Wozniak puno očekuje od iWatcha

poruka: 9
|
čitano: 1.626
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wozniak puno očekuje od iWatcha".
15 godina
offline
Wozniak puno očekuje od iWatcha

wozniak je pravi očekivatelj. očekivao sam da će očekivati. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 15:31 (Ajar).
Moj PC  
11 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wozniak puno očekuje od iWatcha

Nema puno koristi od tih 'pametnih' satova, ali zašto nije prodao Galaxy Watch umjesto da ga tako bezobrazno baci?

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wozniak puno očekuje od iWatcha

Naravno da je, "sold it on eBay". Nažalost je s ovim novopečenim novinarima Bug u nekoj mjeri postao izvor dezinformacija...

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wozniak puno očekuje od iWatcha

Ma , ovakve vijesti su mi za quratz. Ne vjerujem niti 0.01% u iskrenost. Kao da CEO Mercedesa kaže kako je neki dan probao BMW coupe ali mu ne leži pa je naložio tjelohranitelju da ga surva niz provaliju. Bez veze i ne znam zašto BUG uopće stavlja potpis na ovakve pi$darije. -- na razini 24 sata ...--

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Wozniak puno očekuje od iWatcha

Smartphone je za većinu ljudi bacanje novca jer ne koriste ni 5 % mogućnosti. Smartwatch je još veće bacanje novca jer se svodi na obavljanje desetine funkcionalnosti mobitela koji ti je 30 cm udaljen od sata, u đepu na suprotnoj strani.

Zanima me što je Apple smislio. Hoće li imati koristi samo oni koji vole raditi statistiku svojih fitness aktivnosti koja se ionako može raditi puno jeftinije uz samo mobitel ili mobitel+neka narukvica od 500 a ne 5000 kn.

Potpis!
Moj PC  
4 5 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Wozniak puno očekuje od iWatcha

i kolika bu cijena?

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Wozniak puno očekuje od iWatcha

Sviđa mi se ovaj Wozniak, ne govori iz interesa nego ako nešto ne valja kvalitetno to i posere i suprotno.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wozniak puno očekuje od iWatcha
EZY-E kaže...

Sviđa mi se ovaj Wozniak, ne govori iz interesa nego ako nešto ne valja kvalitetno to i posere i suprotno.

I on je postao komercijala

14 godina
offline
Re: Wozniak puno očekuje od iWatcha
KIKI3ooo kaže...
EZY-E kaže...

Sviđa mi se ovaj Wozniak, ne govori iz interesa nego ako nešto ne valja kvalitetno to i posere i suprotno.

I on je postao komercijala

Kako to misliš?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice