Wolfram Alpha Pro u pogonu

poruka: 6
|
čitano: 2.751
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wolfram Alpha Pro u pogonu".
12 godina
protjeran
offline
Wolfram Alpha Pro u pogonu

Kaj je to? Uopće. Kužim da ima neke veze s fotkama ali kaj????  Štrkljava neka vijest!

the quieter you become the more you are able to hear
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Wolfram Alpha Pro u pogonu

Ovo je ludi pretraživač. To je pravi smjer. Sada mi je jasno zašto je siri tak pametna!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wolfram Alpha Pro u pogonu

Wolfram Alpha je fantastičan alat za inžinjere, matematičare, ali zanimljivo je da par integrala koje Alpha nije mogla uraditi, Texas Instruments izračunao je dok kažeš keks :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2012 12:04 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Wolfram Alpha Pro u pogonu

Odlična alatka.
Koristim ju već 3-4 mjeseca na faksu i nikada me nije iznevjerila.

 

Samo, ako sam već kupio W. Alphu na Marketu, podrazumijeva li se update? {#}

 

 

I ne, ovo nikako nije program za obradu fotografija.
Ovo je jak matematički alat. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wolfram Alpha Pro u pogonu
zatojeto kaže...

Ovo je ludi pretraživač. To je pravi smjer. Sada mi je jasno zašto je siri tak pametna!

 

 

ispravka. Wolfram Alpha nije pretraživač već servis za ... dobivanje informacija o svačem nečem; Osim ako ne misliš na doslovni smisao "pretraživanja", tj. SQL upite :-)

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
14 godina
offline
Wolfram Alpha Pro u pogonu

Lijepo je vidjeti da nisu išli na komercijalizaciju esencijalnih stvari, samo kako bi "prisilili" ljude da plate Pro verziju.

S obzirom da je za ove stvari potrebna puno veća procesorska moć, red je da se to i plati. Uz to, cijena je jako prihvatljiva.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice