Xbox One na dva milijuna

poruka: 20
|
čitano: 2.186
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xbox One na dva milijuna".
12 godina
protjeran
offline
Xbox One na dva milijuna

Jel to ona konzola koju su svi već i prije prodaje proglasili gubitničkom, smećem, promašenom itd.?

Samo se pokazuje da ljudi (kao i masa novinara) općenito pojma nemaju o ničemu.

 

Već je na 2 milijuna, a što više prodanih milijuna to će se i više igara štancati za nju.

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

 
21 6 hvala 0
15 godina
offline
Xbox One na dva milijuna

a kakvi su prodajni rezultati u Somaliji i na Grenlandu? {#}

Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
bill_jobs kaže...

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

 

Slazem se da novinari vole* bezveze pljuvati po MS-u i pisu svasta ali nebih bas nazvao Xbox odlicnom konzolom.  {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 15:19 (fade).
15 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
bill_jobs kaže...

Jel to ona konzola koju su svi već i prije prodaje proglasili gubitničkom, smećem, promašenom itd.?

Samo se pokazuje da ljudi (kao i masa novinara) općenito pojma nemaju o ničemu.

 

Već je na 2 milijuna, a što više prodanih milijuna to će se i više igara štancati za nju.

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

Ne kazem da je Xbox One los sam po sebi ali smeta me to forsiranje Kinect-a, da je Kinect opcionalan i da se konzola prodaje za cca 400 dolara (toliko, a mozda i manje bi kostala bez Kinecta) prvi bih ga kupio. Ovako mi je prioritet PS4, a Xbox One mozda uzmem za 3-4 god

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
lovac82 kaže...
bill_jobs kaže...

Jel to ona konzola koju su svi već i prije prodaje proglasili gubitničkom, smećem, promašenom itd.?

Samo se pokazuje da ljudi (kao i masa novinara) općenito pojma nemaju o ničemu.

 

Već je na 2 milijuna, a što više prodanih milijuna to će se i više igara štancati za nju.

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

Ne kazem da je Xbox One los sam po sebi ali smeta me to forsiranje Kinect-a, da je Kinect opcionalan i da se konzola prodaje za cca 400 dolara (toliko, a mozda i manje bi kostala bez Kinecta) prvi bih ga kupio. Ovako mi je prioritet PS4, a Xbox One mozda uzmem za 3-4 god

Meni je kinect fora, prepoznaje me kad uđem u sobu, pali moje sučelje, a i sluša naredbe glasom. Ne znam zašto bih odbacio to?

15 godina
neaktivan
offline
Xbox One na dva milijuna

Ofce :D

Meni je fora fićr di može prebrojati koliko je krkana u sobi. I tako ti u budućnost, kad  jednom Xbox bude službeno podržan u HR, bude neka Ljiga prvaka i hoćeš gledati utakmicu s ekipom, kupiš Ožujsko, pozoveš ekipu i počne utkamica. Vi svi uzbuđeni jer izbornik (i njegov brat takođe) reko da će baš svi izginuti na terenu ... A ono iskoči poruka  preko cijelog ekrana: "Krkan  overflow" - tj. da vas je previše (jer vas je Oko Souronovo ubralo i pobrojilo bez obzira na trenutnu neubrojivost) i da je to, jebga - javno izvođenje and brotherhood will not tolerate you actions. Pa ti plati harač (licencu) za javno izvođenje ili izbaci krkane kako bi vas bio adekvatan broj.

wtf.

 
2 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
Zweiblumen kaže...

Ofce :D

Meni je fora fićr di može prebrojati koliko je krkana u sobi. I tako ti u budućnost, kad  jednom Xbox bude službeno podržan u HR, bude neka Ljiga prvaka i hoćeš gledati utakmicu s ekipom, kupiš Ožujsko, pozoveš ekipu i počne utkamica. Vi svi uzbuđeni jer izbornik (i njegov brat takođe) reko da će baš svi izginuti na terenu ... A ono iskoči poruka  preko cijelog ekrana: "Krkan  overflow" - tj. da vas je previše (jer vas je Oko Souronovo ubralo i pobrojilo bez obzira na trenutnu neubrojivost) i da je to, jebga - javno izvođenje and brotherhood will not tolerate you actions. Pa ti plati harač (licencu) za javno izvođenje ili izbaci krkane kako bi vas bio adekvatan broj.

wtf.

Ja sam mrzitelj xboxa ali ovo je cak i za mene previse :D

15 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
zoki.zlikowski kaže...
Meni je kinect fora, prepoznaje me kad uđem u sobu, pali moje sučelje, a i sluša naredbe glasom. Ne znam zašto bih odbacio to?

To si ti, ne kazem da generalno nije fora i nije stvar u tome sto zelim da u potpunosti odbace Kinect ali meni osobno Kinect ne treba (mozda bih i razmislio kada bi imali puno vecu/kvalitetniju ponudu Kinect igara, trenutno mi niti jedna nije primamljiva), a koliko citam po netu, mnogi dijele slicno/isto misljenje. Tako da, ne vidim nista lose u tome kada bi Kinect bio opcionalan (ionako ga nisu odnosno nece prihvatili svi izdavaci/developeri). Kinect sigurno vrijedi nekih 100-tinjak dolara... a znas kako je to kada placas nesto sto ne planiras koristiti (govorim za sebe).

 

BTW jesi li znao da je oko 10% GPU resursa rezervirano za Kinect?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 17:06 (lovac82).
16 godina
offline
Xbox One na dva milijuna

Okej, ali nije ovo novinarski posao.
Kopipejstati samo jedan press release, dok isto vrijeme
izašli i prodaju se dva konkurentska modela konzola.
Malo objektivnosti i ukupne slike nebi škodilo. Dakle;

Microsoft said Wednesday that it has sold more than 2 million Xbox One units in the system's first 18 days of availability.
That comes roughly a week after Sony said it had sold 2.1 million PlayStation 4 units in the first 14 days.

Dakle, obje konzole se odlično prodaju i predviđa se oko 5-6 milijuna do kraja prvog kvartala 2014, što je dakako
samo dobra vijest za sve gamere, jer će proizvođači igara ubrzati izdavanje next gen engine baziranih naslova.
Veliki plus da su sada obje konzole i PC prilično sa hardverske strane srodni, pa bi moglo doći ponovo "zlatno doba"
igara:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
lovac82 kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Meni je kinect fora, prepoznaje me kad uđem u sobu, pali moje sučelje, a i sluša naredbe glasom. Ne znam zašto bih odbacio to?

To si ti, ne kazem da generalno nije fora i nije stvar u tome sto zelim da u potpunosti odbace Kinect ali meni osobno Kinect ne treba (mozda bih i razmislio kada bi imali puno vecu/kvalitetniju ponudu Kinect igara, trenutno mi niti jedna nije primamljiva), a koliko citam po netu, mnogi dijele slicno/isto misljenje. Tako da, ne vidim nista lose u tome kada bi Kinect bio opcionalan (ionako ga nisu odnosno nece prihvatili svi izdavaci/developeri). Kinect sigurno vrijedi nekih 100-tinjak dolara... a znas kako je to kada placas nesto sto ne planiras koristiti (govorim za sebe).

 

BTW jesi li znao da je oko 10% GPU resursa rezervirano za Kinect?

Ma gle, sad kad sam je kupovao je ionako cijena nabrijana i sretan sam da sam ga dobio. Nisam puno razmišljao oko toga jesu li me oprali ili nisu.

13 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
bill_jobs kaže...

Jel to ona konzola koju su svi već i prije prodaje proglasili gubitničkom, smećem, promašenom itd.?

Samo se pokazuje da ljudi (kao i masa novinara) općenito pojma nemaju o ničemu.

 

Već je na 2 milijuna, a što više prodanih milijuna to će se i više igara štancati za nju.

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

 

Odlično se prodaje, što je odlična vijesti za sve gamere - bolja konkurencija više ekskluziva.

No, što se tiče "odličnih konzola" X360 je tek u 3.-4. godini postao odlična konzola - prvu godinu i pol nije imao niti digitalne izlaze (HDMI, toslink), do slima nije bilo ni wifi-a, kockao se na hd-dvd al ne dovoljno da ga ugradi, i općenito bio lako kvarljiva roba koja grebe diskove do slim modela. Naravno, kad se i to riješilo ostaje da microsoft inzistira na svojim hdd-ovima koji su skoro dvostruko skuplji nego normalni, a i sve što nije bilo ugrađeno u konzolu (hd-dvd, wifi) je rado masno naplaćivao, kao i online. Realno X360 je u početku bio poluproizvod.

 

Xbone s druge strane nastavlja Microsoftovu politiku sa hard diskovima, potpunim odbacivanjem periferija sa X360 (PS isto većim djelom ali ostavljaju developerima mogućnost podrške u pojedinačnim igrama)  nametanjem kinecta (što je jednostavno greška - što misli i industrija, pa i čovjek iza prvog Xboxa -http://www.gametrailers.com/full-episodes/qv8vf9/bonus-round-xbox-s-money-war), i nametanjem tv-a. Da, problem je ako je glavni feature polovično izveden - umjesto da radi passthrough signala kojeg dobije od recievera on obrađuje signal pa dobiješ lošiju sliku i stereo zvuk umjesto surrounda nego da direktno spojiš stb na tv. Opet nešto na pola implementirano, i to ni manje ni više nego ono što je najviše najavljivano. I naravno, umjesto da radi passthrough dok Xbone ne radi kako ne bi morao bezveze raditi dok samo gledaš TV, nop.. Mora i konzola raditi. Really eco (i mama) frendly.

Dodaj na to dizajn i veličinu koji su bliži klasičnom pc-u, i performanse koje su očito dosta iza PS4. Dodajmo očitu fokusiranost na američko tržište i totalno zanemarivanje manje razvijenih zemalja (i više nego prije), pa do mijenjanja politike za 180 stupnjeva od najave do launcha i očito očito je da je opet na launchu Xbone proizvod koji bi radio sve, ali ništa ne radi skroz na očekivanoj razini - fali mu fokus (što bi valjda trebao biti gejming).

Što se tiče glasovnog upravljanja (što je vjerojatno glavna uporaba kinecta), PS4 isto to radi uz 100 eura manju cijenu (ajde, ne možeš uključiti plejku s glasom ali samo zato jer nije non stop uključena kao kinect). Naime, netko je shvatio da za glasovno upravljanje nije potrebna kamera.

 

Siguran sam da će većinu toga kroz naredne revizije ispraviti (ponajprije passthrough) ali činjenice ostaju. Konzola je dobra, ali nije ni približno gdje je trebala biti.

EDIT: što, da samo nadodam, me ljuti obzirom da generalno volim microsoftove proizvode. Čini mi se da je proces odlučivanja onakav kako je opisan za prvi xbox u gametrailersovom videu

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 19:11 (Chronosus).
15 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
Chronosus kaže...
bill_jobs kaže...

Jel to ona konzola koju su svi već i prije prodaje proglasili gubitničkom, smećem, promašenom itd.?

Samo se pokazuje da ljudi (kao i masa novinara) općenito pojma nemaju o ničemu.

 

Već je na 2 milijuna, a što više prodanih milijuna to će se i više igara štancati za nju.

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

 

Odlično se prodaje, što je odlična vijesti za sve gamere - bolja konkurencija više ekskluziva.

No, što se tiče "odličnih konzola" X360 je tek u 3.-4. godini postao odlična konzola - prvu godinu i pol nije imao niti digitalne izlaze (HDMI, toslink), do slima nije bilo ni wifi-a, kockao se na hd-dvd al ne dovoljno da ga ugradi, i općenito bio lako kvarljiva roba koja grebe diskove do slim modela. Naravno, kad se i to riješilo ostaje da microsoft inzistira na svojim hdd-ovima koji su skoro dvostruko skuplji nego normalni, a i sve što nije bilo ugrađeno u konzolu (hd-dvd, wifi) je rado masno naplaćivao, kao i online. Realno X360 je u početku bio poluproizvod.

 

Xbone s druge strane nastavlja Microsoftovu politiku sa hard diskovima, potpunim odbacivanjem periferija sa X360 (PS isto većim djelom ali ostavljaju developerima mogućnost podrške u pojedinačnim igrama)  nametanjem kinecta (što je jednostavno greška - što misli i industrija, pa i čovjek iza prvog Xboxa - http://www.gametrailers.com/playlist/qv8vf9/xbox-s-money-war), i nametanjem tv-a. Da, problem je ako je glavni feature polovično izveden - umjesto da radi passthrough signala kojeg dobije od recievera on obrađuje signal pa dobiješ lošiju sliku i stereo zvuk umjesto surrounda nego da direktno spojiš stb na tv. Opet nešto na pola implementirano, i to ni manje ni više nego ono što je najviše najavljivano. I naravno, umjesto da radi passthrough dok Xbone ne radi kako ne bi morao bezveze raditi dok samo gledaš TV, nop.. Mora i konzola raditi. Really eco (i mama) frendly.

Dodaj na to dizajn i veličinu koji su bliži klasičnom pc-u, i performanse koje su očito dosta iza PS4. Dodajmo očitu fokusiranost na američko tržište i totalno zanemarivanje manje razvijenih zemalja (i više nego prije), pa do mijenjanja politike za 180 stupnjeva od najave do launcha i očito očito je da je opet na launchu Xbone proizvod koji bi radio sve, ali ništa ne radi skroz na očekivanoj razini - fali mu fokus (što bi valjda trebao biti gejming).

Što se tiče glasovnog upravljanja (što je vjerojatno glavna uporaba kinecta), PS4 isto to radi uz 100 eura manju cijenu (ajde, ne možeš uključiti plejku s glasom ali samo zato jer nije non stop uključena kao kinect). Naime, netko je shvatio da za glasovno upravljanje nije potrebna kamera.

 

Siguran sam da će većinu toga kroz naredne revizije ispraviti (ponajprije passthrough) ali činjenice ostaju. Konzola je dobra, ali nije ni približno gdje je trebala biti.

EDIT: što, da samo nadodam, me ljuti obzirom da generalno volim microsoftove proizvode.

 

 

 

Uglavnom se slazem ali neke stvari si prenapuhao (boldano):

 

- PS4 je trenutno itekako kvarljiv (fan, bluray drive, freezovi, hdmi utor, b/rsod ili kako vec i sl.). Jedan nas forumas je kupio PS4 preko amazona, pogledaj samo na sto mu lici bluray disk.

 

- Jbg, PS+ je sada takoder obavezan

 

-  Dizajn je subjektivan, a bome i velicina mnogima

 

- Za performanse cemo jos vidjeti (trenutno nije drasticna razlika), odgovirit cu ti na ovaj nacin.... pogledaj neke multiplatform igre za PS3/360 i PC, znas i sam koliko je PC jaci/bolji/noviji pa neke igre svejedno ne izgledaju drasticno bolje.

 

Sto se tice ovog odbacivanja periferije, rjesenje postoji:

 

http://cronusmax.com/

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 19:17 (lovac82).
15 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
bill_jobs kaže...

Jel to ona konzola koju su svi već i prije prodaje proglasili gubitničkom, smećem, promašenom itd.?

Samo se pokazuje da ljudi (kao i masa novinara) općenito pojma nemaju o ničemu.

 

Već je na 2 milijuna, a što više prodanih milijuna to će se i više igara štancati za nju.

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

To ti je ona impulsna prodaja. Ljudi željni novog dođu po PS4 a njega nema na policama i kaj će, kupe ono što ima.. jedno vrijeme će se xbone dobro prodavati, no onog trenutka kad sony uspije osigurati dovoljne količine PS4 na policama dućana i toj će priči doći kraj..

16 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
movie kaže...

To ti je ona impulsna prodaja. Ljudi željni novog dođu po PS4 a njega nema na policama i kaj će, kupe ono što ima.. jedno vrijeme će se xbone dobro prodavati, no onog trenutka kad sony uspije osigurati dovoljne količine PS4 na policama dućana i toj će priči doći kraj..

Imaš kristalnu kuglu? {#}

Xbox gamertag: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
Virty kaže...
movie kaže...

To ti je ona impulsna prodaja. Ljudi željni novog dođu po PS4 a njega nema na policama i kaj će, kupe ono što ima.. jedno vrijeme će se xbone dobro prodavati, no onog trenutka kad sony uspije osigurati dovoljne količine PS4 na policama dućana i toj će priči doći kraj..

Imaš kristalnu kuglu? {#}

 hehe ima :)
http://cdn.arwrath.com/2/213142.gif

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
movie kaže...
bill_jobs kaže...

Jel to ona konzola koju su svi već i prije prodaje proglasili gubitničkom, smećem, promašenom itd.?

Samo se pokazuje da ljudi (kao i masa novinara) općenito pojma nemaju o ničemu.

 

Već je na 2 milijuna, a što više prodanih milijuna to će se i više igara štancati za nju.

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

To ti je ona impulsna prodaja. Ljudi željni novog dođu po PS4 a njega nema na policama i kaj će, kupe ono što ima.. jedno vrijeme će se xbone dobro prodavati, no onog trenutka kad sony uspije osigurati dovoljne količine PS4 na policama dućana i toj će priči doći kraj..

Malo pretjerujes.... no, dobro, sve da je i 100% tako, pogledaj malo bolje koje su to igre najprodavanije, ne, nisu Sony i MS ekskluzive vec......

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
Virty kaže...

Imaš kristalnu kuglu? {#}

Ne, volim se zahebavati a vidim  da se neki odmah pale...

13 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
lovac82 kaže...
Chronosus kaže...
bill_jobs kaže...

Jel to ona konzola koju su svi već i prije prodaje proglasili gubitničkom, smećem, promašenom itd.?

Samo se pokazuje da ljudi (kao i masa novinara) općenito pojma nemaju o ničemu.

 

Već je na 2 milijuna, a što više prodanih milijuna to će se i više igara štancati za nju.

Tako da, Microsoft je po treći puta napravio odličnu konzolu.

 

Odlično se prodaje, što je odlična vijesti za sve gamere - bolja konkurencija više ekskluziva.

No, što se tiče "odličnih konzola" X360 je tek u 3.-4. godini postao odlična konzola - prvu godinu i pol nije imao niti digitalne izlaze (HDMI, toslink), do slima nije bilo ni wifi-a, kockao se na hd-dvd al ne dovoljno da ga ugradi, i općenito bio lako kvarljiva roba koja grebe diskove do slim modela. Naravno, kad se i to riješilo ostaje da microsoft inzistira na svojim hdd-ovima koji su skoro dvostruko skuplji nego normalni, a i sve što nije bilo ugrađeno u konzolu (hd-dvd, wifi) je rado masno naplaćivao, kao i online. Realno X360 je u početku bio poluproizvod.

 

Xbone s druge strane nastavlja Microsoftovu politiku sa hard diskovima, potpunim odbacivanjem periferija sa X360 (PS isto većim djelom ali ostavljaju developerima mogućnost podrške u pojedinačnim igrama)  nametanjem kinecta (što je jednostavno greška - što misli i industrija, pa i čovjek iza prvog Xboxa - http://www.gametrailers.com/playlist/qv8vf9/xbox-s-money-war), i nametanjem tv-a. Da, problem je ako je glavni feature polovično izveden - umjesto da radi passthrough signala kojeg dobije od recievera on obrađuje signal pa dobiješ lošiju sliku i stereo zvuk umjesto surrounda nego da direktno spojiš stb na tv. Opet nešto na pola implementirano, i to ni manje ni više nego ono što je najviše najavljivano. I naravno, umjesto da radi passthrough dok Xbone ne radi kako ne bi morao bezveze raditi dok samo gledaš TV, nop.. Mora i konzola raditi. Really eco (i mama) frendly.

Dodaj na to dizajn i veličinu koji su bliži klasičnom pc-u, i performanse koje su očito dosta iza PS4. Dodajmo očitu fokusiranost na američko tržište i totalno zanemarivanje manje razvijenih zemalja (i više nego prije), pa do mijenjanja politike za 180 stupnjeva od najave do launcha i očito očito je da je opet na launchu Xbone proizvod koji bi radio sve, ali ništa ne radi skroz na očekivanoj razini - fali mu fokus (što bi valjda trebao biti gejming).

Što se tiče glasovnog upravljanja (što je vjerojatno glavna uporaba kinecta), PS4 isto to radi uz 100 eura manju cijenu (ajde, ne možeš uključiti plejku s glasom ali samo zato jer nije non stop uključena kao kinect). Naime, netko je shvatio da za glasovno upravljanje nije potrebna kamera.

 

Siguran sam da će većinu toga kroz naredne revizije ispraviti (ponajprije passthrough) ali činjenice ostaju. Konzola je dobra, ali nije ni približno gdje je trebala biti.

EDIT: što, da samo nadodam, me ljuti obzirom da generalno volim microsoftove proizvode.

 

 

 

Uglavnom se slazem ali neke stvari si prenapuhao (boldano):

 

- PS4 je trenutno itekako kvarljiv (fan, bluray drive, freezovi, hdmi utor, b/rsod ili kako vec i sl.). Jedan nas forumas je kupio PS4 preko amazona, pogledaj samo na sto mu lici bluray disk.

 

- Jbg, PS+ je sada takoder obavezan

 

-  Dizajn je subjektivan, a bome i velicina mnogima

 

- Za performanse cemo jos vidjeti (trenutno nije drasticna razlika), odgovirit cu ti na ovaj nacin.... pogledaj neke multiplatform igre za PS3/360 i PC, znas i sam koliko je PC jaci/bolji/noviji pa neke igre svejedno ne izgledaju drasticno bolje.

 

Sto se tice ovog odbacivanja periferije, rjesenje postoji:

 

http://cronusmax.com/

 

Generalno stoji što kažeš, ali...

Imaš analize multiplatform naslova, primjerice

. Unatoč tome što se na ps4 vrti u većoj rezoluciji manje pada framerate. Ajde da su na istoj rezi, ali ovako je zamjetna razlika. I prije nego su konzole izašle su developeri izjavljivali da jedna konzola ima značajno lošije performanse - sad se zna koja.Kako će biti kad se developeri naviknu - vidjet ćemo. Pretpostavka je da će multiplatform izgledati tu negdje no isto tako da će ekskluzive bolje izgledati na PS4.

Također dizajn je subjektivan ali sumnjam da puno ljudi želi što veću konzolu i još uz to ogroman kinect.

PS+ je obavezan za online multiplayer (što je nedostatak) ali opet ne ograničava pristup ostalim uslugama (kao što se događalo sad da ljudi izbačeni sa xbox live-a ne mogu koristiti skype niti išta drugo), te nudi besplatne igre.

Statistiku kvarova za nove konzole ćemo vidjeti tek kroz neko vrijeme. Sad su problemi na obje konzole istaknuti zbog launcha i količine prodanih primjeraka u kratkom vremenu. Ja sam govorio o X360 koji se godinama kvario prije neg su se sjetili rješiti problem.

12 godina
neaktivan
offline
Xbox One na dva milijuna
Pogledao tvoj filmic i u njemu se dogadja da je povremeno Xbone brzi, a povremeno PS4. Osim toga radi se o sitnicama koje se ne primijecuju tako da mi to definitivno ne bi bio razlog odluke. Moj izbor za Xbone je bio zbog kontrolera i izbornika. Ne svidja mi se sto je tako ogroman, ali OK, pomirit cu se s tim. Sljedece generacije ce vjerojatno poraditi upravo na tome.
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One na dva milijuna
zoki.zlikowski kaže...
Pogledao tvoj filmic i u njemu se dogadja da je povremeno Xbone brzi, a povremeno PS4. Osim toga radi se o sitnicama koje se ne primijecuju tako da mi to definitivno ne bi bio razlog odluke. Moj izbor za Xbone je bio zbog kontrolera i izbornika. Ne svidja mi se sto je tako ogroman, ali OK, pomirit cu se s tim. Sljedece generacije ce vjerojatno poraditi upravo na tome.

PS je većinu vremena ispred. Btw, krivo sam stavio - ono je rana verzija. Retail verzija

. U akciji je PS većinom 10ak fps-a ispred (1:10). U jednom ili dva navrata samo PS pada ispod xboxa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice