ja imam WP7 mob, ni meni ne trebaju notifikacije. Cim mi istekne pretplata (za 2 mjeseca), bjezim od ovog usranog OS-a koji nema buducnosti.

Rvat katolik!
 
12 15 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama

Windows Phone 8 is the first mobile OS from Microsoft to use the Windows NT kernel, which is the same kernel that runs Windows 8. The operating system adds improved file system, drivers, network stack, security components, media and graphics support. Using the NT kernel, Windows Phone can now support multi-core CPUs of up to 64 cores...

 

Wiki

http://nighthawk-software.blogspot.com/
14 godina
offline
Re: Windows Phone s notifikacijama
tnakir kaže...

Ja imam WP7 mob, ni meni ne trebaju notifikacije. Cim mi istekne pretplata (za 2 mjeseca), bjezim od ovog usranog OS-a koji nema buducnosti.

Koliko se ja sjecam ti si taj mobitel na novo kupio, mislim da imas L800 right? Nemas ga mozda niti pola godine i dosadio ti je vec.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice