Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100 mAh

poruka: 15
|
čitano: 2.320
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100 mAh".
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100 mAh

Debljina 175 grama...

 

Šalu na stranu, mogao bi biti dobar kao i prethodnik ako izađe pro verzija sa snapdragonom i malo boljom kamerom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100

Ali to nije sve! Uz uredjaj dobijete i 5 razlicitih romova pa mozete uzivati u oit-of-the box flashanju i pokusavanju osposobljavanja uredjaja, da bar donekle radi po specifikacijama.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
nixass kaže...

Ali to nije sve! Uz uredjaj dobijete i 5 razlicitih romova pa mozete uzivati u oit-of-the box flashanju i pokusavanju osposobljavanja uredjaja, da bar donekle radi po specifikacijama.

Molim objašnjenje.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
nixass kaže...

Ali to nije sve! Uz uredjaj dobijete i 5 razlicitih romova pa mozete uzivati u oit-of-the box flashanju i pokusavanju osposobljavanja uredjaja, da bar donekle radi po specifikacijama.

 Ja sam kupio Redmi note 3 pro i dobio sam službeni global rom sa updateovima...

16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100 mAh

I dvi-tri baterije za slučaj ako jedna bude DOA. 

Will this run on my 486?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
Cromaki kaže...
nixass kaže...

Ali to nije sve! Uz uredjaj dobijete i 5 razlicitih romova pa mozete uzivati u oitout-of-the box flashanju i pokusavanju osposobljavanja uredjaja, da bar donekle radi po specifikacijama.

Molim objašnjenje.

 evo ispravio sam, tipfeler, mislio sam out a ne oit, my bad :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
nixass kaže...

 evo ispravio sam, tipfeler, mislio sam out a ne oit, my bad :p

 Ne razumijem te, u skoro svakoj temi gdje se spomene Xiaomi odmah nabacuješ nekakave gluposti vezane uz ROM.

 

Svaki uređaj dolazi sa Official China Stable ROM, a to što neki izmišljaju toplu vodu sa "internacionalnim" ROM-om stvarno mi nije jasno jer postoji Official Global ROM.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
Imam dev rom već pola godine, frendica ima stable. Svi zadovoljni, a mob je prva liga (imao prije flagshipe za 4000kn).
A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
Cromaki kaže...
nixass kaže...

 evo ispravio sam, tipfeler, mislio sam out a ne oit, my bad :p

 Ne razumijem te, u skoro svakoj temi gdje se spomene Xiaomi odmah nabacuješ nekakave gluposti vezane uz ROM.

 

Svaki uređaj dolazi sa Official China Stable ROM, a to što neki izmišljaju toplu vodu sa "internacionalnim" ROM-om stvarno mi nije jasno jer postoji Official Global ROM.

zato jer je situacija jednostavno takva.

vidim s kakvim se osnovnim problemima ljudi susrecu na tim uredjajima, kakvi se sve zahvati provode u rjesavanju problema i ne mogu shvatit da im je to prihvatljiv rizik kod kupnje.

kolko god neki vole uzdizat brand, tolko ga neki (ja) bas i ne vole, a ako uzdizaci imaju pravo komentiranja bome imam i ja :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 12:09 (nixass).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
nixass kaže...

zato jer je situacija jednostavno takva.

vidim s kakvim se osnovnim problemima ljudi susrecu na tim uredjajima, kakvi se sve zahvati provode u rjesavanju problema i ne mogu shvatit da im je to prihvatljiv rizik kod kupnje.

kolko god neki vole uzdizat brand, tolko ga neki (ja) bas i ne vole, a ako uzdizaci imaju pravo komentiranja bome imam i ja :)

 Susreću se sa problemima jer ih sami stvaraju...

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
Za neke(mene) je imati vise romova super stvar,imam s6 i fali mi mijenjanje romova
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
@nixass na svakoj drugoj temi pljuckas po xiaomi romovima i spomimjes nepostojece probleme.

Ocito nisi nikad koristio xiaomi, nego si pod dojmom ljudi koji nisu u stanju odvojiti 5 minuta da vide koji (i kako) rom instalirati na svoj xiaomi, nego umjesto toga pisu zalopoljke na forumu. Imao sam nekih 6 xiaomija, trenutno aktivno koristim 3, nakon prve instalacije roma nikad nista nisam dirao, sve dalje je ota.

Istina, postoji 4 verzije roma za xiaomi uredjaje, i obicno dobijes neki krivi gore, pa se slazem da ne radi outofbox. Ali treba ti doslovce 5-7 min guglanja da vidis koji od cetiri roma ti treba, i to je procedura koju radis jednom. Tko nije sposoban za to, bolje da se drzi dalje kineza i ostane na samaugoidima i ostalim vulgaris brandovima.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100 mAh

Off topic :

"Uzdizač branda"
WTF? 

 

On topic:

Zašto nebi netko kome određeni brand nije  "sjeo" isti i kritizirao, pa i na svakom koraku, dok god to čini pristojno i ne vrijeđa druge.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100 mAh

al ih štancaju postat će kao sony sa Z serijom

 

ništa posebno neke razlike od note 3..

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4 stiže s baterijom od 4100
Ne vidim problem u kritikama dokle god netko argumentirano kritizira, kao. npr. moja malenkost koja je zamijetila gro bugova u softveru Xiaomija za rmn3 pro model. Srećom, velik broj tih bugova se ispravio, a sot je na zadnjem romu nikad bolji. Redovito 8-9 sati sot-a i to uz igranje igara cca 2sata,gps korištenje takodjer, i dva dana korištenja moba. Bez ekstremnijeg zagrijavanja kao. Na prijašnjim romovima. Dakle, kako sam prije pljuvao softver (i to s pravom), sad ga hvalim, prema tome ne vidim problem u tome da netko kritizira ali s argumentima. Mene se napadalo samo zbog stava, a to je dokaz neznanja i neprihvaćanja cinjenica i zatucanosti te obozavanjem predmeta samo zbog branda cije ime nosi.

Btw, kamera je i dalje samo ok, ali nista vise od ok. Wakelocka i dalje ima ali u manjoj mjeri no prije, trebaju se poiskljuciti neke postavke da se svede na minimalnu mjeru.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice