Xiaomi Mi Note 3 dobiva Snapdragon 660, 6 GB RAM-a

poruka: 1
|
čitano: 807
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Note 3 dobiva Snapdragon 660, 6 GB RAM-a".
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3 dobiva Snapdragon 660, 6 GB RAM-a

Mi 5X (tj. Mi A1 za globalno tržište) ima SD 625.

 

Mi Note 3 se čini kao dobar izbor jer je taj proc stvarno dobar (negdje sam čitao da je u rangu SD 821).

Za tu cijenu je stvarno ok, iako je mana jasno taj ekran (nikako da se prebace na AMOLED). Malo su na prezentaciji ubili u pojam sa tom selfie kamerom na koju su potrošili oko pola sata gdje su pričali o sjenilima i olovkama, a muška ekipa u publici se gledala međusbono o čemu oni trabunjaju.

 

Mi MIX 2 je malo razočarao jer im je to kao ultra-flagship model, a na kraju ima manji ekran od originala (ajde to kao zbog približavanja većoj publici), nema duplu kameru (što je sada neki standard kod top modela) niti ima AMOLED ekran veće rezolucije. Super je što je cijena još i niža, ali je to i opravdano jer je manje tijelo, ekran i to, a i nema više onog piezo-vibracija-čuda pa je sigurno i povoljnije za proizvodnju.

 

Sve u svemu, za nekog tko ne cilja na apsolutni vrh, Mi Note 3 mi se čini idealan jer je taman što sam tražio, Mi 6 sa većim ekranom.

origin: mrxa
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice