Windows7 već popularniji od Viste

poruka: 124
|
čitano: 35.345
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows7 već popularniji od Viste".
16 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Najviše zbog "Win7 je bolja Vista", "Win7 je brz i stabilan kao WinXP", "sve radi kao na Visti, još bolje", a sa strane promatrajući, slušajući frendove i čitajući iskustva ljudi upravo na BOL forumu, sve to nije baš tako i mislim da je bolje pričekati. IMO.

 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Windows 7 je ono što je trebala biti Vista a nije.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
 
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
stalker kaže...

Windows 7 je ono što je trebala biti Vista a nije.

 

Znači, ono što mi danas radi na Visti, a ne radi na Win7 ne trebam ni koristiti? Božji znak, providnost da prestanem s tim aplikacijama i igrama?

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Meni je sedmica super. Nisam naso ni jednu aplikaciju da radi na visti a ne na 7, osim nera i deamon toolsa a za to su izasle nove vrzije pa radi i to

 
1 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

pa naravno da je popularniji kad je puno bolji!

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Sve radi na 7-ici!

, molim neka netko kaže šta neradi ako zna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Bez obzira na mnogobrojne priče da Vista ne vredi, a Win 7 se uzdiže do nebesa, meni moja Win Vista Home Premium 32bit eng. radi perfekto i bez ikakvih zamjerki. Naravno imam originalan software, nadograđenu sa SP1, korisnik sam koji ne ulazi u dubinu samog OS-a, ali za svakodnevnu upotrebu bilo poslovnu ili zabavnu sve pet. Radi nekih kozmetičkih i inih zahvata na Win 7, a uz pouzdanu i zadovoljavajuću Vistu ne kanim trošiti ponovno novce i kupovati novi originalni OS Win 7, a sve radi gore navedenog !

MBO Asus P5Q-Pro (P45) I Proc. Intel C2D E8600 (2x3,33GHz) I RAM OCZ PC8500 (1066MHz) 2x1GB SLI Ready I VGA Nvidia Zotac GTX 260 AMP2 I HDD WD Green 1T I DVD R/W 18x Samsung I PSU Chieftec 55
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste

i.Saw Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste
a sta to nevalja na sedmici pa svaki os ima svoje greske nista nije savrseno pa ni os x i linux ak bas oces.... al sedmica je perfektna ne sam da je bolja od viste vec ce biti i bolja od xp-a sam da firme pocnu ulagati u novi i jaci hardver....xp je manje zahtjevan (512 mb) a sada sedmica trazi 1 gb....meni s 512 mb radi dosta dobro.... i nemam pritzbi...doduse vise ga ne koristim jer cekam da izadje puna verzija :-))
You will never walk alone p.s. ak imam kakvih gramatickih gresaka to je zbog nove tipkovnice :-))
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Meni jedino nije jasno kaj neki ljudi vide još u xp-u, OS star ko biblija. Istina je da sve radi ok na njemu ali to je ipak stara tehnologija, kad ga vidim nakon 7 ili viste imam osjećaj ko da sam bio u posjeti nekog muzeja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 11:06 (IN_trance001).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
Vistom sam bio zadovoljniji nego XP-om i koristio sam ju malo manje od 3 godine.

Isto toliko sam sada zadovolljan sa Win7, i očekujem da ću ih koristiti do novog Windowsa. Koliko god to dugo bilo.

XP je kod mene davno zaboravljen.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
bik kaže...

Sve radi na 7-ici!

, molim neka netko kaže šta neradi ako zna.

 

Taman sam se zaletao na Win7, bez obzira na neke pritužbe kolega sa teme "Windows 7 - dojmovi", kad mi na temi "Sacred 2" kolega kaže da na Win7 nije mogao pokrenuti igru. Dakle, nedavno kupim Sacred 2, aktiviram, posvetim se povremenom strastvenom igranju u svojemu vremenu za hobije, i onda poželim da stavim Win7 jer je to "kao Vista samo bolje". Što se dogodi? Moj mali plaćeni hobi neće ići! Mogu baciti igru ili čekati neko čudo da proradi ili se pomučiti nekim hakerajima. Bolje? A to je samo jedan primjer.

 

Win7 još uvijek zvuči zanimljivo, ali koji je smisao slogana "bolja Vista" kad je *ebeno različit i ima još dosta da se zakrpi?

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

ništa čudno

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
Faerdhur kaže...

Taman sam se zaletao na Win7, bez obzira na neke pritužbe kolega sa teme "Windows 7 - dojmovi", kad mi na temi "Sacred 2" kolega kaže da na Win7 nije mogao pokrenuti igru. Dakle, nedavno kupim Sacred 2, aktiviram, posvetim se povremenom strastvenom igranju u svojemu vremenu za hobije, i onda poželim da stavim Win7 jer je to "kao Vista samo bolje". Što se dogodi? Moj mali plaćeni hobi neće ići! Mogu baciti igru ili čekati neko čudo da proradi ili se pomučiti nekim hakerajima. Bolje? A to je samo jedan primjer.


Jesi probao? Postoji više stvari koje se mogu napraviti da proradi.

 

Meni radi normalno i iz prve.

 

Nisam naletio na ništa što ne radi u 7.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Da zbilja xp je dosta star...al šta ćeš valjda se ljudi navikli pa ih strah probat nešto novo.Ja se sječam kad je vista izašla kako su ljudi pljuvali kako nevalja novi start menu,da je kompliciran da ovakav,da onakav...kad sam ga probao i nakon određenog vremena navikavanja taj start-menu mi je super,jednostavan,funkcionalan(ona search opcija je odlična) i kad bi vidio onaj od xp-a ah koja starudija moram ić u all programs pa tražit neki program,umjesto da napišem prva 3 slova i vista ga već nađeOsmijehLjudi jednostavno ne vole promijene a između xp-a i viste/sedmice definitivno ima velikih promjeni po izgledu.Ako ćemo gledat win98 i xp razlika u zgledu je manja(xp je ljepši i bolji ispod haube)al za prosječnog korisnika razlika je bila zeleni start sa plavom trakom umjesto one kockaste sive trake,i sve nekako više zaobljenije i to je to.

Al ono čega ljudi nisu svjesni je da xp nije 64 bitni i đaba onda konfa sa 4+GB rama ako ti OS nemože to iskoristit i zbog toga po meni xp pada u vodu,ja sam trenutno na xp-u i imam 6GB Rama(naravno fizički al ono što on koristi je upola manjePlač)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
IN_trance001 kaže...

Meni jedino nije jasno kaj neki ljudi vide još u xp-u, OS star ko biblija. Istina je da sve radi ok na njemu ali to je ipak stara tehnologija, kad ga vidim nakon 7 ili viste imam osjećaj ko da sam bio u posjeti nekog muzeja.

Sve radi ok na njemu? Možda je to to. Ja iman XP 64 negdi oko 3 godine i sve radi tip top. Naravno, neman drivere za jedan stari skener i digitalnu tv karticu (koja ionako nije podrzana u Hrvatskoj), neke igre ne radu (guitar hero), ali sta se onog dijela za profi rad tice ne moze bit bolje. I kad se zboota trosi 400mb RAM-a (sa svim stvarima sta san instalira i koje se pokrecu sa sistemom), za razliku od Viste koja je isla u toj situaciji priko GB-a.

Iako Vista sad, sa SP izgleda napokon radi dobro (al mozda je stvar u origigi verziji), iako mi smeta to sta razbacuje resurse. I sta nakon instalacije nisan mora samo instalirat programe sta mi tribaju, nego i satima tweakat cili sistem, tj. pali i gasit razlicite gluposti.

A sta se tice izgleda XP-a, uxthemepatcher, malo bolja windows tema, a sve te kerefeke kao tipa prozirni rubovi prozora, stvarno mi ne tribaju.

 

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
Faerdhur kaže...

 

Taman sam se zaletao na Win7, bez obzira na neke pritužbe kolega sa teme "Windows 7 - dojmovi", kad mi na temi "Sacred 2" kolega kaže da na Win7 nije mogao pokrenuti igru. Dakle, nedavno kupim Sacred 2, aktiviram, posvetim se povremenom strastvenom igranju u svojemu vremenu za hobije, i onda poželim da stavim Win7 jer je to "kao Vista samo bolje". Što se dogodi? Moj mali plaćeni hobi neće ići! Mogu baciti igru ili čekati neko čudo da proradi ili se pomučiti nekim hakerajima. Bolje? A to je samo jedan primjer.

 

Win7 još uvijek zvuči zanimljivo, ali koji je smisao slogana "bolja Vista" kad je *ebeno različit i ima još dosta da se zakrpi?

 

 

To kaj Sacred ne radi ,nije kriv M$ i Sedmica ,nego "društvo" koje radi Sacred!!

 

Inače  ,ko i mnoge druge stvari do sad sve se da vrlo lako riješiti - za ovaj konkretan problem ,rješenje je ovdje ,samo ga treba skinuti ,instalirati i voala ,radit će sigurno ,dok se ne izda verzija za Sedmicu!!

 

To vrijedi i za sve ostalo kaj ne radi na Sedmici!!

 

Bolja Vista?! Ima tu puuno više stvari da bi to bila samo bolja Vista.

 

Ali ne ,bitno je pljuvati po Sedmici ,iako je rješenje pred nosom!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 11:36 (kizo2703).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
Stoja kaže...

Da zbilja xp je dosta star...al šta ćeš valjda se ljudi navikli pa ih strah probat nešto novo.Ja se sječam kad je vista izašla kako su ljudi pljuvali kako nevalja novi start menu,da je kompliciran da ovakav,da onakav...kad sam ga probao i nakon određenog vremena navikavanja taj start-menu mi je super,jednostavan,funkcionalan(ona search opcija je odlična) i kad bi vidio onaj od xp-a ah koja starudija moram ić u all programs pa tražit neki program,umjesto da napišem prva 3 slova i vista ga već nađeOsmijehLjudi jednostavno ne vole promijene a između xp-a i viste/sedmice definitivno ima velikih promjeni po izgledu.Ako ćemo gledat win98 i xp razlika u zgledu je manja(xp je ljepši i bolji ispod haube)al za prosječnog korisnika razlika je bila zeleni start sa plavom trakom umjesto one kockaste sive trake,i sve nekako više zaobljenije i to je to.

Al ono čega ljudi nisu svjesni je da xp nije 64 bitni i đaba onda konfa sa 4+GB rama ako ti OS nemože to iskoristit i zbog toga po meni xp pada u vodu,ja sam trenutno na xp-u i imam 6GB Rama(naravno fizički al ono što on koristi je upola manjePlač)

 

1. Ljudi nisu u strahu nego nemaju para za pojačavanje konfiguracije i nemaju znanja o isntalaciji novoga OS-a

2.  Jesi  li  ti  ikada  čuja  za  teme  koje  je  moguće  promjeniti  na  windowsima?  Start  menu...  Možeš  instalirati  stotine  tema  sa  stotine

različitih  izbornika  i start menua. Isto tako možeš instalirati start menu koji pretraživa i pokreće programe na winXP kao i na Visti ili sedmici? (možeš instalaciju skiniti sa stranica microsofta).

3.  A  da  instaliraš  WinXP  64bitni  pa  onda  ne  bi  ima  6gb  memorije  đaba!!!!!!! Ne vriđaj ljude da oni nisu svjesni... ti nisi svjestan svoje gluposti!

4.    A to što ti ne znaš koristiti windowse nije naš problem.

 

Registrira  san  se  samo  zato  što  me  ovakvi  postovi  živciraju  a  čitam  forum  buga  svaki  dan  od  njegovoga  osnivanja.

Ovo je moj prvi i zadnji post na BUG-u!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
IN_trance001 kaže...

Meni jedino nije jasno kaj neki ljudi vide još u xp-u, OS star ko biblija. Istina je da sve radi ok na njemu ali to je ipak stara tehnologija, kad ga vidim nakon 7 ili viste imam osjećaj ko da sam bio u posjeti nekog muzeja.

Ma je li? Jel ti OS gledaš ili ga koristiš? Jel ga plaćaš ili ga crackiraš?

 

Ja osobno ne vidim smisao u kupovini novog OS-a koji meni osobno ne donosi ništa novo, niti mi poboljšava ili olakšava  rad ili produktivnost, a mislim da nisam jedini koji tako misli.

 

Ne vidm zašto bi svi morali popušiti nečiji marketing i kupovati nove stvari jer, eto, nove su i tehnološki naprednije. Pogotovo kad koštaju 1800 kn kao Win 7 pro.

 

Ako mi sadašnji OS služi svrsi, radi kvalitetno i pouzdano, ima sve što mi treba, ne vidim razloga zašto bih to mijenjao.

 

I malo proguglajte, Win 7 još uvijek nije tako perfektankao što bi se na ovom forumu zaključilo. Ako vama sve radi ne znači da svima sve radi...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 11:46 (Roberto).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
IN_trance001 kaže...

Meni jedino nije jasno kaj neki ljudi vide još u xp-u, OS star ko biblija. Istina je da sve radi ok na njemu ali to je ipak stara tehnologija, kad ga vidim nakon 7 ili viste imam osjećaj ko da sam bio u posjeti nekog muzeja.

Haha, pa bolje imati nesto sto izgleda 100g staro i radi besprijekorno, nego nesto novo sto se rusi pri svakom programu za koji nema podrsku xD

Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
Roberto kaže...
Ma je li? Jel ti OS gledaš ili ga koristiš? Jel ga plaćaš ili ga crackiraš?

 

Ja osobno ne vidim smisao u kupovini novog OS-a koji meni osobno ne donosi ništa novo, niti mi poboljšava ili olakšava  rad ili produktivnost, a mislim da nisam jedini koji tako misli.

 

Ne vidm zašto bi svi morali popušiti nečiji marketing i kupovati nove stvari jer, eto, nove su i tehnološki naprednije. Pogotovo kad koštaju 1800 kn kao Win 7 pro.

 

Ako mi sadašnji OS služi svrsi, radi kvalitetno i pouzdano, ima sve što mi treba, ne vidim razloga zašto bih to mijenjao.

 

I malo proguglajte, Win 7 još uvijek nije tako perfektankao što bi se na ovom forumu zaključilo.M Ako vama sve radi ne znači da svima sve radi

 

 

  da uvecini si upravu samo se sjecam da ni xp nije bio najbolji napocetku recimo mis mi je crkavao mal mal ali dolaskom zakrpe sve se promjenilo...tak ce biti i s sedmicom ;-)

You will never walk alone p.s. ak imam kakvih gramatickih gresaka to je zbog nove tipkovnice :-))
15 godina
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Pa kolko znam win7 se ne ruši pri svakom programu,pa čak ni vista koju sam jedno vrijeme koristio je radila super(znao se dogodit da se sruši jednom u par dana)al to nije toliko strašno.Vjerojatno najviše do problema proizlazi iz korisnika što ima previše softvera pa virusi/spyware-i jer nemaju nikakve zaštite i onda kažu da su windowsi kriviBelji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Realno gledajući sve više aplikacija podržava 64bitnu izvedbu, a konfiguracije prosjećnog novog kompa će premašivati mogućnosti XP-a. Osim atraktivnosti za običnog (antigikovskog) korisnika puno znači i jednostavnost instalacije, samonalaženje drivera(veliki broj novijeg hardvera), rješavanje problema i sl. Meni sve što radi na visti bez problema radi i u sedmici, dok za nekompatibilnost XP aplikacija koristim XP mod koji svoj posao radi savršeno. Naravno, za XP mod treba verzija Profesional i nadalje, a nažalost nije u Family Packu-samo Home Premium (naručio sam ga u Njemačkoj jer izgleda se neće prodavati kod nas)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
bik kaže...

Sve radi na 7-ici!

, molim neka netko kaže šta neradi ako zna.

 

ne radi moja Terratec DVB-T kartica, gamad ne želi napisati drivere Cool

16 godina
online
RE: Windows7 već popularniji od Viste

Avermedia radi bez problema :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
Faerdhur kaže...
bik kaže...

Sve radi na 7-ici!

, molim neka netko kaže šta neradi ako zna.

 

Taman sam se zaletao na Win7, bez obzira na neke pritužbe kolega sa teme "Windows 7 - dojmovi", kad mi na temi "Sacred 2" kolega kaže da na Win7 nije mogao pokrenuti igru. Dakle, nedavno kupim Sacred 2, aktiviram, posvetim se povremenom strastvenom igranju u svojemu vremenu za hobije, i onda poželim da stavim Win7 jer je to "kao Vista samo bolje". Što se dogodi? Moj mali plaćeni hobi neće ići! Mogu baciti igru ili čekati neko čudo da proradi ili se pomučiti nekim hakerajima. Bolje? A to je samo jedan primjer.

 

Win7 još uvijek zvuči zanimljivo, ali koji je smisao slogana "bolja Vista" kad je *ebeno različit i ima još dosta da se zakrpi?

 

 

 

Da si malo proguglao brzo bi se bolje informirao , u tvom slučaju igrao bi igricu bez problema

npr.evo iz prve našao i nije problem u 7ici:

http://www.mokonamodoki.com/sacred-2-on-windows-7

 

Ako to smatraš po hakeranjem onda za tebe nije osobno računalo za igranje, kupi si PS3, ubaci dvd i udri.

 

Znaći ovo je poništeno , neka netko nabroji nešto što ne radi na 7ici?!,a večina zna bar 100 primjera šta je bolje na 7ici nego Visti ili Xpu.

 

Možda bi i ja bio srdit na Microsoft da sam kupio orginal Vistu i uredno platio a ustvari sam dobio polovičan proizvod baziran na Xp-u a ustvari sam želio nešto novo i kompletno poput Windowsa 7.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
kizo2703 kaže...
rješenje je ovdje ,samo ga treba skinuti ,instalirati i voala ,radit će sigurno ,dok se ne izda verzija za Sedmicu!!

 

Ali ne ,bitno je pljuvati po Sedmici ,iako je rješenje pred nosom!!

 

Nisam pljuvao po Win7, pogledaj malo bolje, stav mi je pričekati i promatrati.

 

A ovo spomenuto za mene nije rješenje, to je krpanje. Zbog čega? Čemu frka za prelazak na novi OS (mnogi i prije službenog izlaska)? Ne sjećam se baš mnogo komentara kolega koji glase "Uf, jedva sam dočekao ovaj Win7, nije mi ni na WinXP ni na Visti do sad radio taj-i-taj program od životne važnosti, jedva preživljavam, ali mi je sad Win7 spasenje!" Ogromna većina prelazi zbog... 'ajde mi ti reci zbog čega.

 

Pričekati, ništa više. Ako sam na doradu Viste čekao dvije godine od izdavanja, na pozitivne recenzije Win7 mogu pričekati koji mjesec dok odlučim isplati li se ili ne.

 

Danny_HR kaže...
Jesi probao? Postoji više stvari koje se mogu napraviti da proradi.

 

Meni radi normalno i iz prve.

 

Nisam, nemam na čemu isprobati, a i ne bih isprobavao deaktiviranjem-aktiviranjem ako mi za sad radi kako treba. Samo osluškujem mišljenja. Za sad mi je, što se tiče Sacred 2 podjednako - ti kažeš da ti radi (vjerujem ti), a kolega je rekao da ne radi. Nemam baš volje ni vremena kockati se tamo gdje mi je ulog zezanje s instalacijom svega danima i tjeranjem nečega da proradi.

 

Thnx

 

bik kaže...
Da si malo proguglao brzo bi se bolje informirao

 

Ako to smatraš po hakeranjem

 

Ma, hvale lijepo tebi za trud, ali meni je ovo smiješno. Ne poznajemo se toliko da bi tako površno mogao procijeniti jesam li površan, glup ili slično.

 

Sve je to što spominješ jasno i nema komentara, ali da ti se sad ne bih dalje ja smijao kako si se upecao na obični fishing jednog forumaša, razmisli malo što sam rekao.

 

Tema je hype oko Win7 kao da se to *ebeno isplati, a samo postojanje onakvih blogova "Sacred 2 ne radi na Win7 zbog..." znači da ima problema i da to nisu jedini problemi i da Win7 ne može biti bolja Vista, zamjena za ovo, zamjena za ono... bar ne u startu, i opet velim da zbog toga treba pričekati.

 

A i ovo o hakeraju, da se razumijemo - ovo je kraj 2009. godine, operativni sustavi s grafičkim sučeljem za šire tržište postoje više od 20 godina. Ako jedna golema firma, da sad ne nabrajam super-duper epitete prebogatog  MS-a, na kraju ovog desetljeća novog milenija izda OS u kojem opet u startu moraš pisati switcheve na izvršne datoteke da bi nešto proradilo, onda, oprosti, ali je to sve jedno šareno govno koje se nije odmaklo od podešavanja na Linuxu 1995. Na kraju ovog desetljeća je sramota da korisnik prema kojemu se grafički OS razvija već 20 godina ne može sjesti i ugodno pokrenuti sve što mu treba bez posezanja za komandnom linijom ili poznavanjem skriptiranja, virtualiziranja ili sličnih zezanja.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 12:17 (Faerdhur).
15 godina
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
Gestapo kaže...
bik kaže...

Sve radi na 7-ici!

, molim neka netko kaže šta neradi ako zna.

 

ne radi moja Terratec DVB-T kartica, gamad ne želi napisati drivere Cool

Ne radi ni moj stari proc,  Pentium 166, tj nisam probao .. gamad intelovska Cool

 

 

PS:  Faerdhur

pametno zboriš, sve istina što kažeš, nitko te ne tjera da odmah kupiš, treba pričekat malo, ja samo kažem da sam prezadovoljan 7icom. Ja to gledam i govorim sa drugog stajališta jer ne pada mi dat pare na Win kad je on piratksi dostupan, kad ne bi bilo tako dostupan vjerovatno bi još koristio Win95 jer nema nekog velikog odstipanja u tih 14god, sve je to dalje peglanje i poliranje.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 12:32 (bik).
14 godina
neaktivan
offline
Windows7 već popularniji od Viste

Meni ne radi genius skener na 64bit 7ici. cak i sa novim driverom, nece. valja mi bacit skener u kantu za smece.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows7 već popularniji od Viste
kizo2703 kaže...
Faerdhur kaže...

 

Taman sam se zaletao na Win7, bez obzira na neke pritužbe kolega sa teme "Windows 7 - dojmovi", kad mi na temi "Sacred 2" kolega kaže da na Win7 nije mogao pokrenuti igru. Dakle, nedavno kupim Sacred 2, aktiviram, posvetim se povremenom strastvenom igranju u svojemu vremenu za hobije, i onda poželim da stavim Win7 jer je to "kao Vista samo bolje". Što se dogodi? Moj mali plaćeni hobi neće ići! Mogu baciti igru ili čekati neko čudo da proradi ili se pomučiti nekim hakerajima. Bolje? A to je samo jedan primjer.

 

Win7 još uvijek zvuči zanimljivo, ali koji je smisao slogana "bolja Vista" kad je *ebeno različit i ima još dosta da se zakrpi?

 

 

To kaj Sacred ne radi ,nije kriv M$ i Sedmica ,nego "društvo" koje radi Sacred!!

 

Inače  ,ko i mnoge druge stvari do sad sve se da vrlo lako riješiti - za ovaj konkretan problem ,rješenje je ovdje ,samo ga treba skinuti ,instalirati i voala ,radit će sigurno ,dok se ne izda verzija za Sedmicu!!

 

To vrijedi i za sve ostalo kaj ne radi na Sedmici!!

 

Bolja Vista?! Ima tu puuno više stvari da bi to bila samo bolja Vista.

 

Ali ne ,bitno je pljuvati po Sedmici ,iako je rješenje pred nosom!!

 

Dosta vas je sa tim pametnim komentarima  . .

Nije uopce bitno do koga je sto njemu neradi Sacred 2 na windows 7mici . .

Bitno je da neradi !

I to sto ces mu ti rec cija je greska nece nista promjenut, na tom OSu mu neradi ta igra i ostace tako . .

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice